15.03.2004

Поверненню боргів по заробітній платі перешкоджає закон

Міжвідомча координаційна рада з питань координації діяльності органів виконавчої влади при виконанні рішень судів, до складу якої входять представники 12 міністерств та відомств, а також представники Верховного та Вищого господарських судів на своєму засіданні під головуванням Міністра юстиції України Олександра Лавріновича одностайно дійшла висновку про необхідність скасування прийнятого у 2001 році, як тимчасовий захід, Закону України „Про введення мораторію на примусову реалізацію майна”.

05.01.2004

Власникам землі – гідний захист майнових прав

В місті Мена Чернігівської області 26 грудня 2003 року відбулися громадські слухання на тему „Захист майнових прав власників земельних паїв Чернігівської області”.

19.12.2003

Всеукраїнське об’єднання солідарності трудівників (ВОСТ) закликає зупинити наступ на права людини

16 грудня 2003 року було зірване засідання Національної ради соціального партнерства (НРСП) внаслідок того, що частина профспілкової сторони (крім ВОСТ) залишила зал. Щоби глибше зрозуміти, що власне відбулося, потрібно зробити хоча б невеличкий екскурс в минуле.

19.12.2003

В Україні розширюється мережа недержавної безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим громадянам

У 2003 році в Україні збільшилася кількість пунктів безкоштовної правової допомоги малозабезпеченим громадянам. Про це у ході Всеукраїнської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, що відбулася 18 грудня 2003 року у Києві, повідомила заступник голови Ради, заступник Міністра юстиції України Лідія Горбунова.

28.10.2003

Громадські слухання щодо захисту майнових прав власників паїв в Чернігівській області

Нещодавно в м. Прилуки Чернігівської області відбулися громадські слухання на тему „Захист майнових прав власників земельних паїв Чернігівської області”

C