21.01.2014

Юридичний висновок ЦППР щодо «законів» від 16 січня 2014 року

Колеги з Центру політико-правових реформ підготували фаховий юридичний висновок щодо законів про диктатуру. Вердикт простий - вони порушують Конституцію тому можуть бути визначені як НІКЧЕМНІ, тобто такі що не мають юридичної сили (чинності).

18.01.2014

Аркадій Бущенко: "Якщо людина перестає бути громадянином, то їй закон про диктатуру не загрожує" (відео)

Цей закон спрямований проти громадян, які не згодні з тим, що відбувається в їх країні і мають сміливість висловлювати це в голос.

16.01.2014

Кодекс нападу на народ

Якщо хтось думає, що цей закон його не стосується – даремно. Кожен знаходиться під прицілом.

25.12.2013

УГСПЛ приєдналася до звернення з вимогою відставки Захарченка

Ми, громадяни України, просто люди, що підписалися нижче, вимагаємо від Вас негайно піти у відставку. Події останнього місяця показали, що Ви не здатні виконувати свої прямі обов’язки: найголовніше завдання і взагалі мета існування міліції в Україні - захист життя, здоров’я, прав і свобод громадян – повністю Вами провалено.

23.12.2013

Голова правління Гельсінської спілки: пріоритетом роботи організації на наступний рік стане порядок денний, який формулює Майдан

До вашої уваги інтерв’ю з Миколою Козирєвим, головою правління Української Гельсінської спілки з прав людини, який розповів про плани Спілки, роль Майдану для України, своє ставлення до антимайдану та бачення виходу з політичної кризи.

23.12.2013

Українська Гельсінська спілка з прав людини обрала нового голову правління

УГСПЛ провела загальні збори, під час яких було обрано новий склад правління.

11.12.2013

Янукович коллекционирует политзаключенных. На очереди казахский диссидент

Помимо поддержки дел против пострадавших на Майдане и Банковой, украинская прокуратура, за наши с вами деньги, продолжает сомнительное дело с требованием об экстрадиции казахского оппозиционера Мухтара Аблязова.

09.12.2013

УГСПЛ продовжує строк подання заявок на «Будяк 2013» до кінця січня 2014 року

Цього року строк подання заявок на Головну Антипремію Країни «Будяк року» продовжено.

08.12.2013

Мирослав Маринович обратился к россиянам

Президент Российской Федерации Владимир Путин как-то сказал, что для него распад Советского Союза был самой большой геополитической катастрофой ХХ века. То, что он готовит сейчас, способно стать геополитической катастрофой века ХХІ.

03.12.2013

УГСПЛ відкликає своїх представників з Конституційної Асамблеї, громадських рад та інших дорадчих органів влади

Брутальні порушення прав і свобод людини в різних регіонах України, кульмінацію яких став силовий розгін мирного зібрання на Майдані Незалежності у Києві о 4 ранку 30 листопада 2013 року і застосування сили 1 грудня 2013 року на вулиці Банковій, унеможливлюють конструктивний діалог з існуючим урядом України. У зв’язку із цим Українська Гельсінська спілка з прав людини заявляє про:

25.11.2013

Позиція народного депутата Іштвана Гайдоша щодо його номінування на "Будяк року 2013"

Українська Гельсінська спілка з прав людини отримала звернення народного депутата Іштвана Гайдоша щодо його номінування на "Будяк року 2013" як автора «найнебезпечнішої законодавчої ініціативи у галузі прав людини». До вашої уваги повний текст документу

16.11.2013

Відкрите звернення з приводу можливої екстрадиції до України казахського опозиційного політика Мухтара Аблязова

Всеукраїнська асоціація правозахисних організацій «Українська Гельсінська Спілка з прав людини» та Проект «Без кордонів» заявляють про свою глибоку занепокоєність з приводу можливої екстрадиції до України відомого казахського опозиційного політика Мухтара Аблязова.

14.11.2013

Хто й чому зриває Мандрівний фестиваль Docudays UA в Івано-Франківську?

Власники кінотеатру за дві години до початку телефоном повідомили, що у них зникло електропостачання. Коли організатори прибули на місце проведення, їх «зустріли» зачинені двері з написом, що ведуться ремонтні роботи. На телефонні дзвінки організаторів, журналістів та гостей власники не відповідають.

13.11.2013

Позиція народного депутата Валентина Королюка щодо його номінування на "Будяк року 2013"

Українська Гельсінська спілка з прав людини отримала звернення народного депутата Валентина Королюка щодо його номінування на "Будяк року 2013" як автора «найнебезпечнішої законодавчої ініціативи у галузі прав людини». До вашої уваги повний текст документу

05.11.2013

Номінанти Головної Антипремії країни «Будяк року 2013»

Безумовними лідерами по кількості заявок про порушення прав людини в Україні цього року стали СУДИ. Також українці скаржаться на роботу омбудсмена, прокуратури та Укрзалізницю.

C