07.03.2012

Раді рекомендують переписати Кримінально-процесуальний кодекс

Комісія зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права при президентові України вважає, що прийнятий Радою у першому читанні Кримінально-процесуальний кодекс потребує суттєвого доопрацювання. Про це йшлося сьогодні на засіданні комісії, повідомляє кореспондент Тижня.

09.02.2012

Проект Кримінального процесуального кодексу: реформи для реформаторів?

Написати цю статтю нас спонукали, зокрема, дискусія 2 лютого цього року щодо проекту нового КПК України у програмі "РесПубліка" з Анною Безулик на "5 каналі", а також виступ 27 січня радника президента – керівника Головного управління з питань судоустрою адміністрації президента Андрія Портнова в програмі "Шустер live" на "Першому Національному". У ній він презентував проект нового Кодексу.

16.01.2012

Українські правозахисники покладають чималі надії на новий Кримінально-процесуальний кодекс

Президент України у п’ятницю, 13 січня вніс до Верховної Ради проект закону про новий Кримінально-процесуальний кодекс. Розглянути документ депутати можуть вже в лютому. Правозахисники з нетерпінням чекають ухвалення.

21.09.2011

Зміни до Кримінального кодексу: кожен шукає вигоду для себе?

Депутати від опозиції хочуть декриміналізувати окремі статті Кримінального кодексу. Президент Янукович теж виступає за декриміналізацію, але не посадових злочинів, а економічних.

07.07.2011

У КПК введуть домашні арешти та електронні браслети для підозрюваних

Кабмін підготував низку змін до Кримінально-процесуального кодексу. Висновок новому КПК дасть Рада Європи. Документ передбачає низку нововведень, зокрема пропонується запровадити домашні арешти терміном до двох місяців та електронні браслети для стеження за підозрюваними.

09.11.2009

Мінюст: шанси отримати виправдальний вирок в Україні не перевищують одного відсотка. Треба міняти КПК.

За існуючого Кримінально-процесуального кодексу України шанси звинуваченої особи на отримання виправдувального вироку не перевищують одного відсотка. Про це йшлося під час громадського обговорення проекту нового Кримінального процесуального кодексу, що відбувається сьогодні в Міністерстві юстиції під головуванням Міністра юстиції Миколи Оніщука за участю представників Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, Верховного суду України, а також науковців представників громадських та правозахисних організацій.

15.09.2006

Представлені концептуальні засади нового проекту КПК

13-14 вересня 2006 року відбулося засідання „круглого столу” на тему: “Доктринальні напрями нового проекту Кримінального процесуального кодексу України”, на котрому вперше були представлені напрацювання робочої групи Національної Комісії, що працює над новим проектом Кримінально-процесуального кодексу.

15.03.2006

Парламент вчергове переніс розгляд нової редакції закону про прокуратуру та Кримінально-процесуального кодексу (оновлено)

Як завжди, в останній робочій тиждень парламент в авральному порядку без належного обговорення приймає десятки законів. Цей тиждень для країни часто важить більше, ніж декілька місяців роботи законодавчого органу. Так мало статися і з проектом закону про прокуратуру та новою редакцією Кримінально-процесуального кодексу, якби не вчасні дії правозахисників й громадськості.

20.01.2006

Висновки та рекомендації за підсумками громадського обговорення проекту Кримінально-процесуального кодексу

19 cічня в Києві відбулося громадське обговорення нового проекту Кримінально-процеcуального кодексу. Пропонуємо Вашій увазі резолюцію учасників обговорення.

19.01.2006

Новий КПК – це збірка методичних рекомендацій для процесу пошуку та покарання винуватих

Репортаж з громадських обговорень нового проекту Кримінально-процесуального кодексу, які відбулись сьогодні у Київі.

18.01.2006

Експертний висновок щодо проекту Кримінально-процесуального кодексу України

Висновок підготував старший науковий співробітник Інституту держави і права ім.В.М.Корецького НАН України, кандидат юридичних наук Микола Сірий

16.01.2006

Коментар до проекту Кримінально-процесуального кодексу України

Коментар надається експертом Харківської правозахисної групи з кримінального процесу А.П.Бущенко

16.01.2006

Висновок на проект кримінально-процесуального кодексу України № 3456-д від 18 листопада 2005 р.

Підготовлений кандидатом юридичних наук, доцентом М.І. Хавронюком, Київське юридичне товариство

01.12.2005

Зима гарно вплинула на український парламент

В перший день зими Верховна Рада прийняла низку гарних рішень: скасувала проект КПК, прийнято рішення про прийняття Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо права засуджених на листування з Європейським судом з прав людини) та рішення про прийняття проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відшкодування шкоди, завданої діями органів дізнання).

13.10.2005

Реформи судових та правоохоронних органів, які нас очікують, не сумісні з демократичним суспільством

Реформи судових та правоохоронних органів, які нас очікують, не сумісні з демократичним суспільством

C