Навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право». Третє видання
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
06.09.2021
Члени Експертної ради Мінреінтеграції з напрацювання пропозицій щодо створення державної системи моніторингу і документування порушень прав людини, міжнародного гуманітарного права та інших порушень, вчинених в ході збройної агресії Російської Федерації проводять консультації з представниками ключових органів державної влади Луганської області. Зустріч, яка відбулась 3 вересня 2021 року в м.Сєвєродонецьк, організована Луганською обласною прокуратурою спільно з Мінреінтеграції.
Костянтин Караман, перший заступник керівника Луганської обласної прокуратури, зазначив про підтримку прокуратурою створення системи моніторингу і документування на рівні держави.
«Ми самі ініціювали створення в рамках діяльності прокуратури ряду реєстрів, які допомагають систематизувати матеріали кримінальних проваджень щодо злочинів, вчинених в ході збройної агресії РФ проти України. Зокрема, Реєстр потерпілих. Тому, збір та систематизація на рівні держави всіх подій збройної агресії РФ допоможе органам досудового розслідування формувати доказову базу у відповідних кримінальних провадженнях».
Директор Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА Денис Денищенко відзначив: «Створення державної системи – це глобальна ідея і дуже хотілося б, щоб вона була втілена. Це важливо для усіх учасників урядового та неурядового сектора, держави та суспільства в цілому. Обласна влада зі свого боку буде надавати підтримку та долучатися до створення цієї системи».
Учасники зустрічі представили свої напрацювання та домовилися про подальшу співпрацю на вказаному напрямі.
Діяльність Української Гельсінської спілки з прав людини зі створення державної системи моніторингу і документування порушень прав людини, міжнародного гуманітарного права та інших порушень, вчинених в ході збройної агресії Російської Федерації здійснюється за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».
У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час, загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine
Якщо помітили помилку на сайті, будь ласка, виділіть текст та натисніть ctrl-enter.
Оновлений навчально-методичний посібник «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» вже у доступі для використання! Зміст посібника оновлено...
12 August 2024
22 червня 2024 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України...
29 July 2024
Протягом останніх семи місяців стан здоров’я засудженого до 12 років у колонії суворого режиму кримського...
23 July 2024
Євгенія Ус отримала поранення ніг 16 березня 2022 року, коли російські військові обстріляли її мікрорайон...
09 July 2024