Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
26.03.2020
На сьогоднішній день досі залишається невідомою доля 15 безвісти зниклих під час анексії Кримського півострову. За даними «КримSOS», загалом після 2014 року у Криму було викрадено 45 осіб.
Сьогодні ми хочемо нагадати, що рідні жертв злочинів окупантів у Криму досі чекають на їх повернення. В той самий час жодне з цих злочинів досі не було належним чином розслідувано.
Поки весь світ бореться з COVID-19, права людей, які живуть у Криму та на Донбасі, продовжують порушуватися Російської Федерацією. Сьогодні ми вкотре вимагаємо від РФ належним чином розслідувати усі випадки насильницьких зникнень у Криму та нарешті відповісти, де Ервін Ібрагімов.
Зробіть репост нашого відео та станьте голосом ініціативи Find&Free, аби не дати забути про злочини окупантів.
«Так звана «Кримська самооборона» викрадала практично всіх, хто проявляв активізм. Сьогодні я б хотів розповісти про трьох з них — це Іван Бондарець, Іван Ващук та Василь Черниш. Про них досі немає жодної інформації», — наголосив спів-координатор «КримSOS» Денис Савченко.
Ми хочемо подякувати нашим колегам з Гельсінської спілки з прав людини, Центру громадянських свобод та Центру прав людини ZMINA за те, що вони підтримали дану ініціативу.
«Вже 44-й раз активісти проводять щомісячну акцію солідарності з сім’ями, чиї рідні зникли безвісти у Криму. Починаючи з березня 2014 року на півострові почали зникати люди. За шість років російської окупації було викрадено 45 осіб, більшість з них — кримські татари», — наголошує представниця Гельсінської спілки з прав людини Тамара Харчилава.
«Нажаль на сьогодні усі злочинці залишаються непокараними. Тому ми вимагаємо від влади Російської Федерації знайти безвісти зниклих активістів, а також розслідувати злочини, які були вчинені проти всіх незгодних з окупацією», — заявила Ірина Іванченко, представниця Центру прав людини ZMINA.
«Оскільки права людини не можна поставити на паузу, я звертаюся до Російської Федерації із традиційним питанням: «Де Ервін Ібрагімов? Де інші люди, які були викрадені під час окупації Криму», — наголосила Олександра Матвійчук, представниця Центру громадянських свобод.
За матеріалами «КримSOS»
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
22 червня 2024 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України...
29 July 2024
Протягом останніх семи місяців стан здоров’я засудженого до 12 років у колонії суворого режиму кримського...
23 July 2024
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024