Ресурсна платформа "Ініціативи активістів: Права людини"

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /srv/www/edu/html/sites/all/modules/views/views.module on line 879.
 
25.05.2012
  УВАГА! Продовжено терміни подання проектних пропозицій на Ресурсну платформу "Ініціативи активістів: права людини", в рамках якої надаються експертний та фінансовий супроводи проектів, що передбачають дії, спрямовані на підтримку та захист прав людини. 
22.09.2011
Це справді цікаво!. Просто подзвони і повідом про свою присутність та дізнайся місце проведення!!!! У вереснікоманда LoesjeUkraine вирушає у workshop-тур Україною: це 10 міст нашої країни, де учасники будуть говорити про права людини через створення креативних плакатів.
09.09.2011
В Україні вдруге стартувала акція «Жовта картка українській міліції». Правозахисникам та громадськім діячам вдалося озброїти знаннями близько 10 000 студентів по всій країні. Через просвітницькі та інформаційні акції, активісти соціальної мережі Human rights activists in action та випускники освітньої програми «Розуміємо права людини» спробували підвищити рівень обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернути увагу громадськості та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками МВС України.
01.09.2011
В Києві та 10 містах України 8 вересня 2011 року відбудеться всеукраїнська акція «Жовта картка української міліції: друге попередження», що ініційована активістами соціальної мережі Human rights activists in action та випускниками освітньої програми «Розуміємо права людини». Акція спрямована на підвищення рівня обізнаності молоді у сфері захисту своїх прав при контакті з міліцією та привернення уваги громадськості та керівництва МВС до проблеми дотримання прав людини працівниками МВС України. Акція є частиною Всеукраїнської студентської інформаційно-освітньої програми встановлення контролю за діями МВС України.
15.03.2011
Кіноклуб Чернігівського державного інституту права, соціальних технологій та праці оголошує конкурс мобільного відео на тему прав людини для молоді Чернігівщини.
02.02.2011
Запрошуємо долучитися до чергового етапу роботи ресурсної платформи "Ініціативи активістів: права людини", в рамках якої підтримуються проекти, що передбачають дії, спрямовані на підтримку й захист прав людини.
06.09.2010
Першого вересня, до Міжнародного дня знань, активісти-правозахисники підготували масштабну акцію «Захисти себе сам!». Ця вимушена міра - відповідь на систематичні порушення прав людини з боку співробітників української міліції.
05.09.2010
Близько тисячі чернігівців дізналися про свої права при затриманні міліцією завдяки годинній акції «Захисти себе сам!», яка відбулася першого вересня під «МегаЦентром». Таку цифру отримали молоді активісти після підрахунку «жовтих карток», які були роздані жителям міста.
02.09.2010
Фестиваль «Поверни собі вулицю», організований «Організацією марксистів» і «Антифашистською дією» м. Сімферополя за підтримки УГСПЛ проти введення «комендантської години» залучив близько 500 учасників. Проходив фест в динамічній обстановці. Розпочався захід з райтерів – графіті-джему. Було виставлено дві роботи кримських графітчиків, які демонстрували соціальні проблеми: профайлінг та ейджизм щодо неповнолітніх, висловлюваний місцевою владою. Гасла, які були представлені в графіті: «Ні комендантській годині!!!» і «Моя молодість – моє право». Саме так розуміють соціальні проблеми молоді соц. артівци Криму.
01.09.2010
Першого вересня, до Міжнародного дня знань, правозахисні активісти підготували масштабну акцію «Захисти себе сам». Основна мета акції - підвищити рівень знань молоді у сфері захисту своїх прав при контакті зі співробітниками МВС.