04.11.2004

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянув пропозиції Президента України до Закону "Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою"

Закон був прийнятий Верховною Радою України 24 червня 2004 року. Він визначає статус осіб, депортованих за національною ознакою, встановлює гарантії держав , принципи державної політики та повноваження органів державної влади, органів місцевого самоврядування щодо відновлення прав цих осіб.

21.10.2004

Закон України „Про відновлення прав депортованих осіб” потребує вдосконалення

Члени Комітету у закордонних справах погоджуються із зауваженням Президента України про те, що законом надається особливий статус депортованих та визначається порядок компенсації їм відповідних втрат виходячи з належності осіб до кримськотатарського народу, а не з допущених щодо таких осіб фактів порушення прав людини.

23.04.2004

Проект закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою подано на друге читання

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин постатейно розглянуто узагальнену таблицю до другого читання проекту закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою.

26.03.2004

В Україні сьогодні перебувають десятки тисяч іноземців, правовий статус яких не визначено

Голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко взяв участь у міжнародній конференції з питань додаткових/допоміжних форм захисту в Україні, Білорусі і Молдові, організованій Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців.

18.12.2003

Повага до прав кожного мігранта є основною складовою успішної міграційної політики

На думку представників Міжнародної Організації Міграції (МОМ) повага до прав кожного мігранта є основною складовою успішної міграційної політики. Про це вони заявили з нагоди Міжнародного дня мігрантів.

18.12.2003

Необхідно максимізувати велику кількість переваг від міграції

Про це заявив Генеральний Секретар Кофі Анан 18 грудня 2003 року в Міжнародний день мігрантів.

C