10.11.2003

Суд заборонив ЗМІ писати про події протягом розгляду судової справи

Суворовський районий суд м. Херсона виніс ухвалу, якою заборонив будь-яким особам протягом розгляду справи за позовом про захист честі, гідності і ділової репутації та про відшкодування моральної шкоди поширювати інформацію про позивача. Прецедент щодо попередньої заборони публікацій здійснюється в Україні чи не вперше. Проте уваги заслуговують і інші аспекти ухвали.

10.11.2003

Відбувся другий форум журналістів „За вибори без цензури”

У Києві відбувся другий форум журналістів „За вибори без цензури” за участю представників регіональних та загальноукраїнських ЗМІ, народних депутатів, представників органів влади та неурядових організацій, а також іноземних гостів.

09.11.2003

Громадські слухання та форум щодо проекту Закону України "Про моніторинг телекомунікацій"

26 листопада відбудуться громадські слухання проекту Закону України "Про моніторинг телекомунікацій". Вже зараз працює форум, на якому обговорюється цей законопроект.

07.11.2003

Найбільші телеканали України виступили проти державного регулювання суспільної моралі

Асоціація мережевих телерадіомовників України та Індустріальний Телевізійний Комітет звернулися з відкритим листом до народних депутатів з проханням голосувати „проти” прийняття Закону України “Про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію” (проект № 2384).

05.11.2003

Міністерство оборони прагне монополії на носіння військового одягу

Міністерство оборони України хоче встановити відповідальність за носіння віськового одягу не військовими. Кабінет Міністрів нещодавно вніс законопроект, який передбачає встановлення адміністративної відповідальності за носіння військової форми одягу і знаків розрізнення військовослужбовців особами, які не мають на те права.

21.10.2003

Практика правозахисту: моніторинг і захист свободи преси й інших прав і свобод людини в Україні

Огляд проміжних результатів проекту Посольства США в Україні “Права людини та свобода преси” за період березень – серпень 2003 р. (виступ на конференції 18 вересня 2003 року)

04.10.2003

Свобода вираження поглядів та боротьба за суспільну мораль: який баланс знайде парламент?

Прийняття у другому читанні проекту Закону „Про захист суспільної моралі” (проект народного депутата Л. Черновецького № 2384) свідчить про те, що народні депутати вважають, що суспільні інтереси важливіші за право окремої людини на самовираження. Колективна свідомість знову перемогла індивідуума.

04.10.2003

Дистанційний курс з захисту прав людини на англійській мові

Оголошено конкурс на участь в дистанційному курсі з захисту прав людини. Курс вестиметься англійською мовою з 9 лютого по 2 травня 2004 року.

C