18.08.2004

Створюється Рада з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості

Кабінет Міністрів України розпочав утворення Ради з питань ксенофобії, расової дискримінації й нетерпимості, до якої увійдуть представники центральних органів державної влади та наукових установ.

24.06.2004

Народні депутати виступили за відновлення прав депортованих народів

Верховна Рада України прийняла відхилений нещодавно проект закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (проект № 4526).

12.12.2003

Представлено звіти експертів щодо стану прав національних меншин в Україні

На круглому столі „Міжетнічна толерантність – основа реалізації прав національних меншин в Україні” представлено звіт робочої групи експертів Ради Європи „Огляд проблем дискримінації та нерівності в Україні”.

27.11.2003

Закінчила роботу друга національна конференція Всеукраїнської асоціації зниження шкоди „Правозахисні організації, мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та зниження шкоди: працюємо разом”

Метою конференції було налагодження співпраці між правозахисними організаціями та Всеукраїнською мережею людей, що живуть з ВІЛ/СНІД в рамках розвитку програм зниження шкоди в Україні.

15.11.2003

Права національних меншин – в центрі уваги європейських Омбудсманів

У столиці Норвегії м.Осло завершив роботу 8-й “круглий стіл” європейських Омбудсманів, організований за підтримки Комісара Ради Європи з прав людини Альваро Хіль Роблеса та Омбудсмана Європейського Союзу Нікіфороса Діамантуроса. У цьому міжнародному форумі взяли участь представники 33 європейських країн.

C