25.07.2013

Відбувся національний круглий стіл, присвячений якості правової допомоги

23 липня 2013 року у готелі «Радіссон Блу» відбувся національний круглий стіл «Забезпечення якості правової допомоги у кримінальних справах», організований Національною асоціацією адвокатів України, Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Українською фундацією правової допомоги, Міжнародним фондом «Відродження» за підтримки Міністерства юстиції України та Координаційного центру з надання правової допомоги. Захід проведено за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження" і посольства Королівства Нідерландів

18.07.2013

Тендерна комісія УГСПЛ визначила переможця

Сьогодні, 18 липня, тендерна комісія УГСПЛ визначила переможця тендеру з надання аудиторських послуг.

17.07.2013

Рішення про результати проведення тендеру серед аудиторських фірм на проведення аудиту організації продовжено на 1 день

Для прийняття остаточного рішення, яке буде оголошено 18 липня 2013р., Тендерна комісія запросила у конкурсантів додаткову інформацію.

16.07.2013

Україна звітувала ООН про покращення, а правозахисники все зіпсували!

8-9 липня 2013 року Україна звітувалася в ООН щодо дотримання в державі громадянських та політичних прав. Зрозуміло, що урядова доповідь містила усі «покращення», які відбувалися в Україні протягом останніх років. Це і «покращення» судової системи, і «покращення» боротьби з дискримінацією, «покращення» діяльності правоохоронних органів і багато… багато інших «покращень».

16.07.2013

Чому незалежність – це крок до утвердження прав людини?

Ця стаття є особистий роз’яснювальний підхід до проблеми «чому незалежність – це крок до утвердження прав людини». Щоб якнайточніше сформувати мету, визначимо поняття в рамках Сполучених Штатів та України, яка є незалежною 21 рік. Це обидві країни, які я добре знаю і люблю особисто; вони обидві цікавлять мене з професійної точки зору.

12.07.2013

Звіт про діяльність УГСПЛ за 2012 рік

Шановні колеги, партнери, донори і всі, кому не байдужа ситуація з правами людини в нашій країні! Від імені Української Гельсінської спілки з прав людини хочу подякувати вам за розуміння та підтримку нашої діяльності. Завдяки вам щодня десятки людей отримують допомогу та захист від свавілля посадових осіб.

11.07.2013

Світла пам’ять Зої Карповні Шевченко

9 липня померла Адвокат з великої літери Зоя Карповна Шевченко. Все своє життя вона присвятила відстоюванню справедливості та інтересів людей, які потребували допомоги.

05.07.2013

УГСПЛ запрошує аудиторські фірми до участі в тендері на проведення аудиту річної фінансової діяльності

Українська Гельсінська спілка з прав людини (тут і далі - Організація) має намір замовити проведення аудиту фінансової діяльності Організації за 2012 рік. До участі у тендері запрошуються аудиторські фірми.

01.07.2013

Міжнародна комісія юристів вітає рішення про відновлення статусу адвоката

Міжнародна комісія юристів (МКЮ) вітає рішення Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії Україна (ВКДК) про відновлення статусу адвоката Лариси Герасько, який був раніше припинений внаслідок подання документів на реєстрацію місцевої організації адвокатів.

19.06.2013

Якість надання безоплатної правової допомоги в Україні буде оцінена

Вперше за історію існування української адвокатури якість захисту від обвинувачення у кримінальному процесі буде оцінена. Більше ста адвокатів з усієї України, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, погодились, аби якість їх роботи дослідили.

18.06.2013

Чи можна добитися правосуддя в Україні? Можна, якщо наполегливо і майстерно над цим працювати

Починаючи з червня 2004 року справу Івана Нечипорука підтримував Центр стратегічного судового захисту Харківської правозахисної групи. Завдяки цій підтримці було подано три послідовні скарги до Європейського суду з прав людини. Врешті решт ця робота призвела до рішення Європейського суду у справі Нечипорука і Йонкало проти України.

17.06.2013

"Пишите Шура, пишите" або як юрист УГСПЛ намагався скористатися державною системою електронних звернень

Максим Щербатюк спробував скористатися розрекламованою електронною системою, яка дозволяє подавати звернення і запити в державні органи у електронному вигляді. Що з цього вийшло читайте тут

13.06.2013

Заява правління УГСПЛ у зв’язку із публікаціями в пресі про вихід із Української Гельсінської спілки з прав людини Інституту економіко-соціальних досліджень «Республіка»

6 червня 2013 року правління Спілки розглянуло питання про відповідність дій Інституту економіко-соціальних досліджень «Республіка» Статуту та Декларації етичних засад Спілки. На правління були запрошені представники «Республіки». Після пояснень представників і обговорення ситуації що склалася, правління прийняло рішення запропонувати загальним зборам розглянути питання про виключення Інституту економіко-соціальних досліджень «Республіка» з УГСПЛ за дії, які завдають шкоду Спілці.

04.06.2013

Посол ЄС Томбінський зустрівся з українськими правозахисниками

Представництво Європейського Союзу в Україні провело неформальну зустріч для організацій громадянського суспільства, що працюють у сфері захисту прав людини. Зустріч відбулася після завершення щорічного Діалогу з прав людини між ЄС та Україною, що пройшов у Брюсселі 23 травня за участі заступника Міністра юстиції України Інни Ємельянової.

28.05.2013

Оголошено переможців конкурсу карикатур «Вибір є»

Стали відомі результати конкурсу карикатур «Вибір є», співорганізатором якого є Українська Гельсінська спілка з прав людини. За перемогу змагалися 46 авторів, які надіслали 314 робіт.

C