27.12.2013

Луганчани не змогли дізнатися про статки та незаконні оборудки Віктора Януковича. На мирну акцію напали

Дивує те, що провокатори діють, не ховаючи облич і не переймаються через затримання міліцією. Складається враження, що вони впевнені у тому, що легко уникнуть відповідальності.

26.12.2013

Правозахисники створили відео в стилі Гая Річі про небезпеки Єдиного демографічного реєстру

Зустрічайте, Найяскравіша прем’єра 2013 року! Що може статися з правом на приватність в Україні? Про це ролик "Карти, гроші, демреєстр"

25.12.2013

УГСПЛ приєдналася до звернення з вимогою відставки Захарченка

Ми, громадяни України, просто люди, що підписалися нижче, вимагаємо від Вас негайно піти у відставку. Події останнього місяця показали, що Ви не здатні виконувати свої прямі обов’язки: найголовніше завдання і взагалі мета існування міліції в Україні - захист життя, здоров’я, прав і свобод громадян – повністю Вами провалено.

23.12.2013

Голова правління Гельсінської спілки: пріоритетом роботи організації на наступний рік стане порядок денний, який формулює Майдан

До вашої уваги інтерв’ю з Миколою Козирєвим, головою правління Української Гельсінської спілки з прав людини, який розповів про плани Спілки, роль Майдану для України, своє ставлення до антимайдану та бачення виходу з політичної кризи.

23.12.2013

Українська Гельсінська спілка з прав людини обрала нового голову правління

УГСПЛ провела загальні збори, під час яких було обрано новий склад правління.

20.12.2013

Європейський суд: українські міліціонери незаконно забрали кров у підозрюваного

Аби довести причетність підозрюваного до вчинення злочину, євпаторійські правоохоронці з порушенням всіх норм та стандартів взяли у нього зразок крові з вени. При чому відбір крові робив не медичний працівник, а звичайний слідчий.

11.12.2013

Янукович коллекционирует политзаключенных. На очереди казахский диссидент

Помимо поддержки дел против пострадавших на Майдане и Банковой, украинская прокуратура, за наши с вами деньги, продолжает сомнительное дело с требованием об экстрадиции казахского оппозиционера Мухтара Аблязова.

09.12.2013

УГСПЛ продовжує строк подання заявок на «Будяк 2013» до кінця січня 2014 року

Цього року строк подання заявок на Головну Антипремію Країни «Будяк року» продовжено.

08.12.2013

Мирослав Маринович обратился к россиянам

Президент Российской Федерации Владимир Путин как-то сказал, что для него распад Советского Союза был самой большой геополитической катастрофой ХХ века. То, что он готовит сейчас, способно стать геополитической катастрофой века ХХІ.

03.12.2013

Заява правозахисних організацій щодо розслідування порушень прав і свобод людини, вчинених під час «Євромайдану»

Правозахисники створюють Незалежну громадську комісію з розслідування дій влади в Києві і інших місцях під час Євромайдану.

03.12.2013

УГСПЛ відкликає своїх представників з Конституційної Асамблеї, громадських рад та інших дорадчих органів влади

Брутальні порушення прав і свобод людини в різних регіонах України, кульмінацію яких став силовий розгін мирного зібрання на Майдані Незалежності у Києві о 4 ранку 30 листопада 2013 року і застосування сили 1 грудня 2013 року на вулиці Банковій, унеможливлюють конструктивний діалог з існуючим урядом України. У зв’язку із цим Українська Гельсінська спілка з прав людини заявляє про:

30.11.2013

Українська Гельсінська спілка з прав людини вимагає імпічменту президента та відставки уряду

Віроломство влади, проявлене останнім часом, цинічна брехня щодо відсутності намірів розганяти Євромайдан, сплановане і зорганізоване насильство з боку жандармів по відношенню до мирних громадян, на тлі показової відмови від європейської інтеграції, не залишає сумнівів у тому, що режим, очолюваний Віктором Януковичем, вирішив рухатися у бік тоталітарної моделі України.

30.11.2013

Рекомендації для тих, хто постраждав від розгону Євромадану

Що потрібно зробити в першу чергу, аби винні за розгін понесли за це відповідальність.

29.11.2013

Позитивні рішення на користь позитивних людей

Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 1 грудня – це не просто привід наголосити на умовах життя та масштабах розповсюдження епідемії СНІДу в Україні. Необхідного поставити більш гостріше питання – як почуваються ВИЧ-позитивні громадяни, чи захищені їх права?

27.11.2013

Останнє слово Віталія Праслова

C