2010 рік

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
31.12.2010
21 грудня 2010 року у Чернігові завершився спеціалізований семінар «Громадські кампанії на захист прав людини», який було організовано громадською організацією «М’АРТ» спільно з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) за фінансування Міжнародного фонду «Відродження».
27.11.2010
23-го й 24-го листопада 17 координаторів Програми “Розуміємо права людини” зібралися в Чернігові для підведення підсумків 2010-го року й планування на 2011-2015 роки. Результатами зустрічі стала нова концепція взаємозв’язків між компонентами програми та попередній розклад Шкіл з прав людини, які проводитимуться в 2011-му році.
27.11.2010
Визначені регіональні координатори роботи з мережею випускників, розроблено план створення всеукраїнської прес-мапи, концепція зв’язку експертів правозахисного руху з державними та недержавними установами, створено план-сітку проведення мережевих акцій, зібрано рекомендації щодо покращення функціонування соціальної мережі правозахисників-активістів hr-activists.net — це результати робочої зустрічі, проведеної оргкомітетом випускників Програми “Розуміємо права людини” 21-го та 22-го листопада в Чернігові.
20.10.2010
У Чернігові пройшов спеціалізований семінар для випускників програми «Розуміємо права людини». Під час цього навчального заходу 17 учасників з 10 регіонів країни отримували знання з планування ефективних громадських кампаній на захист прав людини.
19.10.2010
Моніторинг прав людини - це не просто дослідження ситуації та збір фактів. Це один з ефективних інструментів дій на захист суспільних інструментів, який має на меті зміни соціальної дійсності. Про це 10-14 жовтня 2010 року дізналися учасники спеціалізованого семінару «Моніторинг прав людини», який проходив в рамках Всеукраїнської програми «Розуміємо права людини» за підтримки Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного фонду «Відродження».
15.10.2010
В києвському готелі "Братислава" розпочала роботу Друга всеукраїнська Конференція "Розвиток освіти в галузі прав людини". Майже двісті громадських активістів та освітян зібралися для того, щоб обговорити проблеми в сфері неформальної та формальної освіти з прав людини.
06.10.2010
З двадцять сьомого вересня по перше жовтня, на базі Національного Центру параолімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів «Україна», проходив п’ятиденний експертно-навчальний семінар по темі «Стратегічна тяжба з дискримінації за ознакою інвалідності» в рамках реалізації Харківською обласною фундацією «Громадська Альтернатива» проекту «Протидія дискримінації за ознакою інвалідності: стратегія судових тяжб».
15.09.2010
У Чернігові на базі туристичного комплексу "Санрайз" та офісу громадської організації ""М’АРТ" відбувся триденний тренінг для працівників та волонтерів всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".
13.09.2010
Другий семінар курсу з прав людини для працівників пенітенціарної системи відбувся в Чернігові з 5-го по 10-те вересня. Проводився він на основі тих знань, які учасники отримали цього травня на базовому семінарі. 
03.08.2010
У Чернігові завершилася Шоста Всеукраїнська Школа з прав людини для молоді – останній освітній захід для молодих активістів, проведений в рамках освітньої Програми «Розуміємо права людини» у 2010 році. Школа зібрала 22 молодих людей, які представляли неурядові організації, освітні установи та засоби масової інформації з 12 регіонів України.