Мапа пам’яті: ідентифікація всіх загиблих у конфлікті як перший крок до примирення
04.12.2017
Мапа пам’яті: ідентифікація всіх загиблих у конфлікті як перший крок до примирення/Валерій Снегірьов, Сергій Мовчан, Олексій Біда/ Українська Гельсінська спілка з прав людини — Київ, 2017. — 12 с.
Збір, обробку даних та наповнення ресурсу також здійснювали Андрій Гладун та Відаль Сорокін.
Відсутність відкритих списків загиблих та доступу до достовірної інформації надає широкі можливості для маніпулювання свідомістю громадян. Роздрібненість та суперечливість баз даних, що наразі існують в органах влади та НУО, ускладнює формування інформаційної політики держави та ефективну протидію неправдивій інформації. Тому створена Центром документування Української Гельсінської спілки з прав людини «Мапа пам’яті» – це перший крок, необхідний для ідентифікації, меморизації жертв збройного конфлікту та об’єктивного висвітлення подій в Україні.
Ознайомитись зі звітом можна за посиланням.
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках проекту Transition Promotion Program, що впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини (УГСПЛ). Сайт УГСПЛ «Мапа пам’яті» створено завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Права людини в дії» та проекту «Права людини понад усе» за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади. Сайт вдосконалено в рамках проекту, підтриманого Міністерством закордонних справ Чеської Республіки Transition Promotion Program. Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відо- бражають погляди зазначених вище установ або будь-якого з урядів цих країн. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.