28.03.2012

В Качанівській колонії «людина вмирає, поки приведуть працівника санчастини»

В’язні Качанівської колонії розповіли, що «вилікуватися у Качанівській колонії — як зіграти в рулетку, поки приведуть працівника санчастини, буває що людина вмирає». Засуджений, який відбуває покарання на одній із зон Дніпропетровщини розповів телефоном, що «аж опариши вилазили з ран» від «лікування».

28.03.2012

У Москві мітингували проти поліцейського свавілля

Пікет проти поліцейського свавілля відбувся біля будівлі МВС у Москві. Його влаштували активісти Руху із дотримання прав людини.

28.03.2012

Донецьк: батьки учнів україномовної школи виграли суд проти чиновників

Батьки учнів донецької школи номер 111 виграли судовий процес проти міських чиновників.

27.03.2012

Білоруська міліція виставила опозиції рахунок за охорону мітингу у День Волі

Організатори вуличної акції повинні оплатити послуги з охорони громадського порядку, а також витрати, пов’язані з медичним обслуговуванням і прибиранням території у розмірі 12 млн білоруських рублів, що складає близько 10 тис. грн. Як відомо, в ході та мітингу взяли участь більше тисячі осіб.

27.03.2012

ВРЮ взялась за суддів, які відпустили депутата-вбивцю

Вища рада юстиції перевірить дії суддів, які за вбивство умовно засудили екс-депутата Софіївського району Дніпропетровської області Олександра Тарана.

27.03.2012

Після зйомок у фільмі про копанки хлопця прив’язали до батареї і били

У Києві показали документальний фільм "Шахта №8" про важке життя 15-річного хлопця, який працював у нелегальних копанках.

26.03.2012

МАМА захистить херсонських студентів

У вівторок, 27 березня 2012 р. у Києві та інших містах України відбудеться всеукраїнська акція на знак підтримки херсонських студентів, яких правоохоронні органи переслідують через розклеювання листівок із про Президента України Віктора Януковича. В Києві акція відбудеться біля станції метро "Університет" о 13:00.

22.03.2012

Рада прийняла закон про громадські об’єднання

Верховна Рада Україна (ВР) прийняв Свою у другому читанні і в цілому як закон законопроект № 7262-1об громадських організаціях, ініційований фракціями ПР, БЮТБ, НУ-НС. Даний законопроект підтримали 334 народних депутатів з мінімально необхідних 226.

22.03.2012

Чоловік, який відсидів вісім років за злочин пологівського маніяка, вийшов на волю

Сьогодні, 22 березня, з Вільнянської виправної колонії звільнено Максима Дмитренка, який незаконно відбував покарання за зґвалтування і вбивство дівчини, якого не здійснював.

22.03.2012

Беркут розігнав житлову акцію на Майдані

Бійкою завершилася акція "Готуй намет навесні". Побилися правоохоронці і представники молодіжних організацій.

22.03.2012

Правозахисники: «Якщо до законопроекту №2450 не внесуть зміни, то мітинги в Україні стануть майже неможливими»

Правозахисники ввійшли до складу робочої групи з доопрацювання законопроекту №2450 про мирні зібрання. Серед них – автори альтернативного законопроекту «Про свободу мирних зібрань». Проте у випадку, якщо основні вимоги громадських активістів не будуть враховані, то обіцяють вдатися до масових протестів. Правозахисники вважають, що даний законопроект у питанні мирних зібрань може перетворити Україну в Білорусь, Казахстан або Росію і «по суті, встановлює “дозвільний” порядок проведення мітингів всупереч визначеному Конституцією – “повідомчому”.

20.03.2012

Питна вода належної якості стає все більшою розкішшю

Колегія Рахункової палати за матеріалами аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, передбачених на Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки, констатувала, що її мета не досягається.

16.03.2012

Російська опозиція: на нас тиснуть через суди

Російська опозиція заявляє, що влада дає останнє попередження тим, хто хоче й надалі протестувати. У четвер суди винесли одразу три вироки: бізнесмен Алєксєй Козлов отримав п‘ять років ув‘язнення за шахрайство. Проте багато хто пов‘язує це рішення з діяльністю його дружини Ольги Романової, яка організовує опозиційні акції.

16.03.2012

ЦВК: Українців, які проживають за межами країни, можуть позбавити права голосу

У випадку, якщо КС визнає неконституційними положення Закону про вибори народних депутатів, де йдеться про механізм включення закордонних виборців у мажоритарні округи Києва, суд може позбавити права голосу українців, які проживають за межами країни.

16.03.2012

Рада підвищила мінімальний вік жінок для вступу в шлюб

В Україні мінімальний вік жінок для вступу в шлюб підвищено з 17 до 18 років. Таке рішення сьогодні прийняла Верховна Рада України.

C