01.08.2013

Експерти підготували для Уряду рекомендації по ефективному захисту персональних даних

Учасники конференції «Чи може Україна захистити персональні дані своїх мешканців?» проаналізувавши ситуацію яка склалась із захистом персональних даних в Україні прийшли до висновку, що для підвищення ефективності процесу захисту персональних даних необхідно:

25.07.2013

Відбувся національний круглий стіл, присвячений якості правової допомоги

23 липня 2013 року у готелі «Радіссон Блу» відбувся національний круглий стіл «Забезпечення якості правової допомоги у кримінальних справах», організований Національною асоціацією адвокатів України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Українською фундацією правової допомоги, Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги. Захід проведено за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і посольства Королівства Нідерландів

19.07.2013

Суди позбавили людину шансів вижити

У Херсонської виправної колонії помер важко хворий Ігор Парфенюк. Адміністрація колонії просила суд про його дострокове звільнення. Але ВІЛ, гепатит С, та туберкульоз обох легень і кішківника не стали підставою для судів звільнити людину за станом здоров’я, дозволити їй отримати належну медичну допомогу. У задоволенні подання про звільнення було відмовлено.

18.07.2013

Тендерна комісія УГСПЛ визначила переможця

Сьогодні, 18 липня, тендерна комісія УГСПЛ визначила переможця тендеру з надання аудиторських послуг.

18.07.2013

Громадський активіст? Психіатри вже виїжджають!

Увага, громадяни! Ознайомтесь з синдромами психічної ненормальності: доступність контакту, емоційна зарядженість, ініціативність, переконаність у тому, що систему ЖКХ потрібно змінювати, твердість у переконаннях.Згідно висновків лікарів-психіатрів у справі Раїси Радченко, більшість громадських активістів найближчим часом мають примусово отримувати психіатричну допомогу в умовах стаціонару.

17.07.2013

Рішення про результати проведення тендеру серед аудиторських фірм на проведення аудиту організації продовжено на 1 день

Для прийняття остаточного рішення, яке буде оголошено 18 липня 2013р., Тендерна комісія запросила у конкурсантів додаткову інформацію.

16.07.2013

Україна звітувала ООН про покращення, а правозахисники все зіпсували!

8-9 липня 2013 року Україна звітувалася в ООН щодо дотримання в державі громадянських та політичних прав. Зрозуміло, що урядова доповідь містила усі «покращення», які відбувалися в Україні протягом останніх років. Це і «покращення» судової системи, і «покращення» боротьби з дискримінацією, «покращення» діяльності правоохоронних органів і багато… багато інших «покращень».

16.07.2013

Чому незалежність – це крок до утвердження прав людини?

Ця стаття є особистий роз’яснювальний підхід до проблеми «чому незалежність – це крок до утвердження прав людини». Щоб якнайточніше сформувати мету, визначимо поняття в рамках Сполучених Штатів та України, яка є незалежною 21 рік. Це обидві країни, які я добре знаю і люблю особисто; вони обидві цікавлять мене з професійної точки зору.

12.07.2013

Звіт про діяльність УГСПЛ за 2012 рік

Шановні колеги, партнери, донори і всі, кому не байдужа ситуація з правами людини в нашій країні! Від імені Української Гельсінської спілки з прав людини хочу подякувати вам за розуміння та підтримку нашої діяльності. Завдяки вам щодня десятки людей отримують допомогу та захист від свавілля посадових осіб.

11.07.2013

Світла пам’ять Зої Карповні Шевченко

9 липня померла Адвокат з великої літери Зоя Карповна Шевченко. Все своє життя вона присвятила відстоюванню справедливості та інтересів людей, які потребували допомоги.

10.07.2013

Чоловік, який звинувачував міліціонерів у катуваннях, безслідно зник перед початком судового розгляду

В рекомендаціях як поводитися з міліцією, правозахисники радять – ніколи не ходіть до відділку міліції, якщо вам не надходила повістка. Запрошення по телефону не підставою приходити у відділок. Також, навіть з повісткою, не ходіть туди самі. Беріть родичів, адвоката. Причина таких застережень проста – ви можете зникнути.

05.07.2013

УГСПЛ запрошує аудиторські фірми до участі в тендері на проведення аудиту річної фінансової діяльності

Українська Гельсінська спілка з прав людини (тут і далі - Організація) має намір замовити проведення аудиту фінансової діяльності Організації за 2012 рік. До участі у тендері запрошуються аудиторські фірми.

03.07.2013

Українцям заборонили пікетувати Президента. Що б не засмутити пересічних громадян

13 червня окружний адміністративний суд міста Києва заборонив всім без виключення громадянам України проводити акції на вулицях Банкова та Лютеранська. Заборона встановлена на 7 місяців. МВС вважає, що акції можуть викликати «невдоволення пересічних громадян та мешканців прилеглих будинків». Виходячи з тексту постанови можна припустити, що суддю залякали.

02.07.2013

В авіації та залізниці працівники зазнають трудової дискримінації

В Україні досить поширеним явищем стало укладання письмових трудових контрактів в транспортній сфері, зокрема в авіації та залізниці. Роботодавці фактично примушують працівників підписувати такий контракт, положення якого несуть скоріш негативні наслідки, ніж позитивні.

01.07.2013

Міжнародна комісія юристів вітає рішення про відновлення статусу адвоката

Міжнародна комісія юристів (МКЮ) вітає рішення Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Україна (ВКДК) про відновлення статусу адвоката Лариси Герасько, який був раніше припинений внаслідок подання документів на реєстрацію місцевої організації адвокатів.

C