Долі близько третини полонених українців нам не дізнатися: правозахисник про катівні росіян
Застосовувати катування росіяни почали з перших днів гібридного вторгнення в Україну в 2014 році. Знущаннями...
31 July 2024
24.01.2020
Дослідження було опрацьоване Центром Документування УГСПЛ разом з БО «Легалайф-Україна».
Дослідження доступне за посиланням
Вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць комерційного сексу / Юля Павлік, Олексій Плотніков / ГО «Українська Гельсінська спілка з прав людини», ГО «Десяте квітня», БО «ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА». – Київ, 2019. – 36 с. Загальна редакція: Олексій Біда.
Один із найдавніших видів діяльності – проституція або секс-робота, як переважно йменується зараз це явище прибічниками легалізації та/або декриміналізації – визначається як акт участі в сексуальній активності заради оплати. Багато людей мають моральні заперечення щодо секс-роботи, багато країн у всьому світі забороняють проституцію, суспільства піддають таку діяльність осуду, стигматизують людей, що задіяні в цій сфері. Але об’єктивно секс-робота існувала, існує і буде існувати, незважаючи на заборони та статус законності, одними із причин існування завжди будуть бідність або складні та непередбачувані ситуації, наявність попиту та зацікавленість в такій роботі. Водночас працівники та працівниці сфери секс-послуг переважно залишаються соціально вразливою та незахищеною категорією, яка потребує уваги.
Центр Документування ініціював дослідження, що мало на меті з’ясувати вплив збройного конфлікту на Сході України на працівниць сфери секс-послуг.
Це дослідження стало можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID або Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Застосовувати катування росіяни почали з перших днів гібридного вторгнення в Україну в 2014 році. Знущаннями...
31 July 2024
Українська Гельсінська Спілка з прав людини продовжує документувати злочини РФ проти України. У січні 2024...
15 February 2024
Українська Гельсінська Спілка з прав людини продовжує документувати злочини РФ проти України. У грудні 2023...
15 January 2024
Українська Гельсінська Спілка з прав людини продовжує документувати злочини РФ проти України. У жовтні 2023...
24 November 2023