Новий набір на курс для правників «Колабораційна діяльність в Україні: кримінальний та цивільний аспекти»!
10.11.2023
Українська Гельсінська спілка з прав людини оголошує другий набір на навчальний курс на тему «Колабораційна діяльність в Україні: кримінальний та цивільний аспекти» та запрошує до участі суддів, адвокатів, прокурорів, слідчих та науковців.
У період міжнародного збройного конфлікту особливо актуальним є питання правової оцінки співпраці населення з ворогом. Чим довше триває окупація певних територій, тим більше людей змушені співпрацювати з окупаційною адміністрацією.
Під час курсу учасники зможуть поглибити свої знання щодо правових аспектів колабораційної діяльності в контексті національних реалій, а також дізнаються про вимоги міжнародного права.
Програма курсу включає такі теми:
- Стаття 111-1 КК України «Колабораційна діяльність» – детальний розбір.
- Вимоги КПК України: in absentia, запобіжні заходи, угоди.
- Вимоги міжнародного гуманітарного права та міжнародного права прав людини в контексті колабораційної діяльності.
- Цивільний аспект колабораційної діяльності: трудові права, освіта, репарації, спадкування
Тривалість навчання: 2 місяці.
Формат: онлайн (форум, онлайн зустрічі в Zoom тощо).
Відібрані учасники будуть зареєстровані на онлайн платформі, де вони отримають доступ до навчальних матеріалів.
Всі учасники, які успішно завершать навчання, отримають відповідні сертифікати про його завершення, а також будуть запрошені на заключний очний тренінг.
Щоб взяти участь в конкурсному відборі, заповніть онлайн-заявку у формі нижче або за посиланням.
Кількість місць на курсі обмежена – до 35 учасників.
Навчальний курс розпочнеться: 1 грудня 2023.
Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: до 24 листопада 2023 включно!
Результати конкурсу будуть повідомлені на пошту.
Важливо!
Перед початком навчання, оцініть своє навантаження та розраховуйте, що в середньому для навчання необхідно буде приділяти не менше 4-6 годин щотижня. Під час проходження курсу учасники мають ознайомлюватися з запропонованими навчальними матеріалами, брати участь в обговореннях на форумі та у вебінарах, а також виконувати обов’язкові завдання для перевірки.
Ті учасники, які не будуть відвідувати навчальну платформу та/або не будуть виконувати практичні завдання, будуть відраховані з курсу без права відновлення. Відраховані учасники також втрачають право брати участь у будь-яких навчальних заходах (курсах, тренінгах, семінарах), що проводяться Українською Гельсінською спілкою з прав людини надалі.
З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу — Ольга Семенюк, ел. пошта [email protected], тел. +38050-965-31-47
Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube
Курс впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine – USAID Україна «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.