Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
22.11.2022
Назва програми «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні» (скорочена назва «Права людини в дії»
Донор: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)
Організатор конкурсу: Українська Гельсінська Спілка з прав людини – неприбуткова, неполітична та незалежна громадська організація, є найбільшою асоціацією правозахисних організацій України, яка об’єднує 27 правозахисних недержавних організацій з метою захисту прав людини.
Спілка є виконавцем програми «Права людини в дії» Human Rights In Action (HRA)
Тривалість програми: 30 вересня 2022 – 07 вересня 2024
Опис контексту
Програма є подовженням чинного гранту, як відповідь на виклик пов’язаний з критичними потребами в захисті прав цивільних та військових осіб України, поглибленого моніторингу порушень пов’язаних з наслідками активних бойових дій, розширенням окупованих територій, спровокованими збройною агресією Російською Федерацією.
Пріоритети Програми
Програма 2022 – 2024 р. передбачає розширення географічного покриття в рамках чотирьох стратегічних пріоритетів:
Тривалість проєкту: 10 січня 2023 – 30 вересня 2023.
Географічне охоплення: міжнародний/національний рівень
Бюджет : 1 600 000 грн. / 40 000$
Партнери: правозахисні організації, що здійснюють документування воєнних злочинів в Україні.
Пріоритетні активності в рамках Проєкту:
До оголошення додаються формати документів, які є обов’язковими для подання організацією, а саме: опис проєкту, робочий план, бюджет, форма оцінки ризику та відповідальності субгрантера.
До 02.12.2022 потенційні учасники можуть звертатись з письмовими запитами щодо конкурсу [email protected].
Пакет документів організаціями подається до 5 грудня 2022 року, 18:00 за Київським часом в електронному вигляді на електрону адресу [email protected].
Організація повинна надати:
Заявка повинна бути подана одним пакетом документів, не потрібно архівувати файли, чи використовувати файлообмінні ресурси. За цим Запитом подання заявок у паперовому вигляді не передбачається. У темі повідомлення має бути зазначено «Заявка на субгрант – назва організації – дата».
Форма заявки на отримання субгранту має бути подана у форматі PDF, з одинарним відступом, шрифтом Times New Roman, розмір 12. Бюджет має бути поданий у форматі Microsoft Excel в доларах США.
Відповідність вимогам
Організація, що подається на конкурс має відповідати наступним обов’язковим вимогам:
Брендування
Організація зобов’язана забезпечити :
Організація зобов’язана надати УГСПЛ право на безоплатне невиключне і невідкличне право використання указаних вище творів на території України чи будь-якої іншої держави, а також на використання цих творів повністю або частково у збірках, перекладах та інших похідних творах.
Рекомендації до бюджетування:
Фінансування може передбачати:
Пріоритетом є бюджетування програмної діяльності. Адміністративні витрати, в т.ч. заробітна плата штатних працівників та інших працівників, які виконують адміністративні функції проєкту, з урахуванням всіх видатків, мають бути обґрунтованими та не перевищувати проєктні витрати.
Спілка передбачає, що із заявником буде підписано угоду «Стандартний грант». В результаті попередньої оцінки ризиків партнера, Спілка може визначити особливі умови.
У разі значного коливання курсів валют, граничний бюджет може бути скоригований із врахуванням коливання курсів у субгрантових угодах із відібраними організаціями субгрантерами.
Заборонено за кошти гранту здійснювати наступні закупівлі товарів та послуг:
Заборонено на використання деяких послуг та обладнання телекомунікацій та відео спостереження
Грантоотримувач не може використовувати кошти гранту, включаючи прямі та непрямі витрати, доходи від проєкту та власний внесок організації, щоб:
Термін «телекомунікаційне обладнання або послуги, на які поширюється дія» означає будь-яке з наступного:
*Термін «іноземна країна, на яку поширюється дія» означає Китайську Народну Республіку.
** Термін «телекомунікаційні витрати» означає витрати на використання засобів зв’язку та телефонії, таких як мобільні телефони, стаціонарні телефони та Інтернет.
Стандартні умови
Для грантів, наданих в результаті цього конкурсу, в необхідному застосовному обсязі будуть чинними Стандартні умови USAID для НУО, зареєстрованих за межами США.
Дозвіл на використання та розголошення інформації
Подаючи заявку за цим оголошенням, заявник надає згоду на розкриття інформації, що міститься в поданих ним документах, експертам, залученим до оцінки у процесі відбору. Звертаємо вашу увагу на те, що всі експерти несуть зобов’язання за угодами про нерозголошення інформації.
Відмова від відповідальності
Формат_проектної_заявки_проект_УГСПЛ_USAID 22.11.2022
Бюджет субгрант УГСПЛ USAID_22.11.2022
SAM_Quick Start Guide for Getting a Unique Entity ID
Оголошення про відкритий конкурс_ USAID_22.11.2022
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024
Херсонець Олександр Д’яков відомий у місті своєю проукраїнською позицією: він виходив на місцевий Майдан під...
09 July 2024
Впродовж останніх 10 років збройні сили РФ скоювали міжнародні злочини на території Донецької, Луганської областей...
04 July 2024