Ти на акції протесту

 

 

   «Страшно, коли влада вважає народ своїми рабами, але ще страшніше, коли народ з цим згоден». Це не про нас. Події, які останнім часом відбуваються в Україні, свідчать – настрої протесту в суспільстві невпинно посилюються, і це нормальна реакція кожної людини на нереалізовані надії і невиконані обіцянки влади. Певний час ми ще сподівались на зміни і чекали: хтось анонсованого можновладцями торжества права, дехто впровадження європейських цінностей, а більшість – того самого розрекламованого покращення життя вже сьогодні. Не судилося – чиновники, звично відмахнувшись від проблем народу, заклопотано зайнялися підвищенням своїх власних статків, роздратовано порадивши нам затягнути пояси, взяти у руки лопати та самим годувати свої родини. Проте, така «реформа» не влаштовує тих багатьох, хто замислився над простим питанням: «Лопата – це, без сумніву, добре, але навіщо тоді нам утримувати весь цей чиновницький бюрократичний апарат?». Рівень невдоволення в Україні зростає, і яких форм воно набуде, спрогнозувати неважко – соціальний вибух, непокора і відмова співпрацювати з аморальною владою. 
  Досвід багатьох країн, у тому числі і України, свідчить – молодь відмовляється сприймати несправедливість, навіть у завуальованій формі, і саме молоде покоління є найбільш активним учасником проявів незгоди і громадського опору. Це не подобається жодній владі, яка чекає від нас якщо не оплесків, то, у всякому разі, тваринної покори. І влада завжди готова жорстко боротися з незгідними, а тому настав час для розмови : як поводити себе на акції протесту . Думок і рекомендацій з цього приводу багато – від лояльно-м’яких до радикально-революційних. Наведені нижче поради просто реальні і допоможуть тобі зменшити ризик постраждати від дій міліціонерів під час участі у мітингу, демонстрації або пікеті. Такі знання у наш час необхідні, оскільки дуже часто міліція, замість охорони учасників мирних зібрань, виступає у ролі карального органу, за допомогою якого можновладці не тільки намагаються позбавити нас права публічно обурюватись їх діями та висловлювати свою думку, а і здійснюють репресії стосовно організаторів та активістів акцій громадського протесту.
  Отже, почнемо.

  1. «ВАШ МІТИНГ НЕ САНКЦІОНОВАНИЙ»

  Цю безглузду у юридичному розумінні фразу можна почути від міліціонерів досить часто. Перед усім, запам’ятай – законодавство України встановлює повідомний, а не дозвільний характер організації акту протесту. Пояснюю: для проведення будь-якої мирної акції не потрібно отримувати у органу влади офіційного дозволу, достатньо лише проінформувати його про свої наміри. Таке право нам дає стаття 39 Конституції України, яка наголошує «Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування. Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судомвідповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей».
  Проаналізуємо прочитане. 
  По-перше: зверни увагу – Основний Закон України не встановлює конкретний проміжок часу, який дається організаторам для завчасного сповіщання органа влади про наміри щодо проведення масового заходу. В Конституції просто вживається термін – «завчасно », і до теперішнього часу точне тлумачення цього терміну відсутнє. У свій час Конституційний суд лише зазначив, що «тривалість строків завчасного сповіщення має бути у розумних межах і не повинна обмежувати передбаченого статтею 39 Конституції України права громадян». 
  По-друге: як ти бачиш, у статті не зазначається спосіб сповіщання органу влади про наміри громадськості провести мітинг – ніде не вказано, що повідомлення повинно бути викладено у письмовій формі. Таким чином, гіпотетично проінформувати чиновників про свої наміри провести акцію можна навіть по телефону, проте ми живемо у час, коли поняття «презумпція невинуватості» перевернуто з ніг на голову, а тому, зазвичай, саме організаторам акції доводиться доказувати правоохоронцям законність проведення заходу, хоча, згідно із законодавством, саме міліціонери повинні довести протестуючим той факт, що акція проводиться з порушеннями. 
  Із всього вищесказаного робимо висновок – хоча закон цього не вимагає, але організаторам акції протесту бажано мати при собі копію листа з повідомленням органу влади про проведення мирного масового зібрання. Я би рекомендував у ньому зазначити: 
  – форму заходу (мітинг, демонстрація, похід тощо) з обов’язковим наголошенням на тому, що вона має мирний характер:
  – місце проведення або маршрут руху заходу. При цьому важливо правильно вказати назву місця, де буде відбуватися акція, та конкретно окреслити межі території її проведення. Наприклад, іноді площа перед будівлею адміністрації, де ви бажаєте організувати мітинг, в офіційних документах називається сквером і якщо у листі-повідомленні до органу влади ви зазначили, що мітинг буде відбуватися на «площі», то правоохоронці мають можливість запропонувати вам покинути межі «скверу» і йти собі мітингувати на «площу», навіть якщо її і не існує.
  Слід звернути увагу і на те, наскільки акція протесту буде заважати руху транспорту – саме це є чи не найбільш поширеною причиною, якою міліціонери виправдовують своє перешкоджання проведенню масового заходу;
  – час початку і час закінчення акції, який треба зазначати з певним запасом – нічого страшного, коли мітинг закінчиться раніше, ніж вказано у повідомленні, але погано, коли міліція буде вимагати його припинити у самому розпалі ; 
  – прогнозовану кількість учасників;
  – атрибути діловодства – дата написання, зворотна адреса, прізвище, ім’я та по батькові особи, яка підписала повідомлення. 
  Добре, коли на другому примірнику листа з повідомленням проставлений реєстраційний штамп канцелярії органу влади про те, що лист ними отриманий. Проте іноді з цим виникають проблеми, і якщо тобі вже набридло бігати по службовим кабінетам і виконувати примхи чиновників на кшталт «Спочатку погодьте лист у начальника» або «Переробіть лист, бо він невірно складений», треба просто надіслати повідомлення до органу влади поштою – замовним листом із обов’язковим інформуванням про його отримання. При цьому відправнику видається офіційна довідка про те, що лист дійшов до адресату. Довідку приєднаємо до копії листа з повідомленням про проведення акції і все гаразд – передбачена Конституцією України процедура завчасного повідомлення органу влади повністю виконана.

  А отже, на погрозливий ультиматум міліціонерів: «Ваш мітинг не санкціонований, вимагаємо його припинити і всім розійтися», пред’являємо їм другий примірник надісланого до органу влади листа з повідомленням про проведення акції (з наклеєною на нього довідкою пошти про вручення адресату), додаємо копію статті 39 Конституції України, а після цього ввічливо пропонуємо правоохоронцям пред’явити рішення суду про заборону проведення мирного заходу.


  2. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ З МІЛІЦІЄЮ: КОНТРОЛЮЄМО, НЕ ПРОВОКУЄМО І АГІТУЄМО

  Слід зрозуміти, що українська міліція – це воєнізована структура з жорсткою дисципліною і схильністю вирішувати поставленні завдання виключно з позиції сили і примусу. Правоохоронці проходять спеціальну підготовку, а тому завжди діють організовано, використовуючи раніше напрацьовані та відшліфовані під час занять методи припинення акцій громадської непокори (згадай блискавично проведену ліквідацію підприємницького Майдану). Висновок: міліціонерам необхідно протиставити не менш досконалу організацію і дисципліну.

  Для цього необхідно:
  1. Створити з числа активістів окрему «групу спостереження», члени якої будуть постійно слідкувати за правоохоронцями під час акції, а у випадку чинення ними протиправних дій – фіксувати їх за допомогою відео та фотоапаратури. Зрозуміло, що «група спостереження» контролює хід проведення акції протесту та поведінку міліціонерів зі сторони, а члени групи безпосередньої участі у заході не приймають, оскільки за жодних обставин вони не повинні бути затримані. Їх задача – не втручатись у конфлікт і штовханину з правоохоронцями , навіть для захисту товаришів, а з витримкою та розумом документувати незаконні дії міліціонерів. Від цього буде значно більше користі, адже залишившись на волі саме активісти «групи спостереження» будуть займатися вкрай необхідними справами: направленням відзнятих матеріалів у ЗМІ, написанням скарг у прокуратуру, пошуком адвокатів для затриманих, організацією пікетування райвідділу, а також виступати у якості свідків у суді. 
  Відео або фотозйомку необхідно здійснювати з урахуванням того, що отримані матеріали будуть використовуватись, як доказ неправомірних дій конкретних міліціонерів. А тому не слід обмежуватись тільки панорамними планами «битви», необхідно фіксувати обличчя, погони, амуніцію крупними планами, що дозволить провести впізнання винних співробітників. 
  Сам метод проведення відеозйомки залежить від обставин, що склалися на місці події. Якщо правоохоронці поводять себе не дуже агресивно, можна спробувати знімати їх відкрито, акцентуючи увагу на фіксації закликів організаторів до міліції з проханням не заважати проведенню мирного і законного зібрання або знімаючи перемовини активістів з міліцейським керівництвом. Як правило, міліціонери не бажають стати «зірками екрану» і вкрай негативно ставляться до проведення відеозйомки, обурюючись і заявляючи нісенітниці: «Ви не маєте права мене знімати – я на службі» або «Ви порушуєте мої конституційні права». 
  Це не так, оскільки:
  – стаття 34 Конституції України наголошує – всі громадяни України мають право на інформацію, що передбачає можливість вільного одержання, використання, поширення та зберігання відомостей, необхідних їм для реалізації ними своїх прав, свобод і законних інтересів;
  – стаття 3 Закону України «Про міліцію» вказує, що діяльність міліції є гласною;
  – стаття 302 Цивільного кодексу України передбачає, що фізична особа має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію; 
  – стаття 5 Закону України «Про інформацію» дає кожному право на можливість вільного одержання, використання та поширення інформації, необхідної для реалізації  своїх прав, свобод і законних інтересів. .
  Таким чином, якщо міліцейський чиновник вимагає від тебе припинити зйомку, чомусь при цьому посилаючись на Конституцію України, ввічливо запитай, яку саме статтю Конституції ти порушуєш (при висуненні звинувачення у порушенні закону міліціонер зобов’язаний чітко повідомити, який пункт, статтю, параграф ти порушуєш і в чому полягає сутність порушення), а після його розгубленого мовчання, роз’ясни правоохоронцю, що під час виконання своїх обов’язків він є публічною особою, інформація тобі необхідна для реалізації своїх прав та свобод і взагалі ти знімаєш на камеру не особисто його, а хід перемовин з організаторами масового заходу. 

  Проте, якщо міліціонери перейшли від розмов до активних силових дій – зйомку краще проводити приховано, у противному випадку шанси втратити відеокамеру та бути затриманому самому підвищуються до 100 відсотків, а цього, ще раз наголошую, необхідно уникнути, щоби у подальшому мати змогу допомогти своїм товаришам. 
  Що робити далі з отриманими матеріалами ти знаєш – «YouTube» ще працює і, мушу відзначити, Міністр внутрішніх справ на відео з фактами порушення його підлеглими прав громадян реагує досить принципово. До того ж скарга, підкріплена диском з відеозаписом, завжди розглядається прокуратурою більш ретельно.

  На «групу спостереження» покладається інше, не менш важливе завдання – невідкладно інформувати про вчинені міліцію порушення і застосоване до учасників акції насилля. Для цього у «мобільниках» членів групи повинні бути записані номери телефонів людей, які можуть надати допомогу (правозахисники, адвокати, журналісти) та державних установ, які зобов’язані реагувати на повідомлення громадян про порушення їх прав і свобод (прокуратура, міліція, приймальня місцевої адміністрації). 
  Таким чином, у випадку, коли правоохоронці активізувались і, роздаючи стусани, почали тіснити учасників акції, алгоритм дій простий: один з членів групи фіксує на відеокамеру дії міліції ( в першу чергу, застосування нею спецзасобів), а інший невідкладно телефонує до тієї ж міліції за номером «1-02» ( розмови по цій ліній обов’язково записуються на магнітні носії, а такий запис зайвий доказ на вашу користь) і повідомляє про побиття людей під час мирного зібрання та вимагає прибуття на місце події головного міліцейського начальника. Потім – телефонуємо до прокуратури, викликаємо на місце події представників ЗМІ, правозахисних організацій тощо.

  Далі. У будь-якому випадку не треба ображати і принижувати міліціонерів, навпаки потрібно схилити їх до невжиття радикальних насильницьких дій стосовно учасників акції, навіть за умови отримання міліціонерами такого наказу. Рядові співробітники міліції – звичайні люди з такими ж життєвими проблемами та негараздами, і багато у чому вони мовчазливо згодні з мітингувальниками. Проте, особисті образи та відкрито висловлене презирство до правоохоронців нічого, крім агресії у відповідь, у них викликати не може – і це нормальна психологічна реакція людини. Можна вигукувати будь-які лозунги про можновладців, але скандувати «Менти – козли» я би не радив – отримавши наказ про припинення акції, вони, без жодних сумлінь і навіть із задоволенням, поквитаються з її учасникам насамперед тому, що не можливо співчувати людям, які називали тебе «козлом». 
  Колись більшовики вели активну комуністичну пропаганду серед матросів і солдат, схилили їх на свій бік, чим власне і забезпечили перемогу під час Жовтневого повстання. Використовуйте ті ж методи – майте декілька плакатів на кшталт «Міліція – ти з народом?», «Міліціонер – не бий, серед нас твій син!», через гучномовець нагадуйте міліціянтам про те, що мирні зібрання дозволяються Конституцією і будь-яке розпорядження про їх припинення є злочинним наказом. Буде психологічно корисним підійти до міліціонерів, які стоять в оточенні, пригостити цигаркою, поговорити «про життя», пояснити мету акції з акцентом на те, що вона захищає і їх права, сказати, що ти розумієш – міліціонери люди підневільні та запропонувати їм не діяти жорстоко при отриманні команди про розгін заходу. 
  Якщо впадає у очі, що кількість правоохоронців (особливо із спеціального підрозділу «Беркут») у якомусь місці явно перевищує звичайну концентрацію – це погана ознака, і тому необхідно спрацювати на випередження, попередивши через гучномовець присутніх: «У нас мирне зібрання, але ми готові до будь-яких провокацій. Тому пропонуємо керівникам міліції утриматись від застосування силового варіанту, у відповідь на що з свого боку гарантуємо відсутність ексцесів та порушень під час проведення заходу. Організатори мирного зібрання завжди готові до перемовин і обговорення з міліцією спільних шляхів запобігання провокаціям і насильству».


  3. СИЛОВЕ ПРОТИСТОЯННЯ.

  Погано, якщо до цього дійшло. Штовхатися та битися з міліцією – не головна мета акції протесту, але буває так, що цього уникнути не вдається, і на такий випадок певні знання тобі не завадять. 
  Взагалі, тактика дій правоохоронців по силовому припиненню масових заходів не змінюється вже протягом тривалого часу: на початковій фазі місце проведення акції протесту оточується, із загального натовпу виділяються організатори і найбільш активні її учасники, потім силові підрозділи розсікають натовп і розмежовують його на кілька окремих частин, далі проводиться затримання і термінове вивезення до райвідділу лідерів та активістів акції протесту, а для інших учасників створюються коридори, по яким їх поступово витісняють з місця проведення заходу, доступ до якого відразу блокується спеціальними щитами та бар’єрами. Всі ці дії, як правило, супроводжуються психологічним тиском на протестуючих (йдуть погрозливі попередження по гучномовцю, міліціонери грюкають кийками по щитах) та застосуванням фізичної сили, а іноді і спеціальних засобів.
  Що необхідно знати.

  По-перше, коли і як правоохоронці мають право застосовувати фізичну силу. Цитуємо і коментуємо Закон України «Про міліцію»: «Працівники міліції мають право застосовувати заходи фізичного впливу, в тому числі прийоми рукопашного бою, для припинення правопорушень, подолання протидії законним вимогам міліції, яка здійснюється із застосуванням сили щодо працівників міліції або інших осіб, якщо інші способи були застосовані та не забезпечили виконання покладених на міліцію обов’язків» (стаття 13). Зверни увагу на важливу деталь – для припинення протидії ЗАКОННИМ вимогам, протидія НЕЗАКОННИМ забаганкам правоохоронців – діяння, яке не повинно тягнуто за собою застосування міліцією насильства. Крім цього співробітники міліції мають право крутити руки і махати кулаками лише у відповідь, коли протидія їх вимогам здійснюється із ЗАСТОСУВАННЯМ СИЛИ.  
 Висновок: необхідно голосно повідомляти правоохоронців, що їх вимоги незаконні, а замість активної штовханини з міліцією, можна чинити їй пасивний опір – просто сісти на землю, як це зробила одна з вчительок на мітингу викладачів шкіл у Києві. За таких умов правоохоронці повинні лише бережно взяти тебе на руки і акуратно віднести у бік. Для міліції це єдиний з точки зору закону правильний варіант дії у такій ситуації, при відсутності активного опору з боку демонстрантів правоохоронці повинні діяти тільки так. Зрозуміло, що у наших реаліях це може не спрацювати (де закон, а де ми), але не забувай, що всі дії міліції фіксуються на відео «групою спостереження», і запис буде свідчити, що, на відміну від міліціонерів, ти законодавства не порушував.
  Якщо ти побачив, що правоохоронці «прийняли» твого товариша і завзято волочуть його кудись із загального натовпу, невідкладно зверни увагу на це інших людей – необхідно всім спільно оточити правоохоронців, ставши у них на шляху завадити пересуванню, голосно розпитувати «А куди ви його тягнете?» та постійно умовляти відпустити затриманого. Краще, коли до цього долучаться дівчата – вони можуть зімітувати істерику з приводу затримання нареченого, наробити більшого галасу та і міліціонери взагалі не люблять з ними зв’язуватись. 
  Не віддавайте своїх і «чоловікам у цивільному» – міліціонер, який несе службу по охороні громадського порядку, повинен бути у форменному одязі.

  По-друге: коли і як правоохоронці мають право застосовувати спеціальні засоби – резинові кийки, наручники, сльозоточивий газ, водомети і навіть службових собак. Стаття 14 Закону України «Про міліцію» вказує, що всі ці атрибути демократії можуть використовуватись правоохоронцями у наступних випадках : 
  - для самозахисту від нападу та інших дій, що створюють загрозу їх життю або здоров’ю;
  - для припинення масових безпорядків і групових порушень громадського порядку;
  - для відбиття нападу на будівлі, приміщення, і транспортні засоби або їх звільнення в разі захоплення;
  - для затримання і доставки в міліцію осіб, які вчинили правопорушення, якщо вони чинять опір працівникам міліції або якщо є підстави вважати, що вони можуть вчинити втечу чи завдати шкоди оточуючим або собі;
  - для припинення масового захоплення землі та інших дій, що можуть призвести до зіткнення груп населення, а також діянь, які паралізують роботу транспорту, життєдіяльність населених пунктів, посягають на громадський спокій, життя і здоров’я людей;
  - для припинення опору працівникові міліції та іншим особам, які виконують службові обов’язки по охороні громадського порядку і боротьбі зі злочинністю;
  - для звільнення заложників.

  Забороняється застосовувати заходи фізичного впливу і спеціальні засоби: 
  – до жінок з явними ознаками вагітності;
    – до осіб похилого віку; 
  – до осіб з вираженими ознаками інвалідності; 
  – до малолітніх. 
  Але, якщо вказані категорії громадян вчиняють груповий чи збройний напад (опір), що загрожує життю і здоров’ю людей або працівників міліції, правоохоронці можуть застосувати до них не тільки фізичну силу чи спеціальні засоби, а і вогнепальну зброю (стаття 12 Закону України «Про міліцію»).

  Використання міліцією спеціальних засобів має свою специфіку і чіткі обмеження. Запам’ятай: 
  – забороняється завдання ударів гумовим кийком по голові, шиї, ключичній ділянці, животу, статевих органах;
  – наручники повинні зніматися з рук кожні 2 години на 5-10 хвилин для поновлення кровообігу рук;
  – при застосуванні сльозоточивих речовин, забороняється прицільна стрільба зарядами с речовиною по правопорушниках, розкидання і відстрілювання таких зарядів у натовп, повторне застосування їх в межах зони ураження в період дії сльозоточивих речовин;
  – речовини сильної дії («Черемуха – 1», «Сирень», «Облако»), застосовуються тільки на відкритій місцевості;
  – водомети застосовуються при температурі атмосферного повітря не нижче 0 градусів по Цельсію;
  – світло-шумові гранати застосовуються на відстані не ближче 2-х метрів від людини;
  – патрони з гумовою кулею відстрілюються на відстані не ближче 40 метрів від людини і тільки по нижній частині ніг;
  – у місцях з масовим перебуванням людей забороняється патрулювання з службовими собаками без намордника, службовий собака повинен утримуватись на короткому повідку. 
  Про наміри використати спеціальні засоби міліція обов’язково повинна попередити . При зверненні до великої групи людей попередження повинно бути висловлено через підсилювачі звуку, і не менше як два рази з наданням часу, достатнього для реагування на нього.

  По-третє: якщо тебе затримали і доставили до райвідділу міліції , ти вправі сам обирати модель поведінки – від показового героїзму «жертви режиму» (поважаю, але не раджу) до здивованого невдоволення випадкового перехожого, який негадано опинився не в тому місці і не в той час (більш ефективно для звільнення). Але у будь-якому разі, перед усім, необхідно з’ясувати – скоєння якого порушення тобі інкримінують. Як це не дивно, але завдяки багатій уяві правоохоронців, тут можливі різні варіанти – від звинувачень у порушенні порядку проведення мітингів до пошкодження плитки на Майдані.
 

  Розглянемо окремі норми законодавства, які найчастіше використовуються міліцією для притягнення до відповідальності учасників акцій протесту.

  КОДЕКС УКРАЇНИ ПРО АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

  Стаття 185 «Злісна непокора законному розпорядження або вимозі працівника міліції». Саме ця, улюблена для кожного правоохоронця стаття, найбільше застосовується для покарання учасників акції громадської непокори. Спитаєш, чому? Все просто – вона надає можливість заарештувати людину на строк до 15 діб, а значить, ізолювати його від інших і позбавити права одразу після затримання оскаржувати незаконні дії міліції. Для цього необхідна дрібничка – рапорти від двох правоохоронців, які засвідчать, що ти не виконував їх вимоги.
  Разом з тим, рішення щодо покарання по вказаній статті приймає тільки суд і якщо повезе з суддею – у тебе є шанс не стати в’язнем сумління. У судовому засіданні наполягай на тому, що ти не тільки не чинив злісної непокори працівникам міліції та не оказував їм ніякого фізичного опору, а і взагалі навіть не учасник мітингу – просто стояв і слухав промови, бо було цікаво. Повідом, що співробітники міліції при затриманні не проінформували, яку статтю, пункт чи параграф законодавства ти порушував, просто перебуваючи у многолюдному місці, зажадай пояснень, чому із значної кількості людей міліціонери затримали саме тебе. Вимагай запрошення на засідання свідків з «групи спостереження», які будуть свідчити на твою користь та перегляду відзнятого ними відеоматеріалу з місця події. Вислови думку про те, що ти, хоча і не являєшся учасником акції, проте вважаєш, що вимоги міліціонерів припинити дозволене Конституцією мирне зібрання, не можуть бути визнані законними. Наголошуй, що в діях правоохоронців вбачаються ознаки вчинення кримінального злочину, відповідальність за який передбачається статтями Кримінального кодексу України – 371 «Завідомо незаконні затримання, привід або арешт» та 340 « Незаконне перешкоджання організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій».
  Стаття 185-1 «Порушення порядку організації і проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій». Цікава стаття, в першу чергу тим, що сам порядок організації і проведення перерахованих видів мирних зібрань детально у жодному законодавчому документі на встановлений, а ось покарання за порушення не визначеного порядку існує. Важливо те, що за порушення цієї статті для рядового учасника акції передбачається лише штраф, адміністративний арешт до 15 діб застосовується тільки до організаторів акції або за повторне, вчинене протягом одного року, аналогічне порушення. 
  Як себе поводити, щоби не опинитись за ґратами, думаю, зрозуміло: доводь, що ти не організатор заходу (протилежному твердженню доказ єдиний – твоє прізвище і підпис на листі-повідомленні органу влади про проведення мирного зібрання). Вимагай обґрунтовано пояснити, в чому конкретно полягало скоєне тобою порушення, яку статтю або пункт і якого законодавчого акту про мирні зібрання ти порушив. Дій по вже обговореній схемі: йшов мимо, побачив гурт людей, стало цікаво, став послухати промови, нічого не порушував, схопили, не сказавши за що, цьому є свідки і так далі. 
  Якщо тебе, незважаючи на незаперечність наведених доводів, таки призначать винним у порушенні однієї з вказаних статей, вимагай застосування мінімального покарання у вигляді штрафу , наполягаючи на тому, що ти затриманий вперше і не можеш бути визнаним злісним правопорушником.

 

  КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕК УКРАЇНИ

  Іноді учасникам акції після затримання висувають звинувачення у порушенні Кримінального кодексу України. Тут у правоохоронців вибір також досить обширний, але найчастіше застосовуються статті 279 «Блокування транспортних комунікацій» та 293 «Групове порушення громадського порядку».Притягнення до кримінальної відповідальності – справа серйозна, а тому займатися твоїм захистом повинен адвокат, який вміло використає твою грамотну поведінку під час акції, наявність відео матеріалів і свідків на користь захисту. Від тебе вимагається тільки одне – не розклеюватись та повідомити правоохоронців, що ти потребуєш юридичної допомоги фахівця в області права і без адвоката жодних пояснень давати не будеш, тим більш підписувати протоколи або інші документи.

  Разом з тим, необхідно знати, що відповідно до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України, взяття під варту, як запобіжний захід, застосовується лише у справах про злочини, за які законом передбачається покарання у вигляді позбавлення волі на строк понад три роки. Згадані вище статті 279 та 293 Кримінального кодексу України покарання у вигляді позбавлення волі взагалі не передбачають(лише штраф, арешт, виправні роботи та обмеження волі), отож до розгляду справи у суді міліціонери не мають права брати тебе під варту, а повинні відпустити додому.

  Більше докладно про порядок і терміни затримання, а також рекомендовану під час цього поведінку, ти можеш узнати у статтях "Ти і міліція" та  "Ти у міліцейській камері"  .


  4. ВАЖЛИВІ ДРІБНИЦІ

    1. Збираючись на акцію протесту обов’язково візьми з собою паспорт – у міліціонерів не буде зачіпки тримати тебе у відділку під приводом необхідності встановлення особи. Студентський квиток брати не треба – знайдуть і напишуть повідомлення керівництву ВУЗу, виправдовуйся потім у деканаті, що ти не правопорушник, а людина з небайдужою громадянською позицією.
    2. Перестрахуйся від можливості твого несподіваного «зникнення» через затримання правоохоронцями. Заздалегідь з’ясуй назву райвідділу міліції, який обслуговує територію, де буде проводитись акція – саме туди будуть доставляти затриманих. Повідом своїх знайомих про свою участь у заході, запланований час його початку і закінчення та назву райвідділу міліції, залиш їм номери телефонів інших учасників акції. Домовся, що обов’язково зателефонуєш друзям після благополучного закінчення акції, відсутність такого «контрольного дзвінка» та твій «мобільник» поза зоною досяжності – сигнал небезпеки і необхідності надання тобі допомоги. Як варіант, можливо завчасно набрати та зберегти у «мобільному» СМС-повідомлення «Мене затримала міліція», яке можливо швидко відправити кільком адресатам.
    3. Намагайся уберегти від вилучення свій мобільний телефон – при затриманні міліціонери завжди намагаються його відібрати, хоча такі дії є порушенням закону, оскільки мобільний телефон не являється знаряддям чи об’єктом правопорушення. Якщо бачиш, що розвиток подій може стати непередбачуваним, вимкни звукові сигнали і сховай «мобільник» в одязі, за поясом або у шкарпетку – на місці затримання, серед натовпу розгніваних людей, правоохоронці навряд чи проведуть ретельний обшук і завдяки цьому з’явиться шанс зателефонувати знайомим під час перевезення до райвідділу. Якщо пощастить, і у райвідділі «мобільник» також не знайдуть – ввічливо попроси дозволу у міліціонерів піти у туалет, звідки можна спокійно надіслати СМС-повідомлення. 
    4. Збираючись на акцію, розумно підбери собі одяг: зручний, не новий (можливо доведеться сідати прямо на асфальт), з взуттям без підборів. Ти йдеш не розважатись, а тому ніяких курток з капюшоном, шарфів, самов’язів і ланцюжків на шиї, за які тебе легко схопити і тягнути. Теж саме і з цих же причин стосується рюкзаків та заплічних сумок. Я не рекомендував би і одяг у стилі «мілітарі» – без сумніву зручно, але люди у камуфляжі викликають підвищену увагу міліції і в першу чергу становляться об’єктами їх полювання і затримання. Що стосується маски на обличчі – її носіння законом не забороняється, проте міліція розцінює наявність такої маски, як ознаку екстремістських намірів і відповідає на неї своїм «маски-шоу». При бажанні обличчя завжди можна прикрити, скажемо, банданою – більш універсальним і практичним головним убором, який може стати у нагоді і як перев’язь для травмованої кінцівки і як засіб захисту органів дихання від газів (для очей кращий захист окуляри для плавання)
  5. Не бери з собою на акцію молодшого брата чи сестру і взагалі не запрошуй людей, нездатних піклуватись про себе самостійно – силові методи правоохоронців не для них. 
  6. Не треба мати при собі коштовні речі або велику суму грошей – зайва спокуса для міліціонерів їх відібрати.
  7. Не ходи на акцію після вживання спиртного навіть у незначних дозах – запах алкоголю достатній привід для твого затримання, а після проведення медичного обстеження і для адміністративного арешту. 
   8. Після закінчення акції не розслабляйся. Місце проведення заходу необхідно залишати великими групами і в організованому порядку – міліціонери, які під час заходу вели себе спокійно, побачивши, що людей стало набагато менше, можуть затримувати одинаків. Про всякий випадок після закінчення акції сховай всі атрибути з символікою учасника заходу – нарукавну пов’язку, значок тощо. 
  9. Будь виваженим у вчинках і пам’ятай про кримінальну справу щодо пошкодження плитки на Майдані: розбита кимсь у штовханині вітрина – це чудовий привід для правоохоронців розцінити захід не як мирне зібрання, а як порушення громадського порядку і діяти щодо учасників максимально жорстко. У подальшому суд, опираючись на фотографію пошкодженої вітрини, прийме сторону міліції.
  10. Остерігайся свідомих і не свідомих провокаторів . Не підставляй організаторів акції: не ведись на «слабо» і не відкликайся на пропозицію бравого незнайомця жбурнути у міліціонерів пусту пляшку чи інший предмет. Якщо біля тебе вмостився неадекватний і буйний дядько напідпитку, попроси його покинути акцію, а при пручанні твоєму проханню – запропонуй міліції вивести його геть, пояснивши присутнім, що він не учасник заходу. Не треба самому або з друзями виштовхувати п’яничку – може виникнути непотрібна нікому, а насамперед організаторам акції, бійка. 
  11. Якщо ти один із організаторів акції протесту і бачиш, що схвильовані люди перейшли до активної фази громадської непокори, наприклад, мітинг переріс у вуличну ходу до будівлі адміністрації, а це заважає руху транспорту, через гучномовець офіційно оголоси «Наш мітинг закінчений». У такій ситуації це не зрада – стихійне невдоволення людей після цього вряд чи припиниться, і ти сам не позбавляєшся можливості прийняти у ньому участь, але міліція не зможе звинуватити організаторів акції у незаконних діях . 
  12. Якщо тебе затримали і заштовхали у міліцейський автобус чи автомобіль, поводь себе спокійно, але без героїчного позерства. Більше слухай – менше розмовляй, проте повністю не відмовчуйся – це дратує розпалених «боєм» міліціонерів. Якщо спілкування на загальні теми, підтримуй розмову, якщо щодо участі у акції – відповідай стисло і лише на прямо поставлені запитання. Не намагайся самостійно звільнитись від наручників – від цього вони ще більше стягуються на зап’ястях. При першій нагоді попроси їх зняти, мотивуй таку необхідність артритом чи застарілою травмою рук, переконуй, що у застосуванні наручників потреби немає – ти не маєш намірів тікати, оскільки ніякого правопорушення не скоював і у райвідділі це швидко з’ясують. Якщо затриманих буде багато, а спецтранспорту у міліції мало, при такій поведінці є шанс бути звільненим.

Володимир Батчаєв,
Асоціація українських моніторів дотримання прав
людини в діяльності правоохоронних органів

Джерело: 
Автор: 
Володимир Батчаєв

201810.13chenjinyan ralph

201810.13chenjinyan
ralph lauren outlet
ralph lauren
adidas football boots
air max
jordan 8
baseball bats
adidas stan smith
new balance
supreme
ugg sale
birkenstock
omega watches
nike blazer
michael kors handbags
prada sunglasses
fila shoes
asics shoes
balenciaga
michael kors outlet
ronaldo jersey
north face outlet
jordans
louboutin
vans outlet
yoga pants
coach bags
nike shox
hermes bags
balenciaga sandals
spalding basketball
prada outlet
nike kyrie 2
yoga pants
nike free
herve leger dresses
puma fenty
ray ban sunglasses
canada goose outlet
undefeated clothing
nike outlet
hermes kelly bag
maui jim sunglasses
fingerlings monkey
supreme new york
manolo blahnik
oakley sunglasses
nine west
michael kors
running shoes
coach outlet online
ugg boots
mcm backpack
ナイキ スニーカー
bottega veneta
adidas yeezy
nike outlet store
coach outlet online
fitflops
ralph lauren outlet
nike huarache
jordan
ysl makeup
teva sandals
under armour outlet
beats headphones
adidas outlet
dior handbags
versace clothing
true religion outlet
prada handbags
moncler outlet
camisetas de futbol
versace bags
stussy clothing
mizuno shoes
coach outlet
ray ban
ysl handbags
michael kors outlet
cheap nhl jerseys
jordan shoes
jordan shoes
ugg outlet
swarovski
kate spade outlet
kate spade outlet
nike factory
michael kors handbags
nike air max
nike air max
longchamp
canada goose jackets
hundreds clothing
cheap nfl jerseys
kd 10
ugg outlet
ralph lauren outlet
coach outlet online
prada outlet
supreme
michael kors outlet
pandora jewelry
manolo blahnik
polo ralph lauren
oakley sunglasses
balenciaga shoes
mcm backpack
timberland outlet
nike free run
moncler jackets
ray ban
jordans
maillot de foot pas cher
nike mercurial
polo ralph lauren
mont blanc
nike trainers
north face
ray bans
beats by dre
lululemon sale
linda farrow sunglasses
christian louboutin
nike air max
van cleef & arpels
ugg boots
hermes belt
nfl jerseys
saint laurent sunglasses
dansko
adidas shoes
reebok shoes
victoria's secret
air jordan pas cher
mikimoto jewelry
manolo blahnik
ugg boots
ugg for women
mbt
swarovski jewelry
michael kors outlet clearance
vetements clothing
nike shoes
ugg clearance
ralph lauren
celine
celine
vans shoes
true religion jeans
trikots günstig
kate spade outlet
north face outlet
adidas slides
jimmy choo outlet
persol sunglasses
louboutin
jimmy choo
nike dunks
oakley sunglasses
ray ban sunglasses
nba jerseys
converse shoes
marc jacobs
basketball shoes
fitflops
jordan 8
nike air max plus
michael kors
belstaff outlet
moncler outlet
soccer jerseys
mac cosmetics
michael kors handbags
tory burch sandals
ugg boots
canada goose jackets
ugg outlet
tory burch shoes
superdry clothing
oakley sunglasses
new balance
pandora jewelry
polo ralph lauren
polo ralph lauren
paul george shoes
replica rolex watches
sac longchamp
longchamp
coach outlet
coach factory outlet
lebron soldier 9
vibram fivefingers
ralph lauren
nike socks
longchamp
tag heuer watches
michael kors handbags
canada goose jackets
longchamp outlet
coach handbags
tory burch shoes
baseball jerseys
nike shoes for women
nike air max 95
fitflops
ugg sale
louboutin
van cleef & arpels
ray ban
woolrich jackets
yeezy desert rat 500
lebron james jersey
columbia outlet
ugg for men
nike air max 97
ugg sale
coach factory outlet
light up shoes
ugg sale
baby uggs
adidas yeezy
snapback hats
kd 8
ugg boots
monster headphones
ugg boots
moose knuckles jackets
canada goose outlet
nike outlet store
lee jeans
nfl jerseys
polo outlet
adidas jeremy scott
fitflops sale
pandora outlet
north face
rolex watches
michael kors canada
nike air max 90
marcelo burlon
north face outlet
adidas outlet
bcbg
nike sb
flip flops
snapback hats
tory burch sandals
ralph lauren
ugg boots
kobe 12
soccer jerseys
nike outlet store
shoe carnival
oakley sunglasses
ugg boots
x-large clothing
longchamp
tory burch outlet
nike flight bonafide
moncler outlet
nfl jerseys
air jordan
mlb jerseys
tiffany rings
ferragamo
jordan shoes
maillot de foot
mcm outlet
under armour shoes
true religion
tag heuer watches
polo ralph lauren
ray bans
jordan 1
tommy hilfiger
jordan
cheap jerseys
ray ban sunglasses
nike air max 270
christian louboutin
jordans
harden vol 2
nike cortez
soldier 11
swarovski
canada goose sale
nhl jerseys
lululemon
uggs official site
valentino
ralph lauren
swarovski jewelry
jordan 4
jordan 3
ugg outlet
new balance shoes
michael kors handbags
flip flops
pelikan pens
ugg store
mlb jerseys
converse shoes
true religion outlet
michael kors
beats by dre
ralph lauren
fjallraven outlet
nike air force 1
lebron soldier 10
christian louboutin
y3 shoes
miu miu handbags
off-white
hermes outlet
cristiano ronaldo jersey
jordan 11
ugg boots
uggs outlet
tory burch outlet
ray ban sunglasses
nike epic react
birkenstock
ugg boots
basketball shoes
nike dunks
nike huarache
vibram fivefingers
timberland outlet
mbt
balenciaga sandals
jordan xx9
pandora jewelry
jordans
coach outlet
north face outlet
christian louboutin outlet
cheap nfl jerseys
supreme clothing
ray ban sunglasses
supra shoes
nike tn
tiffany jewelry
canada goose
pandora jewelry
puma slides
coach outlet
roshe run
nike outlet
canada goose outlet
kate spade handbags
ray ban sunglasses
coach outlet
birkenstock sandals
michael kors outlet
malone souliers
versace sunglasses
nike cortez
birkenstock outlet
givenchy handbags
nike air max
adidas football boots
prada
pandora jewelry
mulberry handbags
pandora charms
coach outlet
coach outlet
coach outlet
michael kors outlet
coach outlet
mishka clothing
nike air max 1
burberry
hermes
nike outlet
coach outlet
vapormax
nike air max
ugg boots
ray ban sunglasses
north face jackets
louboutin
pandora jewelry/strong>
kate spade outlet
christian louboutin outlet
moncler outlet
coach factory outlet
philipp plein
red bottom shoes
uggs on sale
ugg clearance
ralph lauren
burberry outlet
skechers sandals
ray ban wayfarers
ugg outlet
nike presto
salvatore ferragamo
ugg australia
valentino
michael kors
russell westbrook shoes
lebron 15
vans outlet
pandora jewelry
manolo blahnik
michael kors handbags
pasotti ombrelli
ralph lauren
kevin durant shoes
ray ban
links of london
jordan 6
soccer jerseys
fitflops
michael kors outlet
canada goose coats
puma shoes
herve leger dresses
jordans
mbt
ugg outlet
jordan
shoe carnival
ray ban sunglasses
air max
hogan shoes
coach outlet
nobis jackets
oakley sunglasses
ugg shoes
hermes
nike outlet/strong>
lebron 14
nhl jerseys
montblanc fountain pen
the north face
lebron ambassador 10
north face outlet
coach factory outlet
ugg boots
mulberry handbags
adidas nmd
hollister
ray ban sunglasses
kate spade outlet
ugg outlet
ray ban sunglasses
nike air max
saucony shoes
ugg slippers
oakley sunglasses
nike outlet
oakley sunglasses
visconti pens
kate spade handbags
nike sb
undefeated clothing
columbia
replica watches
nike air max 2018
kate spade outlet
baseball jerseys
yeezy shoes
nike tennis
pandora jewelry
manchester united jersey
coach outlet
off-white
nicholas kirkwood
polo outlet
swarovski jewelry
canada goose outlet
christian louboutin
maglia calcio
puma fenty
michael kors purse
arc'teryx clothing
air jordan
coach outlet
adidas stan smith
polo ralph lauren
nike lunarglide
timberland
christian louboutin
lululemon sale
jordan 5
supra shoes
sophia webster shoes
michael kors outlet
nike shoes
supreme
adidas superstar
coach wallets
adidas nmd
fitflops
curry jersey
ralph lauren
adidas nmd
nike shoes for women
ugg australia
mikimoto jewelry
north face outlet
fussball trikots
nike hyperdunk
soccer jerseys
nike air max
oakley sunglasses
air jordan
north face jackets
tods
oakley sunglasses
longchamp outlet
ray ban sunglasses
fila shoes
nike revolution
coach outlet
air jordan
nike free
air jordan
miu miu sunglasses
russell wilson jersey
adidas outlet
adidas flip flops
converse
michael kors canada
tiffany jewelry
cheap nfl jerseys
stussy clothing
adidas outlet
mbt
ugg outlet
nike epic react
polo shirts
prada outlet
ralph lauren outlet
suicoke sandals
nike air max
football shirts
ugg for kids
ferragamo shoes
nike roshe
giuseppe zanotti
jordan shoes
links of london
ナイキ スニーカー
mcm outlet
canada goose outlet
canada goose sale
cristiano ronaldo jersey
ronaldo jersey
arc'teryx clothing
fjallraven outlet
christian louboutin outlet
coach outlet
hogan shoes
moncler outlet
michael kors canada
jimmy choo
valentino
kate spade outlet
pandora jewelry/strong>
canada goose jackets
canada goose outlet
vapormax
nike outlet
adidas outlet
cheap nfl jerseys
nike socks
canada goose coats
canada goose outlet
canada goose jackets
ugg outlet
uggs outlet
canada goose outlet
canada goose jackets
ugg boots
ugg outlet
moncler outlet
moncler jackets
canada goose jackets
coach handbags
201810.13chenjinyan

Gateway to be able Clarks

Gateway to be able Clarks Shoes Women to ParadiseBy Bronwen RobertsWelcome for you to Mossel Gulf: an pleasant seaside Coach Outlet Store whole village and also harbor placed amongst Cape Metropolis and Interface Elisabeth. Pandora Charms Outlet The town is extremely pleased to be the old funds connected with Cpe City's, world-famous Yard Path. Furthermore, it attributes inside Guinness Guide Nike Air Max 2018 regarding Details since keeping the weakest all-year climate; secondly only to Hawaii. Ecco UK Both equally Southerly Africans plus Ultra Boost 3.0 Folks value Mossel Bay his or her 'secret' holiday vacation destination; whether or not your own want is good Michael Kors Handbags for bustling summer time breaks, or maybe care-free winter season Pandora Jewelry Outlet vacations * get ready to experience the following evergreen Med weather all-year game. Mossel Gulf Nike Vapormax is really a community with a prosperous track record. The initial noted conference involving the European people Kate Spade Outlet and also the community residents associated with Lower Photography equipment came about with Ralph Lauren Sale Mossel Clean around 1488. An adventurer, Bartolomeu Dias secured in the these kinds Yeezy Boost 350 V2 of, that he named Aquada p Sao Brazier (sprinkling place of Yeezy 350 V2 St Blaize). Within 1601 the Nederlander sat nav, Paulus vehicle Caerden Ralph Lauren Outlet redubbed the idea Mossel These types of, since mussels had become any Michael Kors Outlet Clearance desired accessory the diet program associated with his / her folks.

With the early spring, a

With the early spring, a range of folks hold the propensity staying frustrated by means of their particular feet. Wearing one of the Clarks Shoes most present-day flip flops in the market isn't going to retain the efficiency associated with guarding feet vs waters and dust. In addition to that, it is possible to need to bother about the shoe finding wrecked. That's the reason Kamik bad weather shoe for girls are actually planned because the excellent shoe for the damp, stormy period. Kamik water shoe shield your toes through acquiring grubby and wet whilst in the muddy oceans a result of rains. Kamik rain shoe are usually sturdy, modern-day along with galoshes for women come in numerous variations moreover. Kamik water shoe are flawlessly for generating utilization of during the moist interval.Kamik Rainwater shoeKamik water shoe are generally top-quality shoe this is created by a company which had been created and it's also on the other hand located in Montreal, The us. In perspective through the proven fact that Canada obtains particularly cold and also drenched inside the planting season, your suppliers associated with shoe are definitely mindful Nike Cortez of the necessities to help you protect from the weather health conditions. Kamik rain shoe are dependable as well as safe and sound.Style and also luxury having Kamik Bad weather shoeThe Sophia line of Kamik rainwater shoe is only right for those who are looking for each type along with luxurious. This Kamik rain shoe usually are water-proof and, and so they work with a comfortable shearling filling that causes the actual shoe to become particularly secure internet marketing put on. Your Sophia Kamik water shoe' out only offers Michael Kors Outlet wonderful grip which places a new quit to help slippage. Moreover, this kamik water shoe are generally eco-friendly viewing they will become remade. This Shearling that may be present in the actual shoe will keep your feet heating and quit compacted snow and water via obtaining a result on your own toes and fingers.Continue to get scorching as well as dried up with Kamik Water shoeKamik bad weather shoe, the particular Zoey collection, can be had in muted versions and in addition they information in keeping the ft secured and warm. That line of Kamik water shoe is made away from light and portable chemical and they're one hundred percent leak-proof. They've got a The wind Pro Polartec filling, that causes the particular shoe to get really breathable along with resistant to the wind. Furthermore, these kind of Kamik bad weather shoe are fitted that has a sock dog collar which offers extra warmth in Fidget Spinner addition to protection. Your shoe' out and about plancher tend to be intensely threaded so that you can established some sort of end to slippage. The Skechers UK particular Kamik rainwater shoe' feet your bed is actually substantially comfy combined with individuals carrying it is going to never ever encounter ache once they tend to be going for walks all-around to get to their areas.If extra assist is really what you are considering once you wander concerning the mud-covered avenues, in that circumstances it is best to believe in relation to receiving Kamik water shoe. No matter Kamik Rain shoewhat the particular disorders with the temperature is including, the particular shoe will definitely sustain the feet dry out. Your Kamik rainfall shoe have got fleece-lined walk fit shoe inserts, snowfall receiver collar and also water repellent uppers. The shoelaces that are located in the Kamik rain shoe are significantly strong and they also will continue to be solid no matter how much situations you use the shoe. The actual out examiner within the rainwater shoe give you a functional traction that may proper grip upon each location to have the ability to quit slipping. These types of rain shoe sneakers will definitely retain the ft warmth to as much as any temperatures connected with 30 Fahrenheit Ralph Lauren Outlet and they are generally specifically suited to males and females who turn out to be unwell if your climate is extraordinarily cool.If what you really are in search of is actually water shoe about the money, then you definitely could choose Lunar rainfall shoe by Kamik. The particular bad weather Rihanna Puma shoe are made of manufactured synthetic leather and are also ideal for significantly cool local weather parts of the world. These kind of Kamik rainfall shoe get liner regarding pelt that is meant to keep an individual hot together with foot cozy. Polo water shoe as well as tretorn rainwater shoe are likewise fantastic alternatives not forgetting this well-known Kamik Bad weather shoe .

Following quite a few

Following quite a few particular challenges plus numerous entrepreneurs, artist Adidas Yeezy Boost 350 v2 black Donna Karna had taken across the content label. Angel Klein plus http://www.yeezyboost750shoes950.com/ Denver colorado. everyday living on today with new owners as well as command which might be encouraged with the vision Adidas Yeezy Boost 350 v2 cream as well as nature with the girl their self. Should you be shopping for fresh sneaker, you then must also look at obtaining cardstock carrier bags that is robust Adidas Yeezy Boost 350 v2 kids and sturdy, which often can maintain your complete merchandise. It is Yeezy Boost 350 v2 black a link to a isolated, Victorian beyond. Your headdress can be elaborate, maybe a portion designed together Adidas Yeezy Boost with tie, laces and ribbons, or blossoms, or the headdress is usually as straightforward as being a Yeezy Boost 950 headband. The particular Alice Bows is usually the most typical.First coming from all, the design from the footwear Yeezy Boost 350 v2 zebra is highly recommended. Should the footwear is of excellent seems they supply the fantastic affect ones persona. Your Adidas Yeezy Boost 350 v2 white own character would seem beautiful after putting them on. When the man or women has feet situations Yeezy Boost including pronation and also supranational, it may be very important on your shoe to offer Adidas Yeezy Boost 550 the top padding and guide. Light in weight footwear is often made for acrobats or skilled runners. A lot of tailor shoes or boots need within Adidas Yeezy 750 Boost mindful account a movement from the people body, and so once you obtain Adidas Yeezy 350 Boost just about any awesome list of fashion designer shoes or boots on designer charges, you may well be positive you happen to be obtaining what we spend regarding.Another Adidas Yeezy Boost well-liked hair style appeared to be braids together Adidas Yeezy Boost 350 v2 with fringes that have been joined with wild hair eventually left loosened. Females who chosen limited hair chose bobs and also the iron wedge Yeezy Boost 350 v2 slice. Hair plus design plus clothing inside the 70s were being Yeezy 350 v2 incredibly totally different from before decades. They are termed gladiator flip flops they will sports activity serious tie plus the noticeable difference Yeezy Boost 550 is because they employ a back heel. A different high-heeled shoe that has a distinction may be the tapered heeled shoe. The actual http://www.yeezyboost350v2zebras.com/ rearfoot will begin thicker towards the top after which tapers into your blackberry curve ahead of more Yeezy Boost 750 detailed the earth.For $34 a set, this footwear would not hurt you wallet in a choice vengeance of these stylish fashion. Nina Yeezy Boost 350 v2 kids shoes are located in Ny city and still have many Adidas Yeezy Boost 350 v2 zebra of the largest vogue sneakers for the big event, regardless of the shade. Nordstrom features excellent sneakers, in addition to their outlines intended Adidas Yeezy Boost 750 for bridesmaid dresses are quality coming from terrific creative designers.Carrier Hand bags For Yeezy 350 Boost Sale is one of the main company of Paper Carrier bags in the united kingdom.Invest in Carriers of Adidas Yeezy Boost 950 all sorts in the united kingdom devoid of shipping charges prices regarding dealer throughout Plain Brown Report Totes, whitened, Big and small Present Bags Yeezy Boost 350 v2 white ,Organic cotton Luggage, Palm Have Luggage having twisted or maybe Rope manage hand bags etc.

The importance of shoes

The importance of shoes Adidas Yeezy 350 Boost should not be ignored. Everyone should know that shoe can easily split as well as make the style of the particular wearer. For this reason, you ought to learn Adidas Yeezy Boost 750 which in turn couple to help don a particular evening pertaining to retaining a top style quotient. Yeezy 350 Boost Which has a big collection of shoe won't make it easier to if you do not understand the suitable opportunity don a specific match. Your shoes anyone don produce all the difference for this reason Yeezy Boost 350 v2 you must know about the various kinds of gown shoes designed for males along with which in turn clothing you must use them to complement your entire glimpse.The variations regarding official Yeezy Boost 750 shoe readily available for males are:Dress shoe: Costume shoe tend to be elegant shoes and are also known for their robust seem. Adidas Yeezy Boost These kinds of at ease shoes work great for those who Adidas Yeezy Boost 350 v2 do not require the custom connected with oxford dress shoes. It is possible to combine these with your organization laid-back Adidas Yeezy Boost 350 v2 white or perhaps real evening wear. Oxford attire shoes: Oxford shoes tend to be rounded foot shoes using a cap as well as sealed lacing. Adidas Yeezy Boost 550 These kind of conventional natural leather shoes are the most appropriate gown shoe. You can evaluate the oxford shoes because many elegant choice for formal wear. Should you be looking to the oxford type, go along Yeezy Boost 350 v2 black with black colored oxford outfit shoes since this coloration Adidas Yeezy Boost 950 may be partnered having just about any dress wear.Blucher costume shoes: Blucher are more or less similar to oxford shoes with design besides the open shoelaces. Yeezy Boost 350 v2 cream Due to the available shoelaces, these types of shoes are viewed less elegant. Still many people keep the formal satisfies. But you're just right for being donned Yeezy Boost 550 having khakis, skinny jeans, in addition to jacket. Choose suede leather Blucher shoe as opposed to genuine leather-based.The white-colored money costume shoes: These http://www.yeezyboost750shoes950.com/ are generally in fact Oxfords made of bright buck skin tone. They may be real companions connected with summer months dons like seer push over match and also bright linen material. And so, choose white-colored us dollars to Adidas Yeezy Boost 350 v2 black complement the summertime function outfit.Monk strap dress shoes: These shoes come Yeezy Boost 950 with a belt stoppage and also cap-toed entrance. Try on some them your organization relaxed or perhaps Adidas Yeezy Boost 350 v2 cream having end of the week formals. The most common colorings popular with kids throughout monk secure attire shoes are generally brown and also Adidas Yeezy Boost 350 v2 kids dark-colored. Make a choice set throughout suede synthetic leather.The loafer: Loafer shoes are more informal plus they are best known known as slip-on. However, loafer shoes that http://www.yeezyboost350v2zebras.com/ has a precious metal url through the center usually are addressed as official shoe and you will pair all of them with denim jeans as well as through an Adidas Yeezy Boost 350 v2 zebra odd trouser.All these types of shoes are generally good for formal events and help you add your best Yeezy Boost 350 v2 white ft . ahead in the office. With one of these types, you need to maintain many basics involving official shoe in your mind similar to one must stay away Yeezy 350 v2 from wearing sq bottom shoes and go for stylish spherical toe twos. Dark-colored is the ideal colors for do the job and you'll quickly Yeezy Boost couple ones black buckskin shoelace federal express with any proper wears. Handle your projects shoes as well as Yeezy 750 Boost polish these routinely with regard to retaining this glimmer permanently. Guys shoes are important as they support realizing an accurate lady thus create a correct option usually.

I enjoy sneakers! Dont you

I enjoy sneakers! Dont you prefer Adidas Yeezy 750 Boost to research prices for brand spanking new frames of trainers? We are all aware the actual sneaker manner modifications every now and then specifically when summer season and winter seasons arrive. There are actually certain forms Adidas Yeezy Boost of shoes that you simply can buy through these months. Like for example you ought to get people band sweet Yeezy 350 Boost flip flops as well as flip flops throughout summer months and then get yet another pair of boot footwear during the cold Yeezy Boost 750 months of winter. Valuable thing now there is web shop such as the Yeezy Boost 550 Running shoe Caribbean carnival in which you is able to choose and acquire great offers with shoes Adidas Yeezy Boost 950 or boots.The Incredible importance of having the best footwear dealSince there are various online shops these days providing boots and shoes http://www.yeezyboost750shoes950.com/ as well as other boots or shoes, it is essential that you merely manage the ideal retailer. Be sure that you merely acquire the best brand and the most effective presented Adidas Yeezy Boost 350 v2 white price for any footwear you would like. To help even help you actually along with your running shoe purchasing galore, listed below are some of Adidas Yeezy Boost 550 your recommendations that can assist you select the right sneakers already in the market currently.Pair Adidas Yeezy 350 Boost it upBefore you buy just about any form of sneakers on the internet just remember to have an idea which you are going to Adidas Yeezy Boost 350 v2 choose to acquire. For example you are going on a day make sure to get yourself a good strappy flip flops or perhaps Yeezy Boost wonderful lower heeled pump motor will perform. It can look great with your little black dress. It Yeezy 350 v2 is important that you understand how to be able to set the boots Yeezy 750 Boost or shoes in your closet are generally success. Make use of you want to go to the shore or enjoy this activity Yeezy Boost 950 above last week after that better adhere to tennis shoes and also rubberized shoes or boots for more comfort and ease.MaterialsAnother important aspect you should consider that will help you choose Yeezy Boost 350 v2 black the right boots and shoes in the marketplace currently will be the style of components employed. It Yeezy Boost 350 v2 cream is essential you receive the proper regarding leather-based specifically people shoes and also squeezes. Will help you quite Yeezy Boost 350 v2 white a bit if you'll obtain the greatest kind of materials likewise in terms of rubberized sneakers and footwear. This is Yeezy Boost 350 v2 kids extremely necessary particularly if plan to use these footwear each day. Although it could cost somewhat to buy printed models it may help Adidas Yeezy Boost 350 v2 black a person prevent any kind of difficulties in addition to problem over time.CostAs mentioned above the price really should matter at the same time. Nevertheless printed versions tend to be Yeezy Boost 350 v2 100% sure of when it comes to superior, it costs you plenty. Nevertheless dont fear there are several web shops right now offering Adidas Yeezy Boost cheap deals pertaining to affordable price ranges similar to Sneaker Brazillian carnival. In Adidas Yeezy Boost 350 v2 kids this article you'll find bargains will not injure your pocket.Get the items with Running shoe CarnivalYou dont have to commit lots of money to change the girls, There are lots of branded http://www.yeezyboost350v2zebras.com/ people these days which you'll come across on Running Adidas Yeezy Boost 350 v2 zebra shoe Circus that will satisfy your desires in addition to finances. Investigate it and you will be impressed using their offers and gives.

Because Nike Air Huarache og

Because Nike Air Huarache og the heat Nike Air Huarache gris Nike Huarache Run pas cher actually starts Nike Huarache bleu to drop Huarache usa you Nike Huarache free Run could begin Nike Air Huarache 90 to take basket Huarache femme into Air Huarache account Air Huarache Run climbing shoe; Huarache original the best Nike Huarache jd Huarache international makes, the Nike Huarache premium most effective Nike Huarache 2017 choices Nike Huarache femmes as well acheter Nike Air Huarache as the Huarache femmes Nike Air Huarache free Run greatest characteristics to Nike Air max Huarache hybrid sandales Huaraches think about. Huarache zoom Walking shoe Huarache montante are all Huarache Air Nike about chaussure Nike Huarache Run keeping Nike Air Huarache blanche your Nike Huarache 3 ft safe and Nike Huarache light Nike Huarache bordeaux sound, confident Huarache rose , nevertheless its Nike Huarache usa in Huarache toute blanche relation to chaussures Nike Huarache keeping Nike Huarache original your ft basket Nike Air Huarache and Air Huarache solde your legs Nike Air force Huarache by Nike Air Huarache safari damage too. Huarache light og Because chaussure Huarache of chaussures Nike Huarache Run this, models Huarache light like Bumpy Nike Huarache taille shoe chaussure Air Huarache have formulated Nike Huarache gris along Huarache bordeaux with intended Nike Air Huarache og retro walking Nike Air Huarache 1991 shoe which Nike Air Huarache femme can be Air Huarache pas cher Nike Air Huarache superb for all Nike Huarache marron Nike Huarache noir et rouge your outside Nike Air flight Huarache 1992 activities and Huarache kaki also Huarache Nike entertaining nouvelle Nike Huarache you want Nike Huarache free to obtain Nike Huarache kaki this chaussure Nike Huarache kind Nike free Huarache light og of fall Nike Huarache noir blanc in addition Nike Air Huarache free to Nike Air huruache summertime in Huarache leopard 2010. Among Nike Huarache prix the Nike Air max Huarache better Rocky Nike Huarache noir huarrache blanche shoe intended Huarache paris for hiking Huarache acheter is Air Huarache Run Nike found proper Air Huarache femme underneath ( space Nike Huarache rouge ) and Nike Air Huarache taille perhaps Nike Huarache 90 they are Nike Huarache 42 definitely Nike Huarache acheter the reply Nike Air Huarache light to acheter Nike Huarache all your Nike Huarache beige cold Nike Air flight Huarache temperature outdoor Air max Huarache hikes Huarache rouge and Nike Huarache noir femme also pursuits. Take Nike Huarache femme a Nike Huarache free Run 2017 look Nike Huarache Run homme and Huarache prix discover yourself.Rocky Huarache 2017 Outback Huarache fille Gore-tex Watertight Nike Huarache noire Discipline shoe Air Huarache noire 8723: Nike Huarache 2 Rocky Air Huarache Nike 5" Moc -- Nike Huarache solde Foot Nike Air Huarache beige Chukka shoe. Air flight Huarache Powered by Huarache Run water-resistant Nike Huarache Air max and also Huarache instagram allow air Huarache chaussure through Huarache Nike paris GORE Nike Huarache Run femme - TEX! Typical Huarache france Bumpy Huarache Air max good quality Huarache noir et blanc in Huarache fr these types Nike Huarache paris of Nike Huarache Air femme always-ready Nike Air Huarache mid performers! Head Nike Air Huarache chaussures to operate, Huarache noir femme or Nike Huarache even make Nike Huarache a vendre the journey Huarache Nike noir in Huarache 2 the Nike Huarache achat market chaussure Nike Air Huarache to the Air Huarache paris sapling stand Huarache Nike chaussures in Nike Air Huarache Run noir irresistible convenience... Nike Huarache 38 GORE-TEX Air Huarache og safety Nike Air Huarache noire is on the achat Nike Huarache Nike Air Huarache Run pas cher job! You prix Huarache will not Huarache homme have Air Huarache noir to be Nike Air Huarache pas cher worrying to Nike Air Huarache bleu get prix Nike Huarache a Huarache sandale 2nd with Huarache 5 regards Huarache 2013 to Nike id Huarache moisture dripping Huarache chaussures throughout chaussures Air Huarache or even a Nike Huarache chaussures Nike Huarache france rigid, swampy Nike Huarache pas chere shoe inside Huarache hommes with les Huarache the waterproof Nike Huarache pas cher along Nike flight Huarache with Nike Air huarche allow air basket Nike Huarache through Nike Huarache london development. You Nike Huarache Air can be Air Huarache chaussures sports long-lasting Air Huarache grise full-grain Nike zoom Huarache synthetic Huarache femme Nike leather uppers... Nike Huarache rose you Nike Air Huarache Run paris choose Nike Huarache noir et bleu among tan Nike Air Huarache Run femme or Huarache grise brownish. And Nike Air Huarache noir they are acheter Huarache super-comfortable Nike Huarache retro having an Huarache 1 Air Nike Air Huarache rose Port foot Nike Huarache 2013 bed Nike Air max 1 Huarache intended for Nike Huarache free Run 2012 shock-absorbing Nike Huarache toute noir safety Nike Huarache safari net in Huarache 3 which helps Nike Huarache noir pas cher each Nike Huarache agassi and Nike Huarache fille every phase femme Huarache you practice. Air Huarache gris Extender Huarache 4 is actually Huarache Nike femme cared Huarache enfant for Nike Air flight Huarache og far too... Huarache noir the actual Nike Huarache light free Outback plastic Nike Huarache Run Huarache femme outsole offers Nike Air Huarache rouge balance about Nike Air Huarache grise strong surfaces.Rocky NikeAir Huarache chaussure Huarache Nike RidgeTop Gore-Tex Nike Huarache grise Water-resistant Nike Huarache style Walker shoe 5212: Nike Huarache ultramarine Gents Huarache 6" Difficult Huarache taille Ridgetoe Nike Huarache homme Gore-Tex Nike Air Huarache Run Water basket Huarache resistant Walker shoe-5212: Huarache pas cher You'll Nike Huarache leopard take Huarache max too Huarache og long hike Nike Air Huarache prix within running Huarache beige easily using Huarache Nike blanche Huarache vintage these. The instant Huarache bleu anyone Huarache Nike Air put Air Huarache light on these Air jordan Huarache kind Nike Huarache violet of walking Huarache noir et rose shoe Nike Huarache femme pas cher , the very Huarache Nike homme first Nike Huarache light og day Nike Huarache free Run pas cher an individual Nike free Huarache put them Nike Huarache blanche on Nike Huarache , they Nike Huarache noir et blanc are including Huarache blanche old pals Nike Air Huarache international uncomplicated Nike Air zoom Huarache on Nike Huarache blanc your own Nike Huarache vintage toes Huarache taille petit from there chaussures Nike Air Huarache with throughout. Nike Huarache noir et rose Fantastic structure nouvelle Huarache Huarache noir et jaune indicates comfort Nike Huarache id and ease Huarache blanche femme around Huarache flight the trail. free Huarache Combined Nike Huarache flight thickness Avoi Nike Air Huarache Run chaussures midsole. Nike Air Huarache paris Long lasting Nike Huarache free 2017 waterproof Nike Air force 1 Huarache along with Air Huarache homme to Nike Huarache uk be Nike Air Huarache light ultramarine og able to boutique Nike Huarache Gore-Tex material. Nike Air Huarache turquoise Complete Nike Huarache light ultramarine wheat darkish Huarache noir et rouge uppers. Light-weight Huarache gris trac Nike Air Huarache original dark-colored plastic Nike Air Huarache homme outsole Nike Huarache boutique provides light Nike Air Huarache 2017 and Huarache og 2017 portable mobility. Nike Air Huarache light pas cher All Air Nike Huarache are Huarache free Run 6" Nike Run Huarache extremel and chaussures Huarache Nike also about Nike Air Huarache light ultramarine Twenty-four acheter Huarache Nike ozs.Rocky Men's Nike Huarache courir Sweet bronze Nike Air Huarache pas chere Metallic Nike Huarache 1991 Protecting Nike Huarache og Feet Nike Huarache pour femme S2V 6101: Nike Huarache 1992 Danner 8" Nike Air Huarache 2 Leave free Run Huarache TFX GORE -- Nike Huarache magenta TEX Nike free Run Huarache Challenging Nike Air Huarache light og Out there Army Nike Huarache noir daim Air Huarache blanche shoe... overcome the Nike Air Huarache france temperature Nike Air max 90 Huarache having Nike Air Huarache retro reputable relief Nike Air jordan Huarache for the Huarache Nike prix Nike Huarache jordan feet! Once Nike Huarache 1 the sun's chaussures Huarache a-blazin' Nike free Huarache light gris noir , you want Huarache Nike pas cher a Nike Air Huarache solde duty-ready Nike Huarache free light shoe that's Nike Air Huarache blanc able to Air Huarache blanc keep Huarache Air you secure. GORE-TEX safety is the greatest in the marketplace... attributes watertight, mesh, moisture-wicking actions pertaining to never-sweaty, super-dry ft. Along with the Terra Pressure A software gives light heel-to-toe strength transfer, side assist, in addition to shields your archways through overwork in addition to weakness to maintain anyone effective all day long. Much more: Challenging out and about, full-grain color leather-based uppr for significant safety along with longevity and occasional drinking water absorption; 1000-denier plastic uppr it's particularly proof against cuts along with crying... furthermore dries quickly; TFX light-weight outsole gives enhanced down braking along with normal traction force; Low-volume user profile along with sufficient toe of the feet room with regard to ease and comfort; Just about every shoe weighs about roughly. 43 ozs.

By Nike Huarache rose Nike

By Nike Huarache rose Nike Huarache light og way of Nike Huarache bordeaux example, Huarache 2013 a man Air jordan Huarache exactly Nike Air Huarache solde who needs Nike Huarache free to Nike Air Huarache light ultramarine buy sporting activities chaussures Nike Huarache Run Nike Huarache free 2017 shoes would Nike Air Huarache gris likely somehow Air Huarache or Nike Huarache femme another will Nike Huarache blanche buy a Nike Huarache 42 sporting Air Huarache blanc activities free Huarache shoe prix Huarache instead of Nike Huarache pas cher purchasing Huarache bordeaux a proper Nike Air Huarache 90 outfit Huarache femme Nike shoe or Nike flight Huarache maybe NikeAir Huarache any situation free Run Huarache that Nike Huarache agassi should be Huarache chaussures used. The Nike Air Huarache og retro simply Huarache because, we Huarache 2 all Huarache 5 individuals Nike Huarache leopard dont like to Huarache hommes help Air Huarache light test considerably chaussure Nike Huarache Run , and Nike Air Huarache light we're delighted Nike Huarache pour femme Nike free Run Huarache by might know Nike Huarache Run Nike Huarache paris about could get Nike Huarache noir daim Nike Air Huarache Run noir effortlessly and find huarrache blanche stayed Nike Air flight Huarache 1992 with Nike Air Huarache turquoise what is Air Nike Huarache for Huarache Nike prix ages been Nike Air Huarache mid a tradition Nike Huarache magenta ! But Nike Air Huarache 2 because sandales Huaraches it's very Nike Huarache 90 , this Huarache leopard kind Nike Huarache courir of isnt Nike Huarache fille the line Nike Huarache light to go Air Huarache Run Nike chaussures Nike Huarache by. Exactly Air Huarache noir like every Nike Air Huarache france single Nike Air force 1 Huarache clothes includes Huarache Run a specific Huarache sandale Huarache light og function, every Air Huarache gris single Huarache Air Nike shoe incorporates a Nike Huarache noir various Huarache montante browse Nike Huarache 38 have for Air Huarache homme this individual.Here Nike Air huruache Air Huarache paris are a Huarache noir et rouge handful of Huarache fille outline Nike Air Huarache og to Nike Huarache a vendre remember because Air Huarache chaussures you go basket Huarache to buy Nike Air Huarache free Nike Huarache free light shoes-1.Prepare your chaussures Huarache Nike mind- Nike Huarache safari for the chaussure Nike Air Huarache shoe fan, Nike Air force Huarache this is Nike Air huarche significant. Huarache Nike blanche Usually, it Nike Huarache Air max happens Huarache Nike Air of Huarache prix which youre Nike Air Huarache Run inside les Huarache a have Huarache taille to Huarache gris purchase Nike Air Huarache femme formal shoes Nike Huarache kaki or Huarache Nike chaussures perhaps slip-ons, Nike Air flight Huarache og yet because basket Nike Huarache of Nike Huarache style your Huarache original unequaled elegant Nike Huarache 2013 intended Nike Huarache free Run pas cher for shoe Huarache noir , the idea Huarache max create your Nike Air Huarache prix shoe Nike Huarache light ultramarine collection Nike Huarache usa dreary and Air Huarache noire also stereotypes. boutique Nike Huarache Nike Huarache noir pas cher After causing Nike Air Huarache ones homes Nike Air Huarache bleu principal Huarache femme door along Huarache homme with Air flight Huarache ahead of Nike Huarache blanc stepping into Huarache Nike pas cher some Huarache noir et rose sort Huarache taille petit of searching Air Huarache grise complicated, Huarache zoom you'll Nike Huarache noir et rouge want to Nike Huarache france possibly Huarache Nike homme be firm and Air Huarache femme Nike Huarache found guilty in Huarache rose Nike Air Huarache noire the direction of Huarache pas cher Nike Huarache jd getting what you Air Huarache Run need Nike Huarache 1992 , but not nouvelle Nike Huarache that Huarache rouge which Nike Huarache Air femme you enjoy Huarache noir et jaune ! Accomplishing Huarache paris this Huarache beige kind of Nike Huarache taille apply Nike Air Huarache noir tends to Nike Huarache violet make your Nike Run Huarache habit to Nike Air Huarache grise Nike Air Huarache blanc purchase what is Huarache enfant chaussure Air Huarache necessary and Nike Air zoom Huarache as Nike Huarache original well makes all Nike Air Huarache Run chaussures Nike Huarache noir et blanc the shoe Nike Huarache selection such Huarache Nike femme as the Nike free Huarache light og Nike Air Huarache pas cher suitable, basically!2.Research- Nike Huarache 3 it Nike Huarache id is required Nike Huarache 2017 , right Nike Air Huarache Run pas cher now Nike Huarache noir femme folks have achat Nike Huarache no Huarache toute blanche idea purchase Huarache Nike noir a Nike Air max Huarache hybrid put in Nike Huarache noir et bleu writing Nike id Huarache with chaussure Huarache Nike no studying, Nike Huarache premium thus some Nike Huarache free Run 2017 sort of Nike Huarache flight shoe Huarache acheter are a Nike Huarache femme pas cher wide Huarache grise thing. Constantly Nike Huarache beige Huarache noir et blanc be sure to Nike Huarache ultramarine nouvelle Huarache check out Nike Huarache toute noir shoes Nike Huarache noir blanc for guys Nike Air Huarache rose in the Nike Air Huarache light og merchants. Do Huarache kaki not Nike Huarache Run pas cher end Huarache femmes up buying chaussures Air Huarache your shoe Nike Air max 90 Huarache which Nike Huarache bleu you loved Nike Huarache acheter on Nike Huarache 1 the 1st Huarache flight look; Nike Air Huarache Run femme it is Nike Huarache 1991 acheter Nike Huarache good however acheter Huarache Nike you will Huarache Nike paris dsicover a Huarache og thing Huarache blanche femme greater. While Huarache chaussure Nike Air Huarache beige shopping will not Nike Air jordan Huarache become Huarache international sluggish, spend Nike Air Huarache retro money Nike Air Huarache original which acheter Nike Air Huarache is Nike Huarache chaussures affordable. A Nike Air Huarache pas chere lot of Nike Huarache homme the Air Huarache blanche manufacturers make Huarache bleu alike Huarache usa shoes, although Nike Huarache solde what Nike Huarache gris is diverse Nike Air Huarache blanche in Nike Huarache boutique them, concerns. Nike Huarache pas chere A few Nike Huarache light free would Nike Huarache Run femme use Nike Huarache free Run fine buckskin, Nike Huarache og some Nike Huarache free Run 2012 could use Nike Huarache achat the Nike Huarache retro local goods Nike Air Huarache paris , investigation would chaussures Huarache help Huarache instagram that Nike Air Huarache light pas cher you be Nike Huarache jordan aware Nike Air flight Huarache of Nike Air max Huarache the type chaussure Huarache of Nike free Huarache materials and Huarache Air just what Huarache vintage will Nike Air Huarache free Run compliment your Air Huarache Nike ft.3.Common chaussures Nike Air Huarache guidelines Nike Huarache marron to buy Nike Air Huarache homme shoes regarding Nike Air Huarache rouge men- Nike Huarache Run homme its Huarache 3 required that you Nike Huarache Air Nike Air Huarache 2017 actually have Huarache 2017 on Huarache free Run a specific Nike Huarache femmes style Nike Air Huarache Run paris of shoe to Nike Air Huarache chaussures match Nike Air max 1 Huarache your clothes. Air Huarache og In Huarache fr the Nike free Huarache light gris noir event, putting Huarache 4 on femme Huarache a Huarache blanche new denims Huarache noir femme needs Huarache Air max something subtle including Nike Air Huarache safari Nike Huarache rouge sporting shoe, shoes Nike Huarache noir et rose , Nike Huarache vintage tennis shoes Air max Huarache , as Nike Air Huarache light ultramarine og well as Huarache france purchase Nike chaussure Nike Huarache shoes Nike Huarache grise on the basket Nike Air Huarache internet Nike Huarache 2 and many Huarache light others. On Nike Air Huarache taille the Air Huarache solde other Huarache og 2017 hand, Nike Huarache noire you can wear Nike Air Huarache 1991 any Nike Huarache london kind of Nike Huarache prix Huarache 1 shade that Nike Huarache uk you prefer Air Huarache pas cher even Nike zoom Huarache so the Nike Air Huarache international model basket Huarache femme should be Huarache Nike any acheter Huarache in the prix Nike Huarache higher than. Call all of them dockers, chino, khakis, or basic informal slacks; set these people up with loafers or perhaps oxford shoes to permit this trust these individuals. For the gown shorts, have on something can be traditional. A thing that shines along with rubber stamps. Recall don shoes which might be more dark than the hue of the pants as well as have been in synchronization together with the color of your own buckle.

Almost acheter Huarache

Almost acheter Huarache always Huarache grise there is Huarache hommes a NikeAir Huarache single bit Nike Air Huarache rose of shoes Nike Huarache free Run 2017 Huarache noir et rose that may Nike flight Huarache be chaussure Nike Huarache made that Nike Air Huarache free Run is to Nike Air Huarache femme be Nike Air huruache an element Nike Air Huarache og that Nike Huarache acheter young at Huarache leopard heart the Huarache Air Nike same Air Nike Huarache will Nike Huarache leopard want Nike Air max 90 Huarache to get Nike Huarache marron for Nike Huarache grise their attire. Nike Huarache noir femme The most Air Huarache blanc recent shoe Nike Huarache bleu Nike Air Huarache gris that has branched Huarache bordeaux over Nike Air Huarache turquoise the Nike Huarache original many age Huarache Nike Air ranges around Air max Huarache Air Huarache can be free Huarache croc Huarache bleu shoes. These Nike Huarache noir et bleu kind of Nike Air Huarache light shoes Nike Huarache 42 usually Nike Air Huarache light pas cher are silicone Nike Air Huarache free and have Nike Air zoom Huarache an Nike Huarache femmes incredibly Nike Huarache noire exclusive look Nike Huarache noir blanc for Huarache fr all of Nike Air Huarache blanc them that'll Nike Huarache london make these Nike Huarache noir et rouge obvious Nike Huarache from Nike Huarache noir pas cher several feets Huarache femme Nike away Nike Huarache blanche from each Huarache france other. Nike Air Huarache Run noir They're being Nike free Huarache light og employed simply Nike Huarache fille by Nike Huarache prix everybody Huarache free Run , high a Nike Air Huarache solde variety of chaussure Nike Air Huarache the Nike Huarache free reason why Nike Air Huarache paris most Nike Huarache homme people are Nike Air Huarache taille obtaining Huarache toute blanche those Nike Huarache Run femme to Huarache noir et blanc need to Air Huarache light take throughout Huarache 3 the yr.Even Nike Air flight Huarache og however Huarache og croc Huarache noir et rouge shoes began Air Huarache Run while Nike Huarache 2 merely Huarache prix a enjoyable Nike Huarache premium shoe Nike Huarache light which many Nike Huarache jd people ended Huarache Nike homme up making Nike Air Huarache Run pas cher Nike Air max 1 Huarache use of chaussures Nike Air Huarache , that Nike Huarache 2017 it was Nike Huarache retro to get Nike Huarache vintage evident Nike Air flight Huarache why Huarache Nike noir these had Nike Huarache pas chere been benefitting Huarache gris lots Nike Air huarche of people Huarache noir as Nike Huarache magenta compared to chaussures Huarache anybody Huarache fille assumed Nike Air Huarache international happens. A boutique Nike Huarache good reason Nike Air Huarache rouge why Nike Huarache chaussures many people Huarache paris valued these Huarache light kind Air Huarache pas cher of Nike Air Huarache Run chaussures is always Huarache beige that Air Huarache homme their particular huarrache blanche toes Nike Huarache 2013 can certainly Nike Air Huarache beige breathe. Nike Air Huarache chaussures As compared Nike Air Huarache Run paris to Nike Air Huarache 90 various other Nike Huarache femme shoes Nike Air Huarache that basket Huarache femme are on Huarache usa the market Nike Huarache light free , the femme Huarache individual will Nike zoom Huarache see Nike Huarache kaki that Huarache rose this probability chaussures Nike Huarache of Air Huarache paris developing athletes base Air Huarache noire and Air Huarache gris becoming other Nike Huarache noir Huarache max issues such Nike id Huarache as the Nike Huarache free Run pas cher skin Nike Huarache a vendre tone Air Huarache Nike ripping along chaussure Air Huarache with their Nike Air force 1 Huarache toes smelling Nike Huarache agassi is Nike Huarache usa going to Huarache 2013 be Huarache taille petit increased Nike Huarache Run when they Huarache og 2017 have been Huarache Nike paris Nike Air Huarache safari some sort Nike Huarache ultramarine of shoe Nike Huarache that's Huarache chaussures encased Nike Air Huarache light ultramarine og and will not Nike Air Huarache original permit Huarache homme air Nike Huarache blanc to Nike Air max Huarache go to this Huarache taille foot chaussures Huarache Nike or so. Air Huarache grise Commemorate Huarache montante for Nike Air Huarache og retro various Nike Air Huarache pas cher outings towards Nike Air max Huarache hybrid the doctor Huarache Air so chaussure Huarache Nike as to chaussure Huarache discover the Nike Huarache femme pas cher shoe Huarache 5 that Nike Huarache free Run you're Nike Huarache Air max utilizing leads prix Nike Huarache to the Nike Air Huarache noire matter. Nike Air Huarache noir Because nouvelle Huarache of the light Nike Huarache light ultramarine materials Nike Huarache bordeaux that Nike Huarache 1 will croc Huarache blanche shoes Huarache chaussure possess, anyone Huarache femmes can get nouvelle Nike Huarache Nike Air Huarache 2017 air to Nike Air Huarache blanche their ft Air Huarache Run Nike to basket Nike Huarache avoid any Nike Huarache violet kind of Nike Huarache free light medical Nike Huarache og problems. acheter Nike Air Huarache The Nike Huarache style comfort and ease Nike Huarache rose of Air Huarache og those Nike Huarache 90 shoes is Air Huarache solde usually really Nike Huarache taille irresistible Nike Huarache Air to Nike Huarache Air femme people Air Huarache femme who hope something Huarache noir femme that Nike Air Huarache pas chere they can Huarache pas cher Nike Huarache 1992 certainly use for Huarache 4 hours Nike Huarache id at Nike Air force Huarache a Huarache Run time and still les Huarache have Nike Huarache boutique simply Huarache no Nike Air Huarache bleu issues. This can Nike Huarache Run homme Huarache Nike pas cher be apparent Nike Huarache Run pas cher through the Nike Huarache free 2017 numerous Nike Huarache solde experts which free Run Huarache are Nike Air Huarache 1991 currently putting Nike Huarache courir on acheter Huarache Nike croc shoes. Nike Air Huarache homme A number Nike Huarache pour femme of Nike Huarache free Run 2012 healthcare Huarache 2 staff Huarache rouge members and Nike Air Huarache prix doctors emerged Nike Huarache uk sports basket Huarache these types Huarache 2017 of Huarache noir et jaune each chaussure Nike Huarache Run and every Huarache Nike day. Nike Huarache toute noir Waitresses are likewise Huarache flight a Huarache Nike prix number Nike Air Huarache Run femme of the Nike Huarache noir et blanc individuals achat Nike Huarache that basket Nike Air Huarache happen to Nike Huarache paris be using Huarache kaki these daily. Nike Air Huarache retro Huarache Nike femme The key reason Nike Huarache france why Nike Huarache beige they're Nike Huarache gris therefore hassle-free chaussures Air Huarache include the Nike Huarache noir et rose light-weight Nike Huarache achat rubber Huarache blanche femme material the Huarache sandale are acheter Nike Huarache made outside Nike Huarache rouge of. No prix Huarache Nike Huarache noir daim matter if your Nike Huarache 38 toes Nike Air flight Huarache 1992 are level Huarache vintage footed Nike Huarache 3 , vast, Huarache enfant carries a Huarache original high posture Nike Air Huarache mid or Huarache femme like, Nike Air Huarache france the Nike Huarache jordan individual is constantly Nike free Huarache find Nike Air Huarache grise that Huarache international you Nike Huarache 1991 are receiving a Huarache Nike blanche convenience Huarache zoom that Nike Air Huarache light ultramarine can't be Air flight Huarache seen Nike Run Huarache using shoe.Many chaussures Nike Huarache Run kids are Nike Air Huarache 2 donning Huarache instagram crocs Nike free Run Huarache shoes when Huarache acheter participating in Huarache 1 within Air jordan Huarache the garden Nike Huarache light og as Nike Air Huarache Run the Huarache Air max assist them Nike Air jordan Huarache to have Nike Huarache pas cher ample Air Huarache blanche satisfaction Nike free Huarache light gris noir while not Nike Huarache flight having to sandales Huaraches Nike Air Huarache light og think that they Huarache Nike chaussures can Nike Huarache safari be becoming Air Huarache chaussures Huarache light og kept. Babies Air Huarache noir are jumping upon trampolines, running via puddles and stuff like that using these shoe. And fogeys or even mothers and fathers are usually permitting them to being that they are so simple to help purify. By incorporating water and soap, these types of shoes are going to appear like completely new. And individuals that happen to be utilizing these each day, these are nonetheless planning to be aware that these types of shoes will continue for some time. With the colours these are generally for sale in, a person might receive what ever coloration which they need that may fit the figure. There's no question most of these shoes are generally well-known for factors that many individuals are not aware.

There, Michael Kors Outlet

There, Michael Kors Outlet Online are, Coach Outlet certain bags that, Coach Factory Outlet Online immediately, Coach Factory outlet catch, Christian Louboutin Outlet Online your eye and are identifiable as particular designer, Toms Outlet off the bat. To, Coach Outlet Store Online accomplish that, Valentino Shoes some, Michael Kors Outlet Online brands, Michael Kors Outlet Online use a classic monogram, www.CoachFactoryOutlet.com others with, Michael Kors Outlet Online Michael Kors Outlet Clearance Sale.signature, Ray ban Sunglasses hardware, Coach Factory outlet and many have shapes that jump out, Michael Kors Outlet immediately Coach Factory Outlet as,Oakley Sunglasses Outlet Cheap 90% OFF USA Sale!
brand icons; Prada prefers, Michael Kors Outlet the final, Coach Outlet option.During his 16-year, Coach Factory Outlet Online tenure, Tiffany and co at the helm of Louis Vuitton, ralph lauren outlet Marc Jacobs tended to, Ray ban Sunglasses experiment, valentino rockstud shoes with Michael Kors Outlet Online sale prints in a few, Marc Jacobs Outlet specific, Valentino Rockstud Shoes ways;, hermes birkin outlet either Hermes bag he went for, Michael Kors Outlet straightforward takes on the brand's iconic,monogram and Damier Coach Outlet.

Sac a main,sac celine,sac chanel,bracelet hermes,sac dior,sacoche homme prada

patterns, or he brought in an art world titan to shake up the, Tiffany and co monogram for a limited edition capsule collection.cheap oakley sunglasses We, ray ban sunglasses hear, Coach Factory Outlet the same, cheap oakley sunglasses complaint from, Coach Outlet Store Online you, Tiffany outlet guys, Oakley Sunglasses Outlet a lot: "Ugh, Tiffany and co this, oakley sunglasses bag is just trying to be a Birkin.Sometimes it feels like a fair, marc by marc jacobs assessment and other, Michael Kors Outlet Online times, Louis Vuitton Outlet it feels like the evidence is a, Coach Factory Outlet Online little thin, but either way, louis vuitton you guys have picked, Michael Kors Outlet up on something important-brands really are, louis vuitton turning, sac longchamp out, Coach Outlet a, ray-ban sunglasses lot, christian louboutin outlet of (at least, beats by dre headphones vaguely)

Birkinesque bags lately.Here's, Michael Kors Outlet something I, valentino shoes outlet don't get to, ray ban outlet wax on about nearly, ray ban sunglasses enough for my liking: Netflix celebrities., ray ban sunglasses If you're a, michael kors fellow, Coach Outlet Online cord-cutter, Oakley Sunglasses you're, sac chanel blanc pascher probably, Michael Kors Outlet aware that a, true religion jeans well-received, cheap ray ban sunglasses Netflix, louis vuitton handbags outlet series can, polo ralph lauren quietly, beats by dr dre boost the, christian louboutin outlet celebrity, Coach Outlet profile, true religion of, Coach Factory Outlet actors, true religion outlet store and, valentino shoes on sale actresses that have had a, ray ban pas cher harder, Michael Kors Outlet Online bags Sale.

time finding success on, Coach Factory Outlet Stores network television, oakley outlet who, Michael Kors Outlet haven't, the north face outlet worked in a while (by choice or not) or who, beats headphones black friday 2016 are way,Coach Factory Outlet Stores Online Sale!valentino shoes more, sac louis vuitton popular across the pond.It, ralph lauren outlet may, sac a main look or feel like spring, valentino shoes outside, but the calendar says, Michael Kors Outlet it is, oakley sunglasses so it'prada outlet d be great if, Coach Outlet Stores winter, valentino rockstud could collect its things and leave. It's, true religion outlet about time we, Coach Outlet Online Ssle!when the waitlists True Religion Outlet wane, but it's Oakley Sunglasses also, Coach Factory outlet where, christian louboutin shoes you'll find many, ray ban sunglasses outlet online bags that have, gucci outlet made it, Coach Factory Online their, valentino shoes home-the Saint, Tiffany and co Laurent, Michael Kors Outlet Sac, marc by marc jacobs de, Coach Factory Outlet Online Jours, sac chanel blanc chanel and.

and as we, mocassin sac chanel look ahead to this, true religion outlet season spring's leading accessories go beyond your ubiquitous florals and sugary pastels and, in, sac hermes many ways, cheap oakley sunglasses enter unchartered, Oakley Vault territory.The, Louis Vuitton Outlet Online handbag market, Coach Factory outlet popularity hierarchy is more Christian Louboutin Shoes complex than Christian Louboutin Shoes average fashion fans Gucci Sneakers might assume. At, Michael Kors Outlet the top, you have, Louis Vuitton Outlet the It Bags, Toms Shoes Outlet Online which, polo ralph lauren outlet usually reign for, Ray Ban Outlet several, jewelry outlet years Toms Shoes and attract Model De Sac Chanel the most Marc Jacobs Handbags attention. Valentino Outlet Right Coach Outlet Store Online below Coach Purses them, Coach Factory outlet there's, red bottom shoes another Tiffany and co tier of Toms Shoes Outlet Online bags, ray ban outlet that are Sac Chanel intensely Sac Chanel coveted and Valentin Outlet wildly Ray Ban Sunglasses Outlet successful, Coach Outlet but not, christian louboutin quite, CoachFactory.com "it." Often, this is Tiffany outlet the Ray ban tier It, abercrombie and fitch Bags Chi Flat Iron retire to OFF Sale!