Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Відбувся тренінг для аналітиків Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) на тему «Підготовка позиції України щодо можливих порушень прав ув’язнених в період збройного конфлікту». Цей другий подібний захід, який мав на меті посилити знання та навички учасників у комунікації з ЄСПЛ в умовах збройного конфлікту.
Тренінг провів керівник Центру стратегічних справ Української Гельсінської спілки з прав людини Михайло Тарахкало.
Захід відбувся в рамках укладеного меморандуму про співпрацю між Українською Гельсінською спілкою з прав людини, Державною кримінально-виконавчою службою та Академією Державної пенітенціарної служби України.
Учасники тренінгу вивчили тенденції рішень Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) проти України, а також обговорили практичні шляхи вирішення виявлених проблем. Аналітики ДКВС змогли дізнатися більше про те, як правильно оформлювати матеріали за запитами щодо скарг у ЄСПЛ та як надавати відповіді на адвокатські запити.
Зокрема вони змогли розібрати наступні питання:
«Навчання позитивно сприяло розширенню правової компетентності щодо роботи ЄСПЛ та порядку підготовки позиції установи і держави при розгляді скарг на порушення прав ув’язнених», — зазначив один з учасників по завершенню тренінга.
Тренінг «Підготовка позиції України щодо можливих порушень прав ув’язнених в період збройного конфлікту» є частиною програми, спрямованої на підвищення кваліфікації працівників пенітенціарної служби та розвиток компетенцій, що пов’язані з реагуванням на виклики, спричинені агресією Росії в Україні.
Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube | Viber
Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
Херсонець Олександр Д’яков відомий у місті своєю проукраїнською позицією: він виходив на місцевий Майдан під...
09 July 2024
Впродовж останніх 10 років збройні сили РФ скоювали міжнародні злочини на території Донецької, Луганської областей...
04 July 2024