Партнери

  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 589.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 
www.helsinki.org.ua

Всеукраїнська асоціація громадських правозахисних організацій , метою якої є сприяння практичному виконанню гуманітарних статей Заключного акту Гельсінської наради з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) 1975 року, інших прийнятих на його розвиток міжнародних правових документів, а також усіх інших зобов’язань України в сфері прав людини та основних свобод.

www.nhc.no

There are 44 national Helsinki Committees and associated members in Europe, Central-Asia and North America. The international Helsinki Federation (IHF) is situated in Vienna.

The Helsinki movement originatesin the international co-operation that developed between USA and the western countries in Europe on one handa and the Soviet-Union on the other in the 1970s. This co-operation, which in reality was a series of conferences concerning security and co-operation, was called...

www.irf.kiev.ua

Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) засновано у квітні 1990 року. Він входить до мережі фундацій Інституту Відкритого Суспільства , заснованого Джорджем Соросом, що складається з національних і регіональних фондів у більш, ніж тридцяти країнах світу, в тому числі в Африці, Центральній і Східній Європі та на території колишнього Радянського Союзу. Завдання Фонду — фінансово та організаційно сприяти становленню демократичного, відкритого суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Є ще багато речей над якими треба замислюватись стосовно програми. Зокрема, як прийматимуться рішення у подальшому в рамках програми, хто вважається партнерами програми. Однак вже зараз ми хочемо подякувати тим організаціям, чиї методичні матеріали ми використовуємо, чию експертну та фінансову підтримку отримуємо.

www.hfhrpol.waw.pl

Гельсінський Фонд з Прав Людини з офісом у Варшаві, був заснований в 1989 році. Його створенню передувала семирічна діяльність Гельсінського комітету в Польщі, який працював в підпіллі починаючи з 1982 року. Після державних перетворень у Польщі в 1989 році, члени Комітету вирішили вийти з підпілля і створити незалежний інститут, що займається освітою і дослідженнями в області прав людини.