Публікація

Як викладати чутливі теми дітям в умовах війни? Вебінар для педагогів

13December 2023

В умовах війни діти часто переживають біль, сум чи тривогу. Через це вони емоційніше реагують на навчальний матеріал, що містить чутливі теми. Діти, які пережили розлуку з родиною, втрати, вимушений переїзд або ж мають близьких на фронті, сприймають все через власну перспективу. Вчителі ж у цій ситуації витримують подвійне навантаження, бо проживають свої емоції і співчувають дітям.

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує педагогів на вебінар «Викладання чутливих тем для дітей в умовах збройного конфлікту». Вебінар відбудеться 13 грудня з 16:00 до 17:30.

Темою обговорення будуть питання, пов’язані з вивченням чутливих тем та готовністю педагогів до роботи з ними:

  • Як врахувати вікові особливості учнів, викладаючи складні теми?
  • Якими можуть бути реакції дітей на викличні теми та як надати першу допсихологічну допомогу?
  • Що має враховувати педагог при підготовці уроків з проблематики міжнародного гуманітарного права? 

Педагоги також ознайомляться з діагностичною методикою оцінки власного емоційного стану та способами співрегуляції з учнями під час уроку. 

В ході вебінару буде можливість поставити питання підлітковій психологині, Анні Ленчовській, виконавчій директорці Освітнього Центру «Простір толерантності», та Олександру Войтенку, тренеру освітніх програм для дорослих, експерту з освіти з прав людини, координатору проєктів ОБСЄ в Україні, освітньому експерту з МГП та прав людини УГСПЛ.  

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/WzD2idtcwPqbqYMi9 

Коли: 13 грудня 2023 року з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM

Цей вебінар проводиться на допомогу педагогам, які братимуть участь у конкурсі на кращий урок за темою прав людини в умовах війни, та зацікавлених у викладанні МГП. 

Не пропустіть можливість удосконалити свої викладацькі навички! Конкурс проводиться З 15 грудня 2023 року до 10 січня 2024 року. Деталі та умови участі: Конкурс для педагогів на кращий урок за темою прав людини в умовах війни

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій Twitter Youtube


Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».

 У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: