Майже 250 тисяч українських дітей визнані постраждалими від війни
Оновлено. За оцінками Міністра соціальної політики Оксани Жолнович 7,5 мільйонів українських дітей так чи інакше...
12 July 2024
До 2015 року Європейський союз не мав єдиної стратегічної рамки, яка б пояснювала його власну концепцію щодо правосуддя перехідного періоду, визначала політичні цілі та пріоритети у цій сфері, описувала, як вони можуть бути реалізовані на практиці. Проте в листопаді 2015 р. Рада із закордонних справ затвердила Висновки про підтримку ЄС правосуддя перехідного періоду разом з Рамковою політикою ЄС з підтримки правосуддя перехідного періоду. Останню ми вже публікували на нашому сайті.
Сьогодні команда УГСПЛ презентує усім, хто цікавиться засадами перехідного правосуддя, нове ґрунтовне дослідження європейських експертів 2016 року – «Підходи ЄС до правосуддя у період конфлікту та перехідний період». У цьому документі розглядаються підходи ЄС до правосуддя у випадках грубих порушень прав людини у середовищі, яке зазнало впливу конфлікту, оцінюються політики та практики ЄС у сфері правосуддя з точки зору трьох принципів забезпечення безпеки людини: первинність прав людини, підхід «знизу вгору» та регіональний підхід. Будемо сподіватися, що переклад, здійснений УГСПЛ, буде корисним неурядовим організаціям України для визначення власної ролі в реалізації засад перехідного правосуддя.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлено. За оцінками Міністра соціальної політики Оксани Жолнович 7,5 мільйонів українських дітей так чи інакше...
12 July 2024
4 липня 2024 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та...
05 July 2024
На початку повномасштабного вторгнення чиновники столичної Служби у справах дітей та сім’ї, а також Центру...
04 July 2024
З 2014 року Росія як держава-окупант проводить системну політику, спрямовану на зміну демографічного складу населення...
28 June 2024