08.03.2006

Наша Україна використовує методи Януковича й Кучми

Наша Україна розпочала використовувати метод агітації Януковича та Кучми, за який їх тоді ж гостро критикувала.

20.02.2006

Наша приватність у наших руках!

Чим далі, тим більше нам пропонують долучитись до якоїсь акції, а бо пограти в якусь гру за допомогою коротких повідомлень, або СМСів, або заповнити анкету для отримання якоїсь міфічної картки покупця. За правильну відповідь нам обіцяють ДАТИ ШАНС мати щасливу нагоду прийняти участь у розиграші мобільних телефонів/путівок у дивовижні країни/пилососів для ледацюг/рожевий слонів тощо.

02.02.2006

МВС провела профілактичну операцію „БОМЖ”

Прес-центр Міністерства внутрішніх справ повідомив, що впродовж 28-29 січня 2006 р. для виявлення та обліку осіб без визначеного місця проживання Управління МВС України на транспорті провела на всій території України профілактичне відпрацювання залізничних об’єктів під назвою „Профілактична операція “БОМЖ”. Проте часто такі операції супроводжуються численними порушеннями прав людини.

23.01.2006

Про те, що у тебе сифіліс - знає все містечко

Через лікарів, адвокатів чи суд така інформація про стан здоров'я кожного із нас може стати надбанням багатьох людей

18.11.2005

База даних приватного життя

Поки ми тут з вами боремось проти створення єдиного реєстру громадян, який буде містити в собі максимум даних про кожного – молоді хакери продемонстрували доступність будь-якої приватної інформації про будь-яку людину вже зараз.

07.11.2005

Про результати проекту: «Інформування й консультування селян з питань аграрної реформи через районні газети", а також проету „Створення механізмів незалежного громадського "аудиту" для підвищення ефективності діяльності комітетів самоорганізації населення у м. Луганську».

Про результати проекту: «Інформування й консультування селян з питань аграрної реформи через районні газети", а також проету „Створення механізмів незалежного громадського "аудиту" для підвищення ефективності діяльності комітетів самоорганізації населення у м. Луганську».

13.10.2005

Право на приватність

Право на приватність гарантується Конституцією України

11.10.2005

Мобілка для чиновників, або справедливість для всіх

Кабмін почав перейматися безпекою телефонних розмов українських політиків і чиновників і доручив СБУ створити «спеціальну мережу мобільного зв'язку Національної системи конфіденційного зв'язку»

14.06.2005

Інтерв’ю із Сергієм Смірновим, Human Rights Online (Росія)

"Роби, що повинен робити, і хай станеться, що має статись внаслідок таких обставин, як президентство Путіна, та можеш сподіватись й будувати плани, більш чи менш реальні, а також працювати, щоб наблизитись до своєї мети та допомагати людям,"- це є більш чи менш стоїчне ставлення, що характеризує Сергія Смірнова з Російської Мережі з прав людини (Russian Human Rights Network).

30.03.2005

Підвищення тарифів на прослуховування не сприяє забезпеченню права на приватність

Депутат ВР Степан Гавриш у законопроекті № 7183 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно захисту прав та свобод людини і громадянина)" пропонує парламенту запровадити кримінальну відповідальність за порушення інформаційної безпеки телекомунікаційних мереж. Проект був зареєстрований 15 березня і зараз знаходиться на розгляді у Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

19.01.2005

Хто захистить приватність зірки

Останнім часом серед численного спаму з’явились повідомлення, які є справжнім замахом на приватність відомих людей. Спамери пропонують за гроші повідомити всім бажаючим номери телефону зірок естради. Крім списку прізвищ зірок та ціни на номери телефонів (до речі, пропонують номери як мобільних, так і домашніх телефонів), які варіюються від 50 до 80 доларів США, автори повідомлення не забувають попередити, що фанатам треба поспішати, адже кумири часто змінюють номери своїх телефонів.

12.01.2005

Тепер засуджені зможуть вільно звертатися до Європейського Суду з прав людини

Незважаючи на те, що таємниця листування гарантовані Конституцією України та Європейською Конвенцією з прав людини та основних свобод, ратифікованою Україною, ця норма українського законодавства часто не виконується. Зокрема, стосовно права на це засуджених.

16.11.2004

Реєстру фізичних осіб не буде

Парламент знову відхилив законопроект про реєстрацію фізичних осіб в Україні (проект № 4002).

05.11.2004

Законопроект про контроль за діями СБУ рекомендовано до прийняття

Парламентський Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією рекомендував Верховній Раді прийняти за основу у першому читанні проект закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій, внесений народним депутатом України Лебедівським В.А.. Даний проект закону був підготовлений правозахисниками та експертами Інтернет-провайдерів, як альтернативний до урядового проекту про моніторинг телекомунікацій.

02.11.2004

За народним депутатом України Кармазіним в Одесі стежили двоє невідомих.

Біля приміщення територіальної виборчої комісії №137 в Одесі охорона Юрія Кармазіна виявили у автомашині двох невідомих, які проводили приховану зйомку стеження за народним депутатом України, лідером Партії захисників Вітчизни, - повідомляє Ігор Столяров із Одеси.

C