20.12.2011

Шлагбаум несвободи

Зустріч Президента України Віктора Януковича з керівниками Євросоюзу можна назвати вражаючою подією з дуже великою натяжкою. На зустрічі відбудеться те, що й повинно було статися, тобто нічого. Ніякого парафування угоди про асоціацію з ЄС, ніякої зони вільної торгівлі.

23.11.2010

В Брюсселі дізнались про порушення прав людини в Україні

Порушення права людини в Україні та переслідування незалежних ЗМІ були головними темами прес-конференції, проведеної сьогодні в Брюсселі Українською Гельсінкською спілкою з прав людини, Вінницькою правозахисною групою та незалежним телеканалом TVi.

09.04.2008

Президент затвердив Концепцію реформування кримінальної юстиції

Ця Концепція була розроблена Національною комісією зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права. У тому числі, в її розробці приймали участь й представники УГСПЛ.

09.07.2007

Український уряд не переймається проблемами захисту прав людини

Проведення сесії ПА ОБСЄ в Києві стало свідченням того, що міжнародне співтовариство бачить в Україні європейську державу, яка є повноправним членом міжнародних інституцій, яка є учасником системи безпеки та співробітництва в регіоні, який охоплює простір земної кулі від Ванкувера до Владивостока. Таку думку висловила президент центру “Ла Страда – Україна”, народний депутат п’ятого скликання Катерина Левченко.

26.02.2007

Гомосексуали в Україні – проблема великої політики. (за матеріалами семінару «Моніторинг і захист прав гомосексуалів в Україні від 23 лютого 2007 року)

За словами представника Інституту політичних та етнонаціональних досліджень Національної академії наук України Олександра Заремби проблеми ЛГБТ (лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів та транссексуалів) є частиною великої політики України. Частиною, якій слід приділяти належну увагу та належне розуміння. Ця тема є важливою, оскільки вона наглядно висвітлює проблеми людського світогляду в країні.

23.02.2007

Відповідь Миколи Азарова з приводу виконання рекомендацій Уповноваженого з прав людини

На Ваше звернення стосовно виконання заходів щодо організаційного забезпечення подальшого вдосконалення законодавства з питань захисту прав і свобод людини та приведення його у відповідність з міжнародними стандартами (за щорічною та спеціальною доповідями Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини), затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 листопада 2003 р. № 691, надаємо інформацію про їх виконання.

02.02.2007

Уповноважений заявити...

Чотирнадцять правозахисних організацій Одещини підтримали кандидатуру голови Української гельсінської спілки з прав людини, члена правління міжнародного товариства «Меморіал» Євгена Захарова на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Як повідомив на прес-конференції голова правління одеської правозахисної групи «Верітас» Андрій Толопіло, за Захарова — більше 10 відсотків від всієї кількості всіх громадських організацій, що діють у регіоні (не лише правозахисних).

12.12.2006

Спільнота споживачів в Україні: шлях до Європи

Кожна людина незалежно від посади, становища, роботи якої вона займається є споживачем товарів та послуг, тому стає надзвичайно важливим завданням для держави і громадянського суспільства захистити права споживачів.

08.11.2006

Під головуванням Президента відбулося дев’яте пленарне засідання Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права

Віктор Ющенко розглядає Комісію як винятковий практичний інструмент в об’єднанні зусиль органів державної влади, політичних партій, громадських організацій у царині демократичного і правового становлення України.

14.10.2006

Аналітична доповідь та рекомендації „Посилення співпраці між Україною та ЄС щодо утвердження верховенства права в Україні”

Міжнародний фонд «Відродження» та Інститут відкритого суспільства – Брюссель випустили друком Аналітичну доповідь та рекомендації „Посилення співпраці між Україною та ЄС щодо утвердження верховенства права в Україні”. Активну участь у створенні та представленні цієї доповіді взяли представники Української Гельсінської спілки з прав людини.

12.07.2006

Державні службовці часто порушують права громадян через незнання

Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Херсонською обласною організацією Комітету виборців України за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження” провела останній сьомий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна - ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій Херсонської області.

07.07.2006

УГСПЛ провела тренінги для державних службовців у Запоріжжі

Українська Гельсінська спілка з прав людини разом із Всеукраїнським екологічним рухом «Хортицький Форум» за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провели шостий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України в розрізі Плану дій Україна - ЄС у сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій Запорізької області.

05.04.2006

Севастополь теж на шляху євроінтеграції

ВАГО „Українська Гельсінська спілка з прав людини” разом з Севастопольською правозахисною групою за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провели п'ятий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна - ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій м. Севастополь.

29.03.2006

Луганськ інтегрувався в Європу

ВАГО „Українська Гельсінська спілка з прав людини” разом з Громадським комітетом захисту конституційних прав і свобод громадян, м. Луганськ, за фінансової підтримки Міжнародного фонду „Відродження”, провела четвертий тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна - ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики районних адміністрацій Луганської області.

16.02.2006

Держслужбовці навчаються у правозахисників

14 лютого у м. Чернігові Українська Гельсінська спілка з прав людини(УГСПЛ) спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини(ЧГКЗПЛ) провели третій тренінговий курс з питань головних пріоритетів євро-інтеграційних процесів України у розрізі Плану дій Україна - ЄС в сфері прав людини для державних службовців відділів внутрішньої політики 23 районних адміністрацій та міськвиконкомів Чернігівської області.

C