08.08.2012

Суд над Pussy Riot як дзеркало російської Феміди

На процесі в справі проти гурту Pussy Riot прокурор заявив, що дівчата можуть змінитися лише у неволі, і вимагає засудити їх до трьох років ув’язнення в колонії загального режиму.

27.04.2012

Заява з приводу права на справедливий суд нафтовиків з Жанаозена

Судовий розгляд розпочався без повного і об'єктивного розслідування подій 16 грудня 2011 р. і наступних днів. Уже зараз свідчення жертв, свідків і підсудних демонструють, що обставини подій 16 грудня не повністю встановлені.

23.12.2011

Відкрите звернення Української Гельсінської спілки з прав людини та Харківської правозахисної групи до влади Республіки Казахстан (відкрито для підписання)

Правозахисні організації України занепокоєні фактом застосуваннявогнепальної зброї проти мирних громадян під час проведення демонстрації. Відповідно до міжнародних стандартів життя будь-якої людини є основною цінністю має захищатися державою.

22.12.2011

Річниця трагічних подій в Білорусі. Україна та ОБСЄ мусять реагувати

21 грудня 2011 року в прес-центрі інформагентства УНІАН відбулася прес-конференція представників громадськості, що активно працюють з темою дотримання прав людини в Республіці Білорусь. Презентовано підсумки річного моніторингу ситуації порушення прав людини. Зазначено, що ситуація нехтування правами людини в Республіці Білорусь систематично погіршується і існує ризик повного знищення інститутів громадянського суспільства.

06.07.2011

Медведєв визнав, що Сергія Магнітського вбили

Президент Росії Дмитро Медведєв визнав, що смерть у в’язниці російського юриста Сергія Магнітського стала результатом «злочинних дій». Нагадаємо, Магнітський звинуватив чільних працівників Міністерства внутрішніх справ Росії, податкових та інших органів у привласненні коштів, які мали піти до російського бюджету, на суму близько 200 мільйонів доларів. Після цього він потрапив до слідчого ізолятора, де в жахливих умовах провів майже рік і помер.

10.06.2011

Правозахисники звинувачують українську владу у підтримці диктаторських методів розправи в Білорусі

В Києві правозахисники представили рекомендації українській владі щодо відносин з Білоруссю. Адже вітчизняні чиновники не можуть не помічати критичної ситуації з правами людини у сусідній державі.

04.02.2011

Марія Шищенкова: «Обурює тривалість і безперервність репресій»

Короткі повідомлення про жорстку реакцію офіційного Мінська на грудневі мирні протести, які з’являються в різних ЗМІ, не дають повного уявлення про характер того, що відбувається в Білорусі.

21.12.2010

Відкритий лист з приводу ситуації в Білорусі Гельсінського Фонду з прав людини (Польща)

Гельсінський Фонд з Прав Людини (Варшава, Польща) висловлює рішучий протест у зв’язку з масовими порушеннями владою прав людини під час президентських виборів в Республіці Білорусь та після них.

17.12.2010

Неофашистське пекло Москви

Наша ера, Східна Європа. Групи озброєних молодиків прочісують місто в пошуках НЕслов’ян. Групи озброєних НЕслов’ян шукають нападників. Замкнуте коло. Пекло в столиці Російської Федерації. Неофашистське пекло в “Третьому Римі”.

15.12.2010

Шокуюче відео: суданські поліцейські зі сміхом висікли жінку на вулиці

Ніхто не заступився за жінку, яку шмагали протягом півтори хвилини на очах у випадкових людей.

28.05.2010

Європейський суд з прав людини вказав на неприпустимість екстрадиції до Таджикістану

Європейський Суд встановив, що ні заяви Хайдарова про реальний ризик зазнати тортур, ні матеріали міжнародних організацій, що підтверджують цей ризик, ні той факт, що УВКБ ООН визнало Хайдарова особою, яка потребує міжнародного захисту через політичний характер переслідувань, не були проаналізовані владою РФ при вирішенні питання про екстрадицію.

24.03.2010

Російські реалії: міліціонер, що розповів про порядки у відомстві, має вибачитись

Російський суд визнав винним у наклепі міліціонера, який у відеозверненні до прем’єра Володимира Путіна на Інтернеті звинувачував своїх начальників у корупції. Суд міста Новоросійськ присудив колишньому майору Олексію Димовському виплатити штраф двом керівникам міліції цього міста та публічно спростувати свої звинувачення, з якими Димовський виступив минулого року на сайті YouTube. Колишній офіцер міліції , який внаслідок свого вчинку став безробітним та втратив житло, винним себе не вважає і обіцяє далі шукати справедливість.

28.10.2009

Чому ЄС іде на поступки диктатурі?

Рішення Європейського Союзу про скасування санкцій проти Узбекистану, введених після андижанських подій, свідчить про готовність європейських політиків виходячи з геополітичних інтересів закрити очі на систематичні і грубі порушення прав людини в цій країні.

12.10.2009

Сьогодні відбулася акція на захист журналіста і правозахисника Олександра Подрабінека (фото)

12 жовтня біля посольства Російської Федерації в Україні відбулася акція протесту проти переслідування журналіста і правозахисника Олександра Подрабінека та свободи слова у Росії, організована Конґресом національних громад України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Кримськотатарським молодіжним центром, Асоціацією єврейських організацій та общин (Ваадом) України. В посольство було передано звернення учасників акції протесту.

08.10.2009

Правозахисники: «Смертна кара – це умисне вбивство»

Акція за скасування смертної кари пройшла сьогодні під посольством Білорусі. Її організатором виступила Міжнародна громадська організація Amnesty International. Захід чомусь змусив нервувати ся працівників посольства.

C