Тренінг «Особливі методи розслідування злочинів і таємні свідки у практиці ЄСПЛ»: зареєструйтеся до 22 жовтня!
10.10.2023
Українська Гельсінська спілка з прав людини відкриває набір на дводенний тренінг «Особливі методи розслідування злочинів і таємні свідки у практиці ЄСПЛ» та запрошує до участі суддів, адвокатів, прокурорів, науковців. Тренінг відбудеться 28 та 29 жовтня 2023 року в м. Києві.
Актуальність теми тренінгу зумовлена досить розрізненою практикою українських судів у питанні визнання недопустимими доказів, зібраних за результатами проведення негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях. Практика різниться як по регіонах України, так і між різними палатами Верховного Суду, що часто призводить до затягування розгляду кримінальних проваджень щодо тяжких та особливо тяжких злочинів, різнополярних рішень в однотипних справах.
Разом з експерткою – заступницею начальника відділу Київської міської прокуратори Яною Тализіною учасники зможуть:
- зрозуміти концептуальні підходи вітчизняного законодавця до інституту негласних слідчих (розшукових) дій на основі ключових рішень ЄСПЛ, у яких розглядалися питання дотримання прав людини під час застосування особливих методів розслідування;
- напрацювати власні узагальнені критерії визнання доказів допустимими або недопустимими в контексті істотних за змістом, а не формою, порушень кримінального процесуального законодавства;
- комплексно дослідити питання участі «таємних» свідків у кримінальному провадженні, проблему дотримання балансу прав і свобод потерпілого та обвинуваченого заради справедливого правосуддя;
- а також закріпити нові знання практичною роботою в групах.
Де і коли відбудеться тренінг?
28 та 29 жовтня з 9:00 до 18:00 в місті Києві.
Більше деталей щодо місця проведення відібрані учасники отримають після завершення конкурсного відбору. Кінцевий строк заповнення онлайн-заявки: 22 жовтня о 23.59. Кількість місць обмежена. Результати конкурсу учасникам будуть повідомлені не пізніше 24 жовтня.
Щоб взяти участь у тренінгу – заповніть анкету за посиланням: https://forms.gle/2ZXFZuRoseiktgNt9 або ж у формі нижче.
Участь в тренінгу можуть взяти учасники зі всіх регіонів України. Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням. Витрати на проїзд організаторами тренінгу НЕ відшкодовуються. Учасники з інших міст забезпечуються проживанням.
З усіх додаткових питань просимо звертатися до координатора навчального курсу – Ольга Семенюк, ел. пошта [email protected], тел. +38050-965-31-47.
Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:
Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube
Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.