11.04.2012

Власенко не зможе бути захисником Тимошенко після прийняття нового кримінально-процесуального кодексу

Парламентська більшість позбавила Юлію Тимошенко таких захисників, як Сергій Власенко та Андрій Кожем’якін, які є фахівцями у сфері права, проте не є чинними адвокатами. Тепер вони не мають права суміщати адвокатську діяльність зі статусом народного депутата. Не зможе тепер бути захисницею і Євгенія Тимошенко.

11.04.2012

Суд ЄС визнав законним ув’язнення за обман з отриманням Шенгенських віз

Суд Євросоюзу в Люксембурзі дозволив країнам-членам ЄС залучати до кримінальної відповідальності осіб, які обманом одержують візи для в'їзду в Шенгенську зону.

11.04.2012

Парламент продовжить розгляд нової версії КПК

Новий Кримінально-процесуального кодекс продовжать розглядати народні обранці. Напередодні депутати працювали майже до півночі – встигли розглянути лише 840 поправок з майже 4-х тисяч.

10.04.2012

Європейські судді дозволили екстрадицію ісламістів

Європейський суд з прав людини визнав законною екстрадицію з Великої Британії до Сполучених Штатів п‘ятьох осіб підозрюваних у тероризмі.

10.04.2012

Через розслідування Усова відсторонили керівника Лук’янівського СІЗО

На час перевірки фактів, наведених у журналістському спецрозслідуванні «В'язниця №1» журналіста ТВі Костянтина Усова відсторонено виконувача обов'язків начальника Лук'янівського СІЗО. Про це повідомляє прес-секретар прокурора міста Києва.

10.04.2012

Портнов: Янукович збільшить повноваження омбудсмена

Найближчим часом президент України Віктор Янукович внесе на розгляд Верховної Ради зміни щодо вдосконалення національного законодавства, яке стосується боротьби з катуваннями. Про це заявив в ефірі телеканалу ICTV радник Президента України - керівник Головного управління з питань судоустрою Адміністрації Президента Андрій Портнов.

10.04.2012

Півмільйона українців сидять без роботи

Станом на 1 квітня на обліку в центрах зайнятості перебувало 547,7 тис. громадян, з них половину становить молодь у віці до 35 років. Про це повідомили в Держслужбі зайнятості.

10.04.2012

Янукович придумав механізм захисту від катувань у місцях несвободи

Найближчим часом президент внесе на розгляд Верховної Ради зміни щодо вдосконалення законодавства, яке стосується боротьби з катуваннями.

10.04.2012

Конституційний суд заборонив одночасно балотуватися за округами і списками партій

Конституційний Суд визнав не відповідним Конституції положення закону про право кандидатів у депутати балотуватися одночасно від мажоритарного округу і за партійним списком.

10.04.2012

Парламент розпочав розгляд Кримінально-процесуального кодексу

Верховна Рада розпочала друге читання проекту Кримінально-процесуального кодексу у новій редакції.

10.04.2012

Журналіст: КМУ заднім числом виділив на ремонт СІЗО 1,5 млн. грн

Півтора мільйони гривень заднім числом виділив уряд на ремонт СІЗО. Про це зявив автор фільму "Лук'янівка. Тюрма" №1" - журналіст Костянтин Усов.

09.04.2012

Під ВРУ протестували проти нової версії закону про мирні зібрання

Пікет під Верховною Радою. Кілька десятків представників громадських організацій закликали народних обранців відмовитися розгладяти законопроект "Про мирні зібрання".

09.04.2012

Апеляційний суд пом’якшив вирок Лозінському

Вирок колишньому народному депутату Віктору Лозінському пом’якшив Апеляційний суд Києва. За інформацією агенції "Українські новини", йому зменшили термін ув’язнення з 15-ти до 14-ти років.

05.04.2012

У світі 2,5 млн людей стали жертвами работоргівлі

Близько 2,5 млн чоловік у світі змушують до насильної праці і надання сексуальних послуг.

05.04.2012

До кінця квітня люди отримають право приватизувати кімнати у гуртожитках Києва

Поки що приватизувати квадратні метри жителі Києва зможуть лише у 32 гуртожитках, а тим, хто не ввійшов до списку, столична влада пропонує «проявляти ініціативу» і самим звертатися з відповідними проханнями.

C