Інструментарій

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
18.07.2013
Вийшов друком оновлений посібник з розслідувальної журналістстики, авторкою якого є одна з провідних українських медіаюристок Катерина Іванова (Інститут розвитку регіональної преси). У своїй книзі Катерина Іванова не тільки детально описує технологію проведення журналістського розслідування, а й дає специфічні поради щодо розслідувань порушень прав людини.
17.07.2013
Вийшов друком унікальний посібник з журналістської адвокації прав людини та громадських інтересів "Адвокаційна журналістика: світовий та український досвід". Досвідчені експертки Світлана Бацюкова (координаторка Національного Темпус-офісу) та Ірина Виртосу (координаторка журналістської мережі з прав людини) узагальнюють досвід проведення кампаній просування громадських інтересів з урахуванням специфіки журналістської діяльності.
01.03.2012
Одеською правозахисною групою «Верітас», спільно з Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини (Асоціація УМДПЛ), за підтримки програми «Верховенство права» МВ «Відродження» було проведено дослідження щодо дотримання права власності фізичних та юридичних осіб у діяльності української міліції.
12.01.2012
Хочете використовувати інформацію для досягнення змін? У архиві зібрано десять тактик для прихільників досліджувати, як інформація впливає на зміни у суспільстві.
19.12.2011
В книге описаны простые, эффектные, малозатратные приёмы ведения кампаний, рассчитанные, в основном, на уличные мероприятия. Они разрабатывались членами «Международной Амнистии» для того, чтобы довести позицию МА до сведения широких масс или конкретных целевых аудиторий.
19.12.2011
Що значить бути інтернет-активістом? У цій брошурі йдеться про те, як можна з розумом діяти в якості мережевого активіста. Коротенько описано все найнеобхідніше для того, щоб зробити свій внесок в роботу Amnesty International і залучити нових прихильників.
07.05.2011
Як поводити себе на акції протесту? Думок і рекомендацій з цього приводу багато – від лояльно-м’яких до радикально-революційних. Наведені нижче поради просто реальні і допоможуть тобі зменшити ризик постраждати від дій міліціонерів під час участі у мітингу, демонстрації або пікеті. Такі знання у наш час необхідні, оскільки дуже часто міліція, замість охорони учасників мирних зібрань, виступає у ролі карального органу, за допомогою якого можновладці не тільки намагаються позбавити нас права публічно обурюватись їх діями та висловлювати свою думку, а і здійснюють репресії стосовно організаторів та активістів акцій громадського протесту.
02.04.2011
Посібник для практиків "Моніторинг судових процесів" виданий Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ у 2008 році. Даний текст є нефіційним російськомовним перекладом посібника.
18.02.2011
Цього разу наша розмова буде про місця несвободи у міліції, до яких відносяться кімнати для затриманих і доставлених та ізолятори тимчасового тримання. Можливо, ти вважаєш, що для тебе ця тема не актуальна? Наївно помиляєшся...
15.11.2010
У брошурі для молоді "Ти і міліція" йдеться про повноваження співробітників правоохоронних органів та наши права, які мають бути дотриманими під час контактів із міліціянтами. " Ми будемо говорити про міліцію, а точніше про те, як тобі уникнути випадків приниження та жорстокості з боку правоохоронців. Сам розумієш – тема актуальна. Якщо тобі 20 років, і патрульні ще не нишпорили по твоїх кишенях у пошуках викраденого десь мобільника, жодного разу не зігнали ввечері з лавки у сквері або просто не нагрубили при друзях або дівчині, мушу констатувати – тобі пощастило. У наш час такі випадки – рідкість. Безпричинне затримання, знущання, побиття та катування, незаконні обшуки у квартирах та принизливі особисті огляди – про всі ці ганебні випадки міліцейського свавілля ти, мабуть, не раз читав у Інтернеті, бачив по телевізору і, я впевнений, неодноразово обговорював з товаришами, шукаючи відповідь на питання: «А як мені уникнути цього?»"