13.05.2004

Мукачево: український Омбудсман вимагає поновлення прав освітян та медиків, звільнених за політичні переконання

Уповноважений з прав людини Ніна Карпачова направила Президентові України Л.Д.Кучмі звернення “Про порушення прав на працю працівників бюджетних установ м. Мукачеве за політичними ознаками”. У документі йдеться про звільнення з займаних посад за переконання майже 30 працівників – директорів шкіл, провідних медиків, а також директора Будинку культури, головного архітектора міста, його заступника та ряду керівників міськвиконкому.

21.04.2004

Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини виражає занепокоєння щодо нападів на виборчі дільниці під час виборів міського голови Мукачево

Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів та прав людини (БДІПЛ/ОБСЄ) висловило занепокоєння з приводу порушень, що мали місце на виборчих дільницях під час проведення в неділю виборів мера Мукачево Закарпатської області України.

26.03.2004

У першому Форумі громадських правозахисних організацій України "Права людини на виборах” візьмуть участь представники 82 організацій України

За повідомленням організаційного комітету форуму за результатом відбору заяв-анкет запрошено 118 українських учасників від 82 організацій. Також запрошені представники іноземних та міжнародних організацій, а також представники влади.

22.03.2004

Форум громадських правозахисних організацій України „Права людини на виборах” розпочнеться 31 березня

Рада українських правозахисних організацій та Чернігівський громадський комітет захисту прав людини за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" проводять у місті Києві 31 березня - 1 квітня 2004 року Перший Форум громадських правозахисних організацій України "Права людини на виборах".

26.11.2003

Коментар Харківської правозахисної групи з приводу поточних політичних подій в Україні в листопаді 2003 року

З огляду на характер та можливі наслідки політичних заяв, акцій та подій в Україні, які мали місце останнім часом в контексті офіційних і неофіційних громадсько-політичних ініціатив, Харківська правозахисна група (ХПГ) вважає за потрібне подати до них свій коментар.

C