30.11.2011

Смерть мітингувальника у Донецьку: хто віддав наказ?

Донецька влада та силові відомства відкидають відповідальність за смерть мітингувальника Геннадія Конопльова. Правозахисник Євген Захаров вважає винним того, хто віддав «злочинний» наказ демонтувати намети голодуючих.

28.11.2011

Під час знесення наметового містечка в Донецьку помер голодуючий

Вчора, приблизно о 19.15 у Донецьку влада почала зносити наметове містечко чорнобильців, які протестують проти утисків соціальних гарантій. 40 працівників МВС оточили великий армійський намет, де ночували 20 голодуючих. А працівники МНС звалили її на людей, які знаходилися всередині.

01.08.2011

Union blames Mine Owners for Fatal Blast

The Head of the Confederation of Free Mining Unions, Mykola Koziuberda believes that the blast at the Sukhodilska-Eastern Mine is the result of the owner’s “greed” and the intense pace with which the coal faces are being worked.

07.04.2011

Скільки коштує життя?

Лікарі розповіли, що Ігоря привезла його бригада близько 16 години на каталці, він був без свідомості і зараз - в комі. На питання, чому у чоловіка подряпані обличчя і груди - Світлані пояснили, що його тягли по трубах за мотузку, прив'язану за ноги (!?). А через два дні Ігор Володимирович, не приходячи до тями, помер.

23.03.2011

Смерті в міліції: що робити?

За минулий рік МВС України стало своєрідним рекордсменом: під його юрисдикцією померло більше 50 українців. Звичайно, не до всіх смертей доклали руки працівники міліції, але у значній кількості без їх втручання не обійшлося. Ігор Індило, Михайло Стадник, Дмитро Ящук, Олександр Разуменко – цей перелік можна продовжувати, але всі ці прізвища об’єднує одна біда – вони померли в міліції…

22.11.2010

Як помер сєвєродонецький журналіст Олег Севастьянов. Версія колег

Редакція Сєвєродонецької газети «Третій сектор» зібрала факти, які можуть розповісти читачам обставини смерті їх колеги Олега Севастьянова. Зробити цього раніше вони не мали можливості, бо, за словами редактора Олексія Свєтікова, підручні Єгора Маслова придумали для журналіста принизливу і образливу причину смерті, спростувати яку вони до сьогоднішнього дня не могли, а озвучити - не мали права.

19.10.2010

Питання з багатьма невідомими, або чи дійсно зацікавлена влада з’ясувати обставини зникнення журналіста?

Обставини зникнення Василя Климентьєва залишаються питанням з багатьма невідомими. Після першого ж допиту зник Антрій Козар, колишній міліціонер, неодноразово судимий за росповсюдження наркотиків, людина, яка 09.08.2010 возила Климентьєва у Печеніги, потім 10.08.2010 відвідав Кліментьєва, пообіцявши 11.08.2010 надати викривальні відеоматеріали. Є інформація, що батько Козара не подав заяву одразу після зникнення сина, більше того, зафіксовано, що Козар неодноразово виходив на зв'язок по мобільному телефону.

C