Філософія прав людини

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
09.07.2012
Що таке права людинни? Чи будь-яку несправедливість можна пояснити мовою прав людини? Що лежить у їхній природі? Коли виникла і як розвивалася ця ідея? Про все це розповідають у дев'ятихвилинному відеороліку українські правозахисники.
07.07.2012
Права людини охороняють від посягань гідність людини. Але що таке людська гідність? Чим вона відрізняється від особистої гідності? Чи різний її "обсяг" у різних людей? Про власне розуміння цього вкрай важливого для розуміння філософських засад концепції прав людини поняття розповідають у п'ятихвилинному відеороліку правозахисники Сергій Буров та Дмитро Гройсман.
07.07.2012
Рівність - це одне з ключових понять у сучасній концепції прав людини. Але нерідко ми вкдаємо в це поняття різний зміст. Що означає рівність для правозахисників розповідають тренери Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини" Олександр Войтенко та Костянтин Рєуцький.
06.07.2012
Як ми розуміємо цінність Свободи? Що це таке і яке місце це поняття обіймає у сучасній концепції прав людинни - про це розповідають відомі українські освітяне та правозахисники Євген Захаров, Аркадій Бущенко та Олександр Войтенко.
03.07.2012
У короткому дев'ятихвилинному відеороліку українські правозахисники Сергій Буров, Роман Романов, Олександра Матвійчук, Дмитро Гройсман та Костянтин Рєуцький діляться власним розумінням основних ознак прав людини - невід'ємності, індивідуальності та універсальності.
27.06.2010
"То о чем я собираюсь здесь говорить – это первоосновы в области прав человека. Нам, наверное, было бы очень трудно дальше работать без определения каких-то стандартных понятий. Поэтому я займусь основными дефинициями важными в области прав человека, которые знаете, как обычно это бывает с определениями, бывают они разные".
28.04.2010
Лекція відомого фахівця в галузі філософії прав людини професора Віктора Осятинського "Введення в концепцію прав людини"
14.09.2009
Нобелевськая лекція Андрія Сахарова. "Мир, прогрес, права людини - ці три цілі нерозривно пов’язані, неможливо досягнути якоїсь однієї з них, нехтуючи іншими..."
14.09.2009
Монографія Петра Вінчорека "Демократичний державний устрій", яка увійшла у цикл "Тексти про права людини та демократію", виданий Варшавським Гельсінським Фондом з Прав Людини.
14.09.2009
Лекція видатного польського правозахисника Марека Новицького просто та зрозуміло розповідає нам про головні поняття, пов’язані з поняттям правами людини (російською мовою).