«Крок, який Україна мала б зробити давно» – Павліченко про ратифікацію Римського статуту
Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт № 11484 про ратифікацію Римського статуту Міжнародного...
16 August 2024
У збірку увійшли роботи переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних матеріалів з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройного конфлікту для педагогів, який проводила Українська Гельсінська Спілка з прав людини у партнерстві з Міністерством освіти і науки України з січня по березень 2024 року.
Матеріали конкурсних робіт стосуються змістових ліній конкурсу у сфері прав людини та міжнародного гуманітарного права та сприяють формуванню загальнолюдських цінностей у здобувачів освіти. Практично усі автори та авторки, які брали участь у конкурсі, звернулися до тематики збройного конфлікту Російської Федерації проти України та його наслідків, зокрема, для цивільного населення, викликів, пов’язаних із порушенням прав дитини, принципів і норм міжнародного гуманітарного права, інших складних ситуацій, в яких перебували й перебувають українські діти, їхні рідні та близькі, українське суспільство загалом.
Особливістю конкурсних розробок навчальних занять і позакласних заходів є надання авторами переваги технологіям і методам активного навчання здобувачів освіти – їх залученню до групових досліджень, обговорень, навчальних проєктів, дискусій тощо.
Збірка навчально-методичних розробок стане в нагоді вчителям, методистам закладів післядипломної педагогічної освіти, всім, хто цікавиться проблемами міжнародного гуманітарного права і прав людини.
Переглянути повністю Збірку робіт переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок з міжнародного гуманітарного права та прав людини в умовах збройних конфліктів для педагогів.
Facebook | Instagram | Telegram — УГСПЛ пише | Telegram з анонсами подій | Twitter | Youtube | Viber
Дана публікація стала можливою завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Права людини в дії», яка виконується Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
Погляди та інтерпретації, представлені у цій публікації, не обов’язково відображають погляди USAID, Уряду США. Відповідальність за вміст публікації несуть виключно автори та УГСПЛ.
У світі, USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 9 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Президент України Володимир Зеленський вніс до парламенту законопроєкт № 11484 про ратифікацію Римського статуту Міжнародного...
16 August 2024
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Родина Марії (ім’я змінене) з Маріуполя була на обліку у місцевих соцслужбах як така, що...
08 August 2024
Ще влітку минулого року житель Одещини звернувся до територіального центру комплектування та соціальної підтримки із...
07 August 2024