Публікація

Звільнення з роботи та непродовження умов договору на проживання внаслідок примусу

После окончания обучения в ТСХА Москва в 1985г. выехала.на ПМЖ в Болгарию. В 2000г вернулась в Украину с российским гражданством. Работала в институте механизации животноводства Запорожье и преподавала в воскресной школе болгарского областного дружества. Интрига была в открытии Болгарского консульства в Запорожье. В 2005 во время выборов отказалась присоединиться к определенным партиям и была предупреждена. Последовало ухождение с работы и непродление договора в общежитии. От горсовета предоставили койкоместо но вскоре подселили обещанное возмездие- бомжичку с деформациями в психике и новым паспортом. Начались угрозы и криминально-нквдистские исполнения в особо жестокой форме и выворачивания истинны в коньюктурных интересах. Многочисленные попытки отстоять мое право жизни разбивались в телефонном режиме. Материалов много но материально и психологически я не в силах восстановить свои права Свободы. Помогите.

Відповідь.

З вашого опису можна зробити припущення, що проти вас скоєний злочини примусу і вимагання в атмосфері надмірного впливу. Проте, зробити більш вагомі оцінки про перспективу відкриття і виграшність судової справи можна лише після детального перегляду документів та інших матеріалів.

Надмірний вплив виникає, коли одна сторона використовує домінантне психологічне положення несправедливим чином, щоб подавити волю підвладної особи і отримати згоду конктретної дії, до якої підвладна особа не буде згодна в випадку відсутності впливу. Погрози і обман не обов’язкові, хоча як правило мають місце в випадку надмірного впливу.

Примус-це переконання особи здійснити протиправне діяння або бездіяльність,коли домінантна група застосовує силу, погрози, насильство, психологічний тиск,обмеження або інші незаконні методи, які викликають небезпідставні побоювання негайної смерті або тяжкого тілесного ушкодження особи, або члена її сім&#146ї. Примус також існує там, де за допомогою погроз особу вимагають укласти незаконний або невигідний договір проти її волі. Злочинне діяння може включати в себе позбавлення особи основних життєвих потреб, необхідних знарядь праці, або обмеження її дій .

Вимагання-це є злочин, коли гроші або майно злочинець отримує через залякування; фальшиве претендування; погрози заподіяти шкоду потерпілому, членам його сім’ї, друзям або родичам; псування майна; спричинення шкоди репутації особи; або фальшиве використання офіційного права. Це може бути отримання підпису особи на документі шляхом погроз відкрити судову справу. Використання фізичної сили-необов’язкове.

Якщо ви вважаєте, що ви маєте достатні матеріали, щоб підтвердити вищеописані злочини, можете надіслати на адресу Української Гельсінської спілки з прав людини копії цих документів.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: