17.02.2011

СБУ згадала про істориків

Вчора, 16 лютого, слідчий СБУ впродовж 5 годин допитував історика Руслана Забілого. Незаконно вилучений комп’ютер та жорсткі диски досі не повернули — «вивчають» матеріали. Історики обурюються таким специфічним інтересом до їхньої професії.

28.01.2011

«Ореол кримінальності» як засіб проти опозиції

Генпрокуратура завершила досудове слідство у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка. На думку оглядачів, таким чином влада уже досягла своєї мети, незалежно від того, чи посадять Луценка за ґрати.

18.01.2011

Декілька міркувань щодо кримінальних справ проти учасників Майдану-2

Ще тільки розпочався "Підприємницький Майдан", а Шевченківське райуправління столичної міліції 23 листопада порушило кримінальну справу по 293-й статті Кримінального кодексу – за фактом групового порушення громадського порядку 22 листопада: перекриття руху автотранспорту на Хрещатику.

17.01.2011

Звернення Асамблеї громадських організацій малого та середнього бізнесу України щодо репресій проти учасників Майдану-2

У 2010 ріці в Україні відбулись кардинальні зміни. На жаль, декларована стабільність і реформи, стали умисним звуженням прав та демократичних цінностей громадянського суспільства, знищення малого та середнього бізнесу, перетворення народу України на безправних заручників великого капіталу, а саму країну - у сировинний придаток транснаціональних корпорацій.

13.01.2011

Знищення пам’ятника Сталіну – привід для репресій?

За підозрою у знищенні пам’ятника Сталіну в Запоріжжі міліція затримала понад 10 представників національно-патріотичних організацій, багатьох обшукали, ще декілька їхніх колег зникли безвісти. Справи проти більшості затриманих СБУ перекваліфікувала як тероризм. Генеральна та місцеві прокуратури, міліція та СБУ жодних коментарів не дають. Правозахисники та представники опозиції вважають вибух провокацією, а справи – спланованим знищенням найбільш активних правих сил.

24.12.2010

Співробітники ДАІ витягнули водія з машини за прохання показати службове посвідчення (відео)

23 грудня 2010 о 8 ранку, активіста "Дорожнього контролю " Руслана вже втретє безпідставно зупинили працівники ДАІ. Нагадаємо, що ще недавно, вночі 21 грудня, нашого водія зупиняли ДАІшники і намагалися розвести "на п'янку". У результаті інспектора продемонстрували повне незнання законодавства і з ганьбою поїхали.

14.12.2010

Правозахисник Євген Захаров: дії «Беркуту» щодо Найєма і Сича є неправомірними

Співголова Харківської правозахисної групи, член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Євген Захаров називає дії представників полку «Беркут» в ситуаціях із затриманням Мустафи Найєма та Віталія Сича неправомірні. Про це він сказав у коментарі «Телекритиці».

04.11.2010

Білоруського дисидента знову затримали міліціонери

Місце знаходження Ігоря Коктиша та його дружини Ірини Тютюнник після затримання працівниками міліції невідоме! Причина: підозра у переховуванні людини що перебуває у розшуку. В результаті обшуку начебто знайшли наркотичні речовини рослинного походження.

C