20.06.2012

В Україні з’явиться «гаряча лінія» з питань захисту прав дитини

У 2011 році надійшло понад 7000 звернень від дітей, яким були надані консультації та надана допомога не тільки з питань насильства в сім’ї, а й у зв’язку з насильством з боку однокласників і в соціальних мережах. Про це повідомляє сайт http://news.dt.ua.

18.06.2012

Про Україну знов говоритимуть в Європарламенті

Сьогодні о шостій вечора ситуацію в державі обговорюватиме комітет закордонних справ ЄС.

15.06.2012

ВВС: українські політики жодного разу не засудили прояви расизму

ВВС наполягає на тому, що документальний фільм про расизм в Україні і Польщі є відображенням реальних фактів.

15.06.2012

Апеляційний суд залишив тризубівців за гратами

Вирок членам всеукраїнського об'єднання "Тризуб", яких засудили за пошкодження бюста Сталіна у Запоріжжі - залишив у силі апеляційний суд, повідомляє 5 канал.

30.05.2012

В День Захисту Дітей діти йдуть до дідуся Патона захищати своїх батьків

В День Захисту Дітей діти йдуть до дідуся Патона захищати своїх батьків.

25.05.2012

Держдепартамент США в доповіді про права людини в Україні посилається на УГСПЛ

Зокрема в розділі "Катування ті інше жорстоке або принижуюче гідність поводження і покарання" йдеться про те, що УГСПЛ зафіксувала в 2011 році 240 скарг на катування та жорстоке поводження.

23.05.2012

В день безоплатної правової допомоги в офісі Омбудсмена консультуватимуть юристи УГСПЛ

В рамках Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги в п'ятницю, 25 травня, в приміщенні Секретаріату Омбудсмена можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію адвокатів, які співпрацюють із Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

18.05.2012

Правоохоронці відповідатимуть за те, що львів’янин убив доньку

Прокурор Сихівського району Львова порушив кримінальну справу за фактом службової недбалості та неналежного виконання обов’язків правоохоронцями, що спричинило тяжкі наслідки – вбивство семирічної дитини.

18.05.2012

Помер відомий політв’язень і учасник Гельсінської спілки Петро Касінчук

На 83-му році життя помер Петро Касінчук – вояк Української повстанської армії, голова братства ОУН і УПА Подільського краю «Лисоня», політв’язень, співзасновник Товариства «Меморіал» ім. Стуса та учасник Української гельсінської спілки з 1989 року.

18.05.2012

Верховна Рада заборонила політикам негативно висловлюватися про владу

Верховна Рада законом заборонила політикам негативно висловлюватися про органи державної влади, пише видання КоммерсантЪ-Украина в статті Рада отрегулировала прицел.

18.05.2012

У Москві ліквідували Об’єднання українців Росії

У Росії Верховний суд РФ задовольнив позов Міністерства юстиції і ліквідував Об'єднання українців Росії. ОУР подасть апеляцію, повідомляє УНІАН.

27.04.2012

Як отримати безкоштовну правову допомогу від Інститут Медіа Права?

Інститут Медіа Права відкриває Фонд захисту права на доступ до інформації. Фонд створено з метою забезпечення належного функціонування Закону України «Про доступ до публічної інформації». Кожен, чиє право на доступ до інформації було порушене, матиме змогу безоплатно отримати допомогу фахівця для юридичного супроводу своєї справи. Оплата праці фахівців здійснюватиметься за кошти Фонду.

27.04.2012

Комісар ЄС з юстиції та прав людини скасувала візит на першу гру Євро-2012

У Німеччині схвально сприйняли рішення президента Йоахіма Гаука не їхати до України та посилюють риторику про бойкот Євро-2012, а комісар ЄС з юстиції та прав людини Вівіан Рендінг відмінила поїздку на Євро. Про це повідомляє Die Welt.

26.04.2012

На підприємців, які співпрацюють з TВі здійснює тиск податкова

Як повідомляють представники каналу, співробітники міліції намагались надати особам, які виконують замовлення від телеканалу листи, де податкова просить надати копії (та оригінали для огляду) документів по взаємовідносинах з телеканалом за період 1 жовтня 2010 року - 1 січня 2012 року.

25.04.2012

ЄС чекає термінового пояснення від української влади щодо ситуації довкола Тимошенко

Єврокомісія чекає термінового пояснення від української влади щодо ситуації довкола Юлії Тимошенко. Зокрема, чи застосовували силу до увязненої під час її примусового перевезення з тюми до лікарні.

C