09.04.2010

Дискримінація очима українських карикатуристів

27 березня 2009 року в столичному Будинку кіно відбулось нагородження переможців конкурсу карикатур та відкриття виставки карикатур на тему «Дискримінація». Організатори заходу: Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) та Асоціація карикатуристів України.

31.03.2010

Квест „Іміграція та еміграція в Києві”

27 березня у рамках Фестивалю Документального кіно з прав людини київський клуб толерантності КНГУ провів квест „Іміграція та еміграція в Києві”. Метою заходу було показати, що місто можуть створювати не лише ті, які в ньому народилися, але й ті, які приїхали до нього. Українська Гельсінська спілка з прав людини з задоволенням підтримала ініціативу колег.

22.03.2010

Українська Гельсінська спілка на громадському Форумі

19 березня в Українському Домі в рамках Громадської кампанії Новий Громадянин відбувся Громадський Форум, під час якого провідні експерти обговорили головні проблеми в Україні у сфері політики, економіки, довкілля, безпеки й зовнішньої політики, освіти та культури й можливі шляхи їх вирішення. Модераторами блоку "Права людини" стали представники УГСПЛ Володимир Яворський та Євген Захаров.

01.07.2009

Акція Проти катувань!

01.06.2009

Четвертий Форум правозахисних організацій

27.05.2009

Тренінг для PR-менеджерів правозахисних організацій Право бути почутим

30.03.2009

Правозахисний квест «Liberté» - відчуй СВОБОДУ

Ось вони, фото мандрівників в часі, які пройшли весь історичний маршрут творення прав людини і знайшли Свободу

Правозахисне відео

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) збирає відео про факти порушень прав людини в Україні чи про інші правозахисні події в країні. Ви можете нам допомогти в цьому, надіславши нам посилання в Інтернеті на таке відео або надіславши його на нашу поштову адресу на будь-якому носії та в будь-якому форматі.

Наша адреса для відеоматеріалів:
04071, м. Київ, вул. Оленівська 36, офіс 309, УГСПЛ

Для спрощення нашого спілкування при надсиланні відео просимо вказувати:
Прізвище та ім’я автора відео, контакти автора, місце, дату та час зйомок, а також певні пояснення до відео, якщо це потрібно. При бажанні автора, УГСПЛ може зберігати анонімність автора.

УГСПЛ використовуватиме таке відео для поширення такої інформації в ЗМІ, можливого усунення порушень, як доказ порушення прав у судових процесах, органах влади та міжнародних організаціях, при виробництві правозахисного відео тощо. При цьому УГСПЛ зобов’язується робити посилання на автора матеріалу, а також при можливості виплачувати відповідний гонорар.

Дивіться відео про права людини від УГСПЛ на сервісі “YouTube”:
http://www.youtube.com/ugspl

 

 

25.07.2008

Міжнародна зустріч засновників Гельсінського руху у Києві

05.05.2008

Навчальний курс з прав людини для юристів Використання національних і міжнародних механізмів для захисту прав людини в стратегічних справах

Сертифікати учасникам дісталися не просто. Довелося багато і напружено працювати. Ось як це було

23.04.2007

Перший навчальний курс для юристів з прав людини. Лекції обговорення і тренінги - тут було все. А ще цікаві дискусії та обмін досвідом, можливість знайти нових колег, до яких можна завжди звернутися за допомогою.

04.04.2007

31 березня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно з прав людини «Український контекст» відбувся відбірковий тур чемпіонату Київської міської дебатної ліги.

04.04.2007

30 березня урочистим відкриттям в Будинку кіно розпочав свою роботу Четвертий міжнародний фестиваль „Дні документального кіно з прав людини „Український контекст”

08.02.2007

Мітинг біля Верховної Ради, присвячений голосуванню за уповноваженого з прав людини (фотофакт)

10.11.2006

Українська Гельсінська спілка з прав людини 9 листопада 2006 року в приміщенні Будинку профспілок (Київ) провела семінар "Права людини: учора та сьогодні", присвячений 30-річчю створення УГГ.

C