26.07.2006

Другий номер бюлетеню „Законодавча діяльність Верховної Ради України у сфері прав людини”

До вашої уваги пропонується огляд законопроектів за період 17.07.2006 – 21.07.2006

21.07.2006

Вийшов перший номер Бюлетеню Української Гельсінської спілки з прав людини „Законодавча діяльність Верховної Ради України у сфері прав людини”

Українська Гельсінська спілка з прав людини розпочала випускати короткий бюлетень аналізу роботи парламенту за тижнень „Законодавча діяльність Верховної Ради України у сфері прав людини”. Скоро можна буде підписатися та отримувати раз на тиждень такий матеріал.

10.04.2006

Коментар Харківської правозахисної групи з приводу оплати зусиль народних депутатів України

Останніми днями в Україні набула розголосу справа про подолання Верховною Радою України вето Президента України на Закон України „Про внесення змін до статті 20 Закону України „Про статус народного депутата України”. Суть справи полягає в тому, що 4 квітня 2006 р. парламент України під головуванням спікера В.Литвина прийняв Закон, згідно з яким передбачається надати всім колишнім народним депутатам України право на зарахування у резерв кадрів Головного управління державної служби України та отримання матеріальної допомоги у випадку втрати роботи після закінчення строку повноважень народного депутата.

22.03.2006

До побачення старий парламент або хто захищав наші права у Верховній Раді

“Наша Україна» та БЮТ дбали про права людини в парламенті останні чотири роки, а фракції СДПУ(о) та Партії Регіонів погіршували становище громадян своєю законодавчою діяльністю. Такий висновок оприлюднила сьогодні на прес-конференції в ЛІГАБізнесІнформ Українська Гельсінська спілка з прав людини, яка презентувала результати дослідження фактичної законодавчої діяльності партійних фракцій і груп у Верховній Раді України IV скликання.

07.07.2005

Виставка видань з прав людини в парламенті

Вчора, під час гарячих баталій та бійок за вступ до СОТ, в фойе залу засідань відбулася виставка видань з прав людини серед яких також були представлені книги та публікації Української Гельсінської спілки з прав людини та інших правозахисних організацій. Звичайно, виставка не викликала такого ажіотажу як вступ в організацію з трьох букв, але певний інтерес парламентської тусовки був помічений. Виставка відбулася за сприяння Уповноваженої парламенту з прав людини Ніни Карпачової та була приурочена представленню її щорічної доповіді в парламенті. Пропонуємо Вашій увазі фото з місця події.

18.12.2003

Правозахисні недержавні організації в парламенті, спілкування в рамках „Парламентського клубу для НУО”

17 грудня в приміщенні будинку комітетів та комісій Верховної Ради України відбулося засідання „Парламентського клубу НУО” на тему: "Права людини – чи всі вони нам гарантовані" організоване Фундацією „Чинність закону” за участю запрошених представників правозахисних організацій та депутатів ВРУ.

C