Публікація

Вебінар «Права людини і права дитини: співвідношення, взаємозв’язок, практичні аспекти»

26October 2023

Українська Гельсінська спілка з прав людини запрошує на вебінар «Права людини і права дитини: співвідношення, взаємозв’язок, практичні аспекти», який відбудеться онлайн 26 жовтня о 16:00.  

Захід буде корисним для педагогічних працівників, керівників закладів освіти, батьків учнів, соціальних працівників, юристів, представників громадських організацій, студентів юридичних та педагогічних закладів вищої освіти,  інших осіб, зацікавлених у даній темі. 

Експерт вебінару: Бондаренко Роман, юрист, адвокат, співзасновник Громадської організації «БАТЬКИ SOS».

Під час вебінару учасники обговорять відмінність прав дитини від прав дорослих, розглянуть як «теоретичні» права мають діяти у реальних життєвих ситуаціях  у закладах освіти.

Ілюстративне фото. Джерело: depositphotos.com

Учасники разом з експертом  зможуть обговорити практичну реалізацію таких задекларованих прав, як: 

  • право на життя
  • право не піддаватися катуванню або нелюдському чи такому, що принижує гідність, поводженню або покаранню (заборона катування)
  • право на повагу до сімейного і приватного життя
  • право на індивідуальність, на освіту
  • на медичну допомогу
  • на свободу світогляду і віросповідання
  • на повагу до приватної власності
  • право на рівність й недискримінацію
  • право на свободу.

У форматі дискусії можна буде обговорити роль педагогічних працівників щодо забезпечення прав дітей у закладі освіти. 

Коли: 26 жовтня з 16.00 до 17.30 год.

Де: платформа ZOOM 

Для участі у вебінарі зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/2LUqq7kayvTHZoMXA 

Пряма трансляція вебінару відбудеться на сторінці УГСПЛ у Facebook

Для того, щоб не пропускати оголошення про наші заходи та отримувати нагадування про трансляції, підписуйтеся на наш Телеграм-канал анонсів

У разі додаткових питань звертайтесь, будь ласка, до координаторки освітніх проєктів УГСПЛ Світлани Побережник, за електронною поштою [email protected]

Захід впроваджується в рамках Програми USAID Ukraine USAID Україна «Права людини в дії».


Підписуйтесь на сторінки УГСПЛ у соціальних мережах:

Facebook | Instagram | Telegram юридичний | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube


Цей захід став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.*

У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.

Також може бути корисним

Приєднуйтесь

Робiмо велику справу разом!
Підтримати Стати волонтером Пройти стажування

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: