2012 рік

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
23.12.2013
У тренінгу взяли участь 10 представників Секретеріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та 8 активістів громадських організацій, які беруть участь у моніторингових візитах до місць несвободи в рамках реалізації НПМ.
17.05.2013
Можливість більше дізнатись про права людини мали учні та освітяни, що з різних куточків України, Молдови та Білорусі приїхали на ХІІІ Міжнародний конкурс учнівських і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І.Б.Медвинського, що був організований Українським центром вивчення історії Голокосту і проходив в Пущі Водиці неподалік Києва з 9 по 11 травня. Саме там знову розгорнулася експозиція «Кожен має право знати свої права», що була створена громадською організацією М’АРТ і продовжує роботу в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження». Раніше мандрівна виставка вже побувала у восьми регіонах України і її відвідало близько восьми тисяч осіб – в основному учнівська молодь та студенти.
27.03.2013
Наприкінці березня у Києві пройшла підсумкова зустріч в рамках освітнього Курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини-2012". 11 учасників та учасниць Курсу отримали сертифікати про проходження річної навчальної програми, обговорили її результати та форми подальшої співпраці.
22.03.2013
Київ відвідала перша польська омбудсман, професорка Ева Лентовська. В рамках візиту відбулася публічна лекція у Національному університеті Києво-Могилянська академія, прес-ланч з українськими журналістами, учасниками та учасницями освітнього курсу "Роль журналістики у підтримці та захисті прав людини", зустріч з Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини та представниками правозахисних організацій. Також пані Лентовська взяла участь у регіональній конференції "Посилення багатосторонньої співпраці та межнародні механізми захисту прав людини".
27.02.2013
25 лютого 2013 року стартував Cпеціалізований навчально-практичний курс «Освіта з прав людини у громадській кампанії». 15 експертів громадських організацій, які активно працюють в сфері громадянської освіти зібралися у Чернігові, щоби поділитися досвідом та підходами до освіти в сфері прав людини.
23.12.2012
Навчання учасників Другого Міжнародного курсу з прав людини продовжилося в Білоруському Будинку Прав Людини. Другий семінар Курсу для активістів з України та Білорусі пройшов у Вільнюсі. 17 молодих людей, серед яких студенти, юристи, політологи, представники некомерційних організацій і навіть журналісти, взяли участь у третьому освітньому модулі Курсу, щоб перейти від теорії до дії і випробувати на практиці, що ж являє собою міжнародна солідарність і чи під силу це завдання молодим активістам.
11.11.2012
Наприкінці жовтня у Чернігові відбувся спеціалізований семінар "Моніторинг прав людини у місцях несвободи". 21 учасник та учасниця з різних регіонів України, які працюють у громадських організаціях та державних установах в інтересах людей у місцях несвободи заглиблювалися у специфічні стандарти дотримання прав людини у таких закладах та опановували технології проведення дотримання прав людини у місцях несвободи.
03.11.2012
Подготовка 10 учащихся 8-11 классов Фабричнинской общеобразовательной школы для работы с правовой выставкой завершена. Школьники прошли специальный семинар, посвященный работе с экспозицией «Каждый имеет право знать свои права», и узнали о том, как же доступно, информативно и увлекательно рассказать своим сверстникам о философии и истории прав человека, нормативных актах и стандартах, свободах и ограничениях. Сегодня юные гиды уже встречали своих первых гостей – учеников 24-й школы г. Луганска.