Круглий стіл «Україна – стратегічне значення місцезнаходження. Конфліктні виклики, підходи до реінтеграції Донбасу, міжнародний досвід»
18.10.2018
23 жовтня 2018 року, о 10:00 в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (м. Київ, вул. Інститутська, 21/8) відбудеться круглий стіл «Україна – стратегічне значення місцезнаходження. Конфліктні виклики, підходи до реінтеграції Донбасу, міжнародний досвід»
Організатори: Українська Гельсінська спілка з прав людини, Програма USAID “Права людини в дії” спільно з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за підтримки посольства Великої Британії в Україні.
Метою проведення круглого столу є закладення фундаменту законодавчої та громадської підтримки національної політики щодо відновлення миру, нових підходів до реінтеграції Донбасу, інституалізації діалогу, як механізму вирішення конфлікту в умовах тимчасової окупації, полегшення діалогу, економічного розвитку та побудови громади для постраждалих від конфліктів населення. В той же час – це майданчик для експертної дискусії щодо можливостей суспільства в процесах побудови миру та налагодження діалогу.
До участi у заходi запрошуються народнi депутати України, представники оргaнів державної влади, громадських та мiжнародних органiзацiй. В роботі круглого столу візьмуть участь експерти незалежної Мiжнародної миротворчої органiзацiї «Ресурси примирення» (Велика Британія).
Відкриття круглого столу:
Людмила Денісова, Уповноважений Верховної ради України з прав людини
Олександр Павліченко, Виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини
Наталя Веселова, Народний депутат України
Одарченко Юрій, Народний депутат України
Євген Марчук, Представник України у робочій підгрупі з питань безпеки Мінської переговорної Тристоронньої контактної групи
Мортен Енберг, Голова офісу Ради Європи в Україні
Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні
Алешка Сімкіч, Заступник Голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні
Ноель Калхун, Заступниця представника УВКБ ООН в Україні
Бенджамін Моро, Заступник Голови Моніторингової місії ООН в Україні
Сесія 1: Виклики конфліктів – переосмилення. Підходи до реінтеграції. Інституціоналізація діалогу на місцевому рівні в Україні – досвід роботи з практики PCI.
Сесія 2: Дуалістична роль громадянського суспільства як об’єкта конфлікту та суб’єкта його подолання. Синергія vs конфліктність у взаємодії органів влади з неурядовими ініціативами.
Детально ознайомитись із програмою та учасниками сесій можна у документі за посиланням.
Координатор заходу: Тетяна Перченко, tatadvokat2@gmail.com
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.