Workshop-тур "Про права людини через креативні методи"

 

Львів. 24 вересня! 12:00. Зголошуйся сюди 0630620414

Це справді цікаво! Просто подзвони і повідом про свою присутність та дізнайся місце проведення!!!!

У вересні команда LoesjeUkraine вирушає у workshop-тур Україною: це 10 міст нашої країни, де учасники будуть говорити про права людини через створення креативних плакатів.

LoesjeUkraine це групи молодих людей зі всієї України, яким небайдуже те, що відбувається в своїй державі та світі. Це молодь, яка виражає свої думки в плакатах та постерах. Вони не навчають як треба жити, а лише виражають те, що хвилює та до чого ми небайдужі.

Формат проведення: brainstormingу неформальній атмосфері.

Час: 3-4 години

Щоб взяти участь у воркшопі у своєму місті, потрібно лише зареєструватися. Детальний список міст та розклад проведення можна знайти у реєстраційній формі.Усі воркшопи безкоштовні. Якщо Вашого міста немає у переліку, але Ви неодмінно хочете щоб LoesjeUkraine провела воркшоп у ньому, просто напишіть координатору workshop-туру.

Деталі про попередні зустрічі, можна знайти у community та блозі.

Проект здійснено за фінансової підтримки Норвезького Гельсінського Комітету (НГК) в рамках Ресурсної платформи "Ініціативи активістів: Права людини" Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини", що адмініструється Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ).

Автор: 
Христина Тузяк