Правозахисне відео

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) збирає відео про факти порушень прав людини в Україні чи про інші правозахисні події в країні. Ви можете нам допомогти в цьому, надіславши нам посилання в Інтернеті на таке відео або надіславши його на нашу поштову адресу на будь-якому носії та в будь-якому форматі.

Наша адреса для відеоматеріалів:
04071, м. Київ, вул. Оленівська 36, офіс 309, УГСПЛ

Для спрощення нашого спілкування при надсиланні відео просимо вказувати:
Прізвище та ім’я автора відео, контакти автора, місце, дату та час зйомок, а також певні пояснення до відео, якщо це потрібно. При бажанні автора, УГСПЛ може зберігати анонімність автора.

УГСПЛ використовуватиме таке відео для поширення такої інформації в ЗМІ, можливого усунення порушень, як доказ порушення прав у судових процесах, органах влади та міжнародних організаціях, при виробництві правозахисного відео тощо. При цьому УГСПЛ зобов’язується робити посилання на автора матеріалу, а також при можливості виплачувати відповідний гонорар.

Дивіться відео про права людини від УГСПЛ на сервісі “YouTube”:
http://www.youtube.com/ugspl

 

 

16.11.2012

заголовок

краткий текст

10.11.2011

Гола мораль влади: акція-перфоменс

9 листопада, у день проведення парламентських слухань про стан суспільної моралі, правозахисники, журналісти, громадські активісти провели акцію з вимогою відкликати законопроект №7132 про внесення змін до ЗУ «Про захист суспільної моралі» та не допустити створення державного органу цензури та пропаганди від вивіскою Національної комісії із захисту суспільної моралі

07.11.2011

Міжнародна конференція “Свобода мирних зібрань: європейські стандарти для України”

Захід організували Комісія зі зміцнення демократії й утвердження верховенства права, програма "Верховенство права" Міжнародного фонду "Відродження", Національний демократичний інститут міжнародних відносин, Українська Гельсінська спілка з прав людини та Проект USAID "Україна: справедливе правосуддя".

20.10.2011

Правозахисники навчали журналістів як захиститися від міліції (фото)

Організатори семінару: ВГО «Асоціація українських моніторів з дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» (УМДПЛ), Українська Гельсінська спілка з прав людини. Організаційна підтримка: Київська незалежна медіа-профспілка України.

07.10.2011

Акція «Хворих в СІЗО мають лікувати!»

Акція біля будинку Державної пенітенціарної служби України (м. Київ, вул. Мельникова, 81). Під час театралізованого дійства громадські активісти демонстрували, що люди, які утримуються в СІЗО, позбавлені можливості отримати належну адекватну медичну допомогу, приречені на муки і страждання, а подекуди і смерть.

11.07.2011

Українська Гельсінська спілка з прав людини провела день волонтера (фото)

Організатори скористалися нагодою висловити подяку волонтерам, які працюють в організації та заохотили їх до подальшої співпраці.

23.06.2011

Акція з нагоди Міжнародного дня проти катувань

17.06.2011

П’ятий форум правозахисних організацій України

08.04.2011

Ла Страда - Україна пікетувала комітети ВРУ приводу обмеження прав жінок (фото)

Таким чином організація відреагувала на чергові дискримінаційні «інновації» у національному законодавстві, які, цього разу, матеріалізувалися у експеримент, що відрізає доступ українським жінкам до навчання у вузах структури МВС.

25.02.2011

Представлення доповіді Права людини в Україні 2009-2010

Більша ста осіб взяли участь в круглому столі, присвяченому презентації доповіді правозахисних організацій "Права людини в Україні 2009-2010". У складенні доповіді взяли участь понад 40 правозахисних організацій з усіх регіонів України. Документ містить в собі 26 розділів.

15.11.2010

Освітній курс PR для адвокатів з прав людини

18.10.2010

Семінар Колективні громадські дії на захист прав людини

25.06.2010

Правозахисники встановили під МВС стелу жертвам катувань

25 червня з нагоди Міжнародного Дня ООН проти катувань ініціативна група «Розуміємо права людини» встановила під Міністерством внутрішніх справ України) пам’ятну стелу. Таким чином громадськість вшанувала жертв катувань української міліції.

01.06.2010

Акція біля Шевченківського ГУ МВС НЕ хочемо падати - НЕ хочемо вмирати!

Більше 200 студентів і небайдужих людей зібралися біля Шевченківського ГУ МВС з вимогою покарати вбивць Ігора Індило та зупинити практику катувань в міліції.

21.05.2010

Семінар Проблеми земельного права в контексті захисту прав людини

Українська Гельсінська спілка з прав людини провела для юристів громадських приймалень семінар "Проблеми земельного права в контексті захисту прав людини". В заході взяли участь 22 правника з 15 міст України. Семінар провела досвідчений юрист, експерт з питань земельного законодавства Херсонського фонду милосердя та здоров'я Наталя Ляшук.

C