Методичні матеріали

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
03.04.2018
Ці навчально-методичні матеріали, створені великою командою, що сформувалася в рамках проекту «Школа – територія прав людини», який реалізовувався в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини».
16.12.2013
Посібник розроблений для педагогів та громадських активістів, що працюють у сфері громадської освіти, і містить поради  щодо проведення коротких інфоомаційно-просвітницьких заходів із використанням серії відеороликів «Про міліцію на пальцях». Пропонований модуль ідеально підходить для використання вчителями права в рамках варіативної частини навчального плану та для проведення короткотривалих просвітницьких заходів для зацікавлених підлітків та молоді в рамках семінарів та тренінгів, ініційованих активістами громадського сектору.
29.07.2012
25 стендів пересувної експозиції "Кожен має право знати про свої права" розповідають про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації, критерії допустимості обмежень прав людини, демократію, правову державу та зміст стандартів окремих прав та свобод.
01.07.2012
Брошура, видана в рамках проекту "Інформаційний компонент програми "Розуміємо права людини" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"  містить вибрані тексти з філософії, генезіса та механізмів захисту прав людини а також основні документи з прав людини.
09.03.2012
  Навчальний посібник «Інвалідність та суспільство» створено за підтримки Канадської агенції з міжнародного розвитку (CIDA) в ході реалізації українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні». У посібнику представлені матеріали стосовно питань інвалідності: еволюційний шлях поглядів на питання «інвалідності»; прав людини з інвалідністю; моделі інвалідності та їх вплив на формування соціальної політики; інклюзивна освіта; роль громадських організацій у формуванні інноваційних підходів до проблем інвалідності; взаємозв’язок між доступністю і забезпеченням прав людини та питання універсального дизайну.  
09.03.2012
Пособие "Адвокация. Методические рекомендации". Данное пособие разработано Международным Альянсом по ВИЧ/СПИД в Украине для организаций, работающих в области ВИЧ/СПИД, с целью информирования о методах адвокации и усовершенствования навыков защиты интересов. Пособие рассчитано также на читателей, которые интересуются вопросами лоббирования социального интереса.
09.03.2012
Учебник "проведение кампаний по адвокации" подготовленный Службой партнерства Euro CASO в Восточной Европе (Вильнюс, 2004). Пособие подготовлено по итогам, состоявшегося в Литве в 2003 году международного тренинга "Развитие навыков адвокации СПИД-сервисных организаций Новых Независимых Государств". В учебнике рассматриваются вопросы роли организаций гражданского общества в защите общественных интересов, понятии адвокации и сходных концепциях, анализе политческой среды, процессе принятия решений, формулировании проблемы, цели,задачь и целевой аудитории адвокационной кампании, работы с данными и статистикой, формулирования ключевых сообщений, методы убеждения и др.
09.03.2012
Пособие Грема Гордона "Практическое руководство по адвокации". В учебнике рассматриваются вопросы цикла адвокации, как проводить анализ собственного потенциала и окружения, планировать целостную стратегию адвокационной кампании, просчитывать и реагировать на возможные риски, вопросы ведения встречь и переговоров, мобилизации участников кампании, подготовки ключевых сообщений, использованию СМИ и оценки результативности кампаний.
08.03.2012
Пособие Грема Гордона "Что такое адвокация?". В учебнике рассматриваются вопросы что такое адвокация, для чего она нужна, условий успешного осуществления адвокации, понятий политики и власти, форм участия в адвокации и изучению успешных практик адвокационных кампаний.
01.03.2012
"На захисті суспільних інтересів" - посібник для правників та правозахисників. Видання систематизує досвід багатьох організацій, які займаються захистом суспільних інтересів у різних країнах світу. У виданні висвітлюються питання створення організацій, які діють на захист суспільних інтересів та використання мини різних інструментів впливу: проведення кампаній, стратегії освітньої діяльності, організації роботи правозахисних приймалень.