05.11.2003

Комітет з питань правової політики рекомендує парламенту прийняти за основу зміни до Закону України "Про об’єднання громадян"

Основною метою законопроекту, за словами одного із авторів законопроекту народного депутата Віталія Хомутинника, "є визначення чіткої процедури легалізації громадських організацій, їх спілок шляхом повідомлення про заснування, її строки, підстави та порядок прийняття легалізуючим органом рішення про відмову".

29.10.2003

Кількість важких злочинів в Україні після скасування смертної кари не змінилася

Про це заявила сьогодні заступник Міністра юстиції України Валерія Лутковська під час зустрічі з делегацією Верховного Суду республіки Польша.

29.10.2003

Всеросійська конференція громадських організацій

В Москві завершилася одна з найбільших зустрічей активістів третього сектору, серед яких значну роль відіграли правозахисні організації.

29.10.2003

Реалізація свободи совісті в Росії

В Росії завершилася конференція громадських організацій. Одна з секцій конференції „Правозахисний рух та громадянське суспільство” розповсюдила резолюцію щодо стану реалізації свободи совісті та тенденцій у відносинах держави з релігійними організаціями.

28.10.2003

Громадські слухання щодо захисту майнових прав власників паїв в Чернігівській області

Нещодавно в м. Прилуки Чернігівської області відбулися громадські слухання на тему „Захист майнових прав власників земельних паїв Чернігівської області”

24.10.2003

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ"

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ", пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.

22.10.2003

Створення єдиної інформаційної системи ідентифікації особи в Україні – це пряма загроза правам людини та основним свободам

Більшість українських та російських правозахисників виступають проти впровадження новацій щодо контролю над особою. Зі свого боку органи державної влади обох країн наполегливо працюють над їх створенням, незважаючи на пряму загрозу правам людини.

21.10.2003

Практика правозахисту: моніторинг і захист свободи преси й інших прав і свобод людини в Україні

Огляд проміжних результатів проекту Посольства США в Україні “Права людини та свобода преси” за період березень – серпень 2003 р. (виступ на конференції 18 вересня 2003 року)

21.10.2003

Відбувся семінар в рамках проекту впровадження міжнародних норм в судочинство України

Нещодавно в Чернігові відбувся черговий семінар для суддів Чернігівської області на тему «Право на працю. Міжнародні положення про захист прав працюючих. Вирішення трудових спорів з використанням конвенцій та рекомендацій Міжнародної організації праці (МОП)»

21.10.2003

Правозахисні організації представили у Дніпропетровську Програму боротьби з наркоманією

17 жовтня 2003 року на базі Дніпропетровської юридичної академії МВС України пройшла міжнародна науково-практична конференція "Проблеми підвищення ефективності протидії нелегальному обігу наркотичних та психотропних речовин: вітчизняний та міжнародний досвід".

21.10.2003

Школа лідерів для правозахисних організацій

Харківська правозахисна група проводить 4-7 грудня в м. Харків “Школу лідерів” – Четверту школу з прав людини для активістів українських та російських правозахисних неурядових організацій за сприяння Національного Фонду підтримки демократії (США).

21.10.2003

В рамках ОБСЄ відбулася найбільша щорічна конференція з прав людини

Сьогодні у приміщенні агенції “УНІАН” відбулася спільна прес-конференція представників неурядових організацій (НУО) України, що брали участь у цьогорічній конференції ОБСЄ з людського виміру, яка відбулася у Варшаві з 6 по 17 жовтня.

15.10.2003

На самміті Європейський Союз повинен був наполягати на дотриманні прав людини в Україні

Лідери Європейського Союзу повинні були використати самміт з Україною (7 жовтня 2003 року) для забезпечення реального дотримання прав людини українським урядом, заявила міжнародна організація Human Rights Watch.

14.10.2003

Забезпечення незалежності судової влади у сфері фінансування судів України: законодавство та практика

Комітет Верховної Ради України з правової політики спільно з Програмою „Верховенство права” Міжнародного Фонду „Відродження” провів круглий стіл щодо забезпечення фінансування судів в Україні, як невід’ємної гарантії незалежності судової влади. На ньому було обговорено новий проект закону та результати моніторингу фінансування судів в Україні, які ми вам пропонуємо.

13.10.2003

Помер Марек Новіцкі – один з найвідоміших правозахисників світу

У Варшаві 10 жовтня в віці 56 років помер Марек Новіцкі – Голова правління Хельсинського Фонду з прав людини в Польщі, один з найвідоміших правозахисників та викладачів прав людини світу.

C