19.11.2003

Навчальні курси з прав людини

Пропонуємо стилий огляд програм та курсів навчання з прав людини, на які можна потрапити, якщо ви відповідаєте вимогам таких програм і курсів. Всі вони проходять англійською мовою, тому її володіння є обов’язковим для участі в них.

17.11.2003

Стартували Дні кіно про права людини в Україні

Цього року, вперше в Україні буде проходити Кінофестиваль "Дні Кіно про права людини". Починаючись у листопаді та закінчуючись у грудні, він пройде в кількох містах України: Харкові, Донецьку, Одесі, Львові та Києві.

10.11.2003

Діяльність Комітетів Верховної Ради України з 11 по 14 листопада

Пропонуємо стислий огляд законопроектів щодо прав людини, які будуть розглядатися Комітетами Верховної Ради України з 11 по 14 листопада.

08.11.2003

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин розглянув проект рекомендацій засідання круглого столу з обговорення проблем паспортної системи в Україні

На цьому тижні Комітет розглянув питання паспортної системи та рекомендував до прийняття у другому читанні проект закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання (проект № 1089).

06.11.2003

Проект громадської експертизи правозастосувальної практики діяльності Верховного Суду та Генеральної прокуратури Російської Федерації

Пермська громадська палата та Пермський регіональний правозахисний центр починають консультації з громадськими організаціями Росії про проведення громадської експертизи правозастосувальної діяльності верховного Суду та Генеральної прокуратури Російської Федерації

29.10.2003

Всеросійська конференція громадських організацій

В Москві завершилася одна з найбільших зустрічей активістів третього сектору, серед яких значну роль відіграли правозахисні організації.

24.10.2003

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ"

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ", пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅ.пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ.

21.10.2003

Правозахисні організації представили у Дніпропетровську Програму боротьби з наркоманією

17 жовтня 2003 року на базі Дніпропетровської юридичної академії МВС України пройшла міжнародна науково-практична конференція "Проблеми підвищення ефективності протидії нелегальному обігу наркотичних та психотропних речовин: вітчизняний та міжнародний досвід".

21.10.2003

Школа лідерів для правозахисних організацій

Харківська правозахисна група проводить 4-7 грудня в м. Харків “Школу лідерів” – Четверту школу з прав людини для активістів українських та російських правозахисних неурядових організацій за сприяння Національного Фонду підтримки демократії (США).

21.10.2003

В рамках ОБСЄ відбулася найбільша щорічна конференція з прав людини

Сьогодні у приміщенні агенції “УНІАН” відбулася спільна прес-конференція представників неурядових організацій (НУО) України, що брали участь у цьогорічній конференції ОБСЄ з людського виміру, яка відбулася у Варшаві з 6 по 17 жовтня.

15.10.2003

На самміті Європейський Союз повинен був наполягати на дотриманні прав людини в Україні

Лідери Європейського Союзу повинні були використати самміт з Україною (7 жовтня 2003 року) для забезпечення реального дотримання прав людини українським урядом, заявила міжнародна організація Human Rights Watch.

13.10.2003

Помер Марек Новіцкі – один з найвідоміших правозахисників світу

У Варшаві 10 жовтня в віці 56 років помер Марек Новіцкі – Голова правління Хельсинського Фонду з прав людини в Польщі, один з найвідоміших правозахисників та викладачів прав людини світу.

02.10.2003

Швидка правова допомога затриманим

З 1 жовтня 2003 року в Чернігові розпочав свою роботу Центр "Швидка правова допомога затриманим", який утворений громадською організацією Центр Соціального добробуту "Доброчин" за сприяння управління МВС України в Чернігівській області та за фінансової підтримки міжнародного фонду "Відродження".

C