Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Метою цієї експертної розробки було напрацювання конкретних рекомендацій та алгоритмів практичної діяльності правоохоронних органів, надання робочих інструментів організації діяльності правоохоронних органів та її оцінювання громадськістю, власним керівництвом та наглядовими структурами.
Дослідження знаходиться за посиланням.
Видання орієнтоване на:
– правоохоронні органи (Національну поліцію України та Міністерство внутрішніх справ України);
– представників ЛГБТКІ-спільноти, активістів і членів громадських організацій, які займаються захистом їх прав, протидією дискримінації,
– активістів і членів громадських організацій, які зацікавлені у використанні дієвих форм і інструментів просвітницької та контрольної діяльності.
Дослідження проведене із застосуванням методології, розробленої в рамках проекту «Протидія радикалізму і популізму, захист прав ЛГБТКІ спільноти, організацій та ініціативних груп, що працюють в сфері захисту прав ЛГБТКІ і протидії дискримінації, засобами освітніх та адвокаційних заходів».
АВТОРИ ПУБЛІКАЦІЇ: Андрій Галай, координатор Місцевого індексу прав людини УГСПЛ; Євген Крапивін, керівник експертно-аналітичного напряму Асоціації УМДПЛ. Максим Петров, упорядник видання.
Подяка: Авторський колектив висловлює щиру подяку громадській організації «ТОЧКА ОПОРИ ЮА» за участь у розробці освітніх продуктів та інструментів на основі напрацьованих рекомендацій, а також їх адвокатування. Також висловлюємо щиру подяку правозахисному ЛГБТ Центру «Наш світ» за надану інформацію щодо порушень прав і свобод людини для представників ЛГБТКІ-спільноти та активістів, яка була використана для розробки даних рекомендацій.
Концептуально схвалено та рекомендовано до оприлюднення Експертною групою з питань здоров’я й прав геїв та інших ЧСЧ в Україні (ЕГЗП-Україна, fb.com/groups/EGHR.Ukraine; рішення від 12 квітня 2019 року, протокол засідання № 22/60; відповідальний національний експерт — Святослав Шеремет)
Дослідження здійснено в рамках проекту за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Democracy Grants Program of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Оновлено. За оцінками Міністра соціальної політики Оксани Жолнович 7,5 мільйонів українських дітей так чи інакше...
12 July 2024
4 липня 2024 року відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та...
05 July 2024
На початку повномасштабного вторгнення чиновники столичної Служби у справах дітей та сім’ї, а також Центру...
04 July 2024